Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.291
113
Odprtje šol?
Pa problem delajo šolniki, še posebaj Kučanov Prešeren.
rekel je: ja po kateri strani bodo hodili zdravi gor, po kateri strani pa bolni dol.
Skozi katera vrata se gre tja, skozi katera pa sem.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Odprtje šol?
Pa problem delajo šolniki, še posebaj Kučanov Prešeren.
rekel je: ja po kateri strani bodo hodili zdravi gor, po kateri strani pa bolni dol.
Skozi katera vrata se gre tja, skozi katera pa sem.

Na to izjavo sem si tudi jaz rekel, da je bedak. :bonk:Bi še po šolah imeli infekcijske klinike... Le kako bo uredil druženje v zbornici...? :fredi:
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.592
498
83
Sem prav razumel da pouka v šoli za učence od 4 do 8 razreda to šolsko leto ne bo več?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.702
3.583
113
Sploh ni važno kako si razumel ker bodo jutri z novimi izjavami in ukrepi negirali vse kar so povedali, napovedali in predpisali danes. Še prejšnji teden je opica za izobraževanje razlagala kako bodo otroci še septembra doma, danes odpira vrtce in šole maja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis in Hanzi
19. jul 2007
2.768
1.495
113
Še prejšnji teden je opica za izobraževanje razlagala kako bodo otroci še septembra doma, danes odpira vrtce in šole maja.
Ti pa je dvignila pritisk, ni dobro za zdravje. ;);)
Vedno moraš iskati pozitivne momente, so vsaj vnaprej napovedali, lahko bi bilo v stilu knjižnic, iz danes na jutri.:zardelalter:
Se strinjam, je malo stihijsko vse skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
In kam bomo dali solarje jeseni, ko bo garantiran nov val okuzb? Bomo spet zaprli sole? Bodo nasi otroci sploh se videli solo?

Zato pa sole odpreti zdaj in prekuziti se nas mora cim vec do septembra. Imamo sreco idealnega letnega casa, da to pocnemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Sploh ni važno kako si razumel ker bodo jutri z novimi izjavami in ukrepi negirali vse kar so povedali, napovedali in predpisali danes. Še prejšnji teden je opica za izobraževanje razlagala kako bodo otroci še septembra doma, danes odpira vrtce in šole maja.
Dobro, da na tem forumu obstajajo pametni ljudje, ki točno vedo, kako bo šel razvoj okužbe.
Priporočam, da svoje znanje deliš s svetom. Na svetu namreč ni junaka, ki bi to vedel. Če imamo v Sloveniji takega junaka, smo zmagovalci. Javi se.

Prav se mi zdi, da so naši ukrepi v veliki meri kopirani iz tujine. Mi smo tako mali, da ena nepremišljena zabava zjebe celo statistiko. Če bi pa denimo imeli zimske počitnice v času kot v SFRJ, pa bi ob istih ukrepih bili svetal vzor v svetu. Ali če bi prejšnja vlada zagrozila, da po povratku iz tujine čaka karantena. Jasno pa je, da se tak ukrep ne naredi v predvolilnem času. Hrvatom se denimo pozna, da pravih zimskih počitnic v tem času nimajo. Oziroma imajo več variant in se lokalna oblast odloči. Počitnice konec februarja so samo ena od možnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.291
113
Usklajujemo z drugimi.
Si predstavljate, da bi pri nas imeli Anglijo ali Švedsko? Izumremo!
Ostanejo samo Hrvatje! In zasedejo vse naše nepremičnine, tako kot so že.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.702
3.583
113
Se hecaš? To da ona ne ve kaj govori, da straši in grozi na podlagi iz riti potegnjenih dejstev ne pomeni da moram jaz namesto nje napovedat kaj bo jutri. Tega tudi nihče od nje ne pričakuje, zato ni nobene potrebee, da iz njene nesposobnosti delaš salte in stresaš cinizme kako smo pa eni pametni in vse vemo.

Kakšna statistika, če nas pa niti za dober vzorec ni. Nekatere vas mal slo realnost jebe. Skličemo štab, korono bo pohendlala vojska, vojsko na ulice, ups ne, pa dajmo naborništvo, ups ne, ok, dajmo vojake na mejo, spet ideja skregana z relanostjo,....in vsakodnevno flancanje kako so za vse te idiotske ideje argumente iz riti potegnili.

Tako kot si rekel, naj enostavno pove, počakali bomo kaj bodo naredili sosedje in potem storili enako. Saj to ni nujno vedno slabo. Če odštejemo madžare.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Imaš prav, z Madžari smo vedno radi poslovali. V mislih imaš verjetno ti, jaz vsekakor, prejšnje vlade, ki so v tajnosti kupovale od njih bodečo žico za mejo. Saj imaš to v mislih jello? Ker mi deluješ precej zmedeno in mešaš jabolka in zelenjavo. O naborništvu so debatirali v časih pred korono pod prejšnjo vlado.
Jaz sem te vseeno imel za nekega znalca ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jello

Guru
22. sep 2008
9.702
3.583
113
Enostavno me ne imej več za znalca in maš problem rešen. Obmetavat se s tabo kaj je in kaj ni katera vlada se ne grem. Ravno včeraj sem se pizdil nad eno od cifer, ki me za vsak post začne vlečt za jajca z vprašanji kaj je pa ta, kaj je pa drugi, kaj je levi kaj ne desni. Ti ga očitno danes nadomeščaš. Komentiral sem zmedenost opice za izobraževanje, ne rečem da ne bom jutri tudi dejanja ostalih majmunov. Če ne moreš tega požret povej in bova probala skupaj poiskat ignore tipko. Vosu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.958
1.102
113
www.adriamedia.si
Zakaj že? Prijave so oddane (no, rok je do 11.5), manjkajoče ocene lahko dobijo glede na delo od doma. Kje je torej en sam normalen razlog? Ga ni, razen v debilnih glavah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
In kam bomo dali solarje jeseni, ko bo garantiran nov val okuzb? Bomo spet zaprli sole? Bodo nasi otroci sploh se videli solo?

Zato pa sole odpreti zdaj in prekuziti se nas mora cim vec do septembra. Imamo sreco idealnega letnega casa, da to pocnemo.
Ja tapravi se jo oglasil. Nimaš ti otroka ki mu je že cigaretni dim s sosedovega balkona škodoval?
Če so pametni naj spustijo vse, za vsakega starša pa pisno da se strinja da v primeru okužbe sončka in raznih scenarijev ne tožijo šole države učitelja... ker pač sonček mora tole samo prebolet...