Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Pa je komu dejansko jasno kaj se pri nas sploh dogaja? Imamo procentualno daleč najvišjo stopnjo Covid smrti na svetu. Vlada nabija, da smo krivi mi, čeprav je država ustavljena. Pa je kdo pogledal te mrtve? So to otroci (šolarji)? Niso. Je to delovno aktivno prebivalstvo, ki ždi zaprto v občinah z nagobčniki in upanju na službo? Noap....

Odgovor:



brez mask.jpg


merend.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Dogaja se to, da se paralelno odvijata dva svetova. Na eni strani se pripravlja teren na bedo, po drugi strani pa se že kopiči premoženje pri eliti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.763
2.644
113
Med tem ko se jamra, kako je gospodarstvo v krizi, se dogajajo posli stoletja, pri čemer se denar ne obrača, ampak kopiči. Tudi davka se več pobira sedaj ko so trgovine zaprte, mi pa jamramo kako dolgo še bo šlo tako naprej, pa kako dolgo še bo država zmogla.
Po čemu sklepaš da se davka več pobira? O katerih posilh je govora? Državnih? Daj mal bolj konkretno napiši.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Pa je komu dejansko jasno kaj se pri nas sploh dogaja? Imamo procentualno daleč najvišjo stopnjo Covid smrti na svetu. Vlada nabija, da smo krivi mi, čeprav je država ustavljena. Pa je kdo pogledal te mrtve? So to otroci (šolarji)? Niso. Je to delovno aktivno prebivalstvo, ki ždi zaprto v občinah z nagobčniki in upanju na službo? Noap.

So to starejši upokojenci, pretežno iz DSOjev? Bingo.

Zdaj pa ali naše bolnice nimajo blage strokovne veze kako take bolnike reševat, ali nimajo prave opreme? Če to ni krivo za smrti, zakaj se DSOjev ni primerno zaščitil z vsemi sredstvi, kar sem spet pisaril pred časom tukaj in bil deležen, da se to ne da, bla bla, ceneje in lažje je državo poslat v poden očitno. Tujina pa očitno zmore ali pa imajo sposobnejše zdravstvo.

V obeh primerih otroci in delovno aktivni z lastnim umiranjem na obroke rešujejo nesposobno vlado (zaščita DSOjev) ali/in zdravstva (zdravljenje starih).


Jasno, ja. "Instagramerji" in "influencerji". Samo da so proti ukrepom. Kriva pa vlada.

 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.772
-208
113
Hahaha
Bodo enega reveža okrivili, samo da sami ne priznajo.

Da je lockdown cele država odvisen od nepreverjenih besed (laži) enega samega občana haha.
Videli so, da so zahebali, pa da zaprtje vodi samo na slabše, pa da je treba da gospodarstvo laufa. In namesto da bi priznali, da so zahebali, so našli krivca v občanu.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Dr. Roger Hodkinson, ki med drugim prodaja tudi Covid teste, pravi da maske in distanca ne pomagajo, ker se virus širi z aerosoli 30m daleč. Virusa preprostno ni mogoče zadržati, hkrati pa ne gre za Ebolo ali Sars. Potrebno je zgolj zaščititi ranljivo populacijo.

 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.817
637
113
Cela tema bolj kot ne samega negativizma. Dajmo malo pogledati iz pozitivne smeri.
Razbremenitev pokojninske blagajne, sprostitev stanovanj za mlade družine, manjše čakalne dobe za vstop v DSO in verjetno bi še lahko naštevali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Da ne bo pomote....pogrebna podjetja ne živijo samo od smrti....ampak tudi z obrestmi od posojanjem denarja bankam/podjetjem...

Nisem pa še slišal da bi komu dala kje popust...ker dandanes tudi umret ne moreš zastonj/poceni...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Cela tema bolj kot ne samega negativizma. Dajmo malo pogledati iz pozitivne smeri.
Razbremenitev pokojninske blagajne, sprostitev stanovanj za mlade družine, manjše čakalne dobe za vstop v DSO in verjetno bi še lahko naštevali.

Razbremenitev se za 1000 ljudi pri pol milijona upokojencev nič ne pozna. Cene stanovanj še vedno rastejo. Na DSO čaka 10 krat več ljudi kot se bo sedaj sprostilo postelj.
Next.....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Razbremenitev se za 1000 ljudi pri pol milijona upokojencev nič ne pozna. Cene stanovanj še vedno rastejo. Na DSO čaka 10 krat več ljudi kot se bo sedaj sprostilo postelj.
Next.....
Mogoče se bo zdaj znižalo zanimanje za DSO, predvsem pri tistih pokretnih, ki so to do sedaj jemali kot nadstandardni hotel pred smrtjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Dr. Roger Hodkinson, ki med drugim prodaja tudi Covid teste, pravi da maske in distanca ne pomagajo, ker se virus širi z aerosoli 30m daleč. Virusa preprostno ni mogoče zadržati, hkrati pa ne gre za Ebolo ali Sars. Potrebno je zgolj zaščititi ranljivo populacijo.

Mogoce lahko Blackjack in Killakhan pokomentirata tole pričanje.