Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
V Španiji bodo začeli z izobraževanjem učiteljev, kako ravnati ob "nenadni smrti" učencev. Ker to je nekaj normalnega. "Nenadna smrt". Naj dodam, da so v Španiji konec decembra začeli s cepljenjem otrok nad 5 let.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Volitve se bližajo.....
Imamo po svoje srečo, da se volitve bližajo, pa bodo malo razrahljali ukrepe, da bi se vlada pokazala z bolj človeškom obrazom, pa vsaj do volitev ne no obveznega cepljenja, o katerem so sta še sredi januarja letos govorila Poklukar in Logarjeva.

Ampak ne bomo pozabili neustavnih policijskih ur, občin, prepovedi druženj, kaznovanj za burek, nošenje dežnika, nezakonite vklenitev najstnice, kaznovanja trboveljskih dijakov, ki so hoteli v šolo..... ustrahovanj, groženj, siljenja k cepljenju.... spisek je še dolg.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koral45 in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Rules for thee, but not for me
maske seveda
Kamala Harris

FL5EP28VcAAOTFO.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ker jo v šoli vsi in ker ne gre za razmišljanje učenke 2. razreda, temveč zablode njene mamice, ki je svojo hčerkico "prisilila", da napiše pamflet in si doma nadene masko... Pol pa jo slika in da na FB.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.240
113
Darjanu to povej... Ko so par let nazaj vlekli trupla iz druge svetovne vojne na plano v namen lastne agende, se mi je zdelo izredno podlo. On je pa definitinvo na novo definiral lestvico pritlehnosti. Za otroke gre, ja...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Tebe je kaj sram, da si tiho pri takih idiotizmih kot je nošnja mask v šoli, pred šolo pa jih 5 gleda v en telefon. Da ne pišem kako se žvalijo vsepovprek po parkih
Če me ti ne slišiš oz. me nisi slišal ali bral še ne pomeni, da sem (bil) tiho. Ampak ti seveda VEŠ, da sem (bil) tiho in da bi me lahko bilo sram, tudi prav. :aplauz:
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.647
2.364
113
Pomurje
Če me ti ne slišiš oz. me nisi slišal ali bral še ne pomeni, da sem (bil) tiho. Ampak ti seveda VEŠ, da sem (bil) tiho in da bi me lahko bilo sram, tudi prav. :aplauz:
Kaj pa te grajaš pozornosti potrebno mamico?
Ona se bori za svoj in otrokov prav.

V bistvu od takrat naprej ko je testiranje postalo obvezno, mask ne bi smelo več biti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Kaj pa te grajaš pozornosti potrebno mamico?
Grajam grajanja vredno dejanje, za svoj in otrokov prav se lahko bori na drugačen način kot pa tak, ki si ga je izbrala. Če te je pa to grajanje prizadelo pa "sorry".

V bistvu od takrat naprej ko je testiranje postalo obvezno, mask ne bi smelo več biti.
Maske v šoli so nesmisel in tam sploh nikoli ne bi smele biti, ne pa da jih ne bi smelo več biti tam od določene točke dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113
Ja fak no, zdej so pa še PCT ukinli. A to smo zdej spet vsi enaki ali se še vedno delimo na pro/anti vax?