Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

19. jul 2007
2.765
1.494
113
V vednost - Združenje staršev sončkov Slovenije je izoblikovalo in v obtok poslalo dopis (v priponki) "Dopis razredniku in ravnatelju" s katerim naj bi starši varovali pravice svojih otrok. Priloge na koncu kot vir za marsikaj so must-see, gre za top of the top ugotovitve oz. takšne linke, ki se jih ne bi sramoval niti naš Ytbnd :cheer:

Sem pogledal. Legendarno :aplauz::aplauz:.

Skoraj popolno navajanje ključnih virov (youtube, Bitchute) naslednjič bodo dodali še svetovne avtoritete AndY1, Ytbnd in mirsi bo popolno.

PS: kje je pa kaj Spajky te dni (ko mu je res dogajalo, je edino on je mogel parirat tej sceni)
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Sem pogledal. Legendarno :aplauz::aplauz:.

Skoraj popolno navajanje ključnih virov (youtube, Bitchute) naslednjič bodo dodali še svetovne avtoritete AndY1, Ytbnd in mirsi bo popolno.

PS: kje je pa kaj Spajky te dni (ko mu je res dogajalo, je edino on je mogel parirat tej sceni)
A tisti, ki so nas popeljali na sam svetovni vrh po številu okuženih so pa uredu - pravi strokovnjaki? Da ne rečem najboljši, saj odloke popravljajo še preden so jih uspeli objavit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sousis

Guru
16. nov 2019
1.505
999
113
V današnjem odloku piše, da je prepovedano zbiranje ljudi, razen če so iz istega gospodinjstva, ali pa pod pogoji za javne shode plus PCT plus 1,5m razdalje. Kaj pa v službi? Al pa v šoli? A so malo pozabili dodati izjeme?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

gr69

Guru
15. dec 2009
11.300
2.402
113
še v SLO - ampak komaj
In seveda spet manjka odlok (ja - prvo odlok), ki bi “legaliziral” poenostavljeno delo od doma. Zmanjšanje “zahtev”, s tem uradno delo od doma in legalno izplačilo stroškov za delo od doma.
Sedaj pa je gospodarstvo spet “med nebom in zemljo” - če delavca uradno pošlje na delo od doma, ima “strah” pred inšpekcijo, če pa delavca prosi, da dela od doma, pa ima jajc, ker ga uradno ne more nadzirati ozr. mu izplačati upravičene stroške.
Ampak ja - gospodarstvo je krivo, ker “noče”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
A tisti, ki so nas popeljali na sam svetovni vrh po številu okuženih so pa uredu - pravi strokovnjaki? Da ne rečem najboljši, saj odloke popravljajo še preden so jih uspeli objavit.
Če nas je kdo popeljal na svetovni vrh ste to nasprotniki ukrepov, nasprotniki mask, nasprotniki cepljenja, zanikovalci virusa, zanikovalci potrebnosti ukrepov, FB strokovnjaki, YT medicinci, epidemiologi in farmacevti in še vas je nekaj - nekateri tudi v tem času na kisiku ali respiratorju.
 
  • Haha
Reactions: spenstar in jonny77

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Vladni strokovni argument za maske šolarjev
FDo0LlOUYAAZnU3.jpeg
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.153
113
Ti poznaš razliko delca v kapljici ali pa delca dima? Eh ka te sprašujem, valda da je ne. Če bi jo nebi blo tega posta.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
KSZ
Današnji primer iz hčerkinega 3 razreda
trije sončki so imeli papir od mamic, da oni pa ne bodo nosili mask...
zato jih je učiteljica posedla v en kot na predpisano razdaljo brez mask, ostale pa nagnetla v drug del učilnice ko sardine. Nekateri, ki so nosili maske, so težje dihali in so si jih potegnili pod nos...
Kaj smo torej dosegli z novim pravilom ???
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.354
6.545
113
Bedastoče ki jim ljudje sledijo, namesto da bi učitli in vsi starši vrgle maske v glavo nekomu, jim pač sledijo in kažejo s prstom na "sončke".
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen