Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.410
6.557
113
Samo zanima me na cem si, mogoce je kaj dobrega. Sigurno ga ne biksas tak pri polni zavesti?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Jaz sem po dobri večerji.

In ti? S čim si vsakodnevno spražiš tisti ostanek možganov, da redno nabijaš debilizme?
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Evo, ena antiwax prfoksa na naši osnovni šoli je bla pozitivna in potegnila cel razred v karanteno. Ok, se zgodi. Ampak ta kura je zdaj čist suvereno izjavila, da so šli družinsko v načrtno prekuževanje. Taki bi pa tud z veseljem "dal knjižco".
 
  • Haha
Reactions: jonny77

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Drži. Naši ukrepi so bolj blagi in jih uvajamo bistveno pozneje, kot v Avstriji. Prav tako je izvajanje ukrepov ter sankcioniranje le-teh v Avstriji malo bolj dosledno in ostro. Pri shodih, predvsem na Dunaju, pa so parkrat posredovali policisti, naredili red in jih zdaj ni več oz. se o njih niti ne poroča.
Zakaj Krek v Avstriji nebi mogel "niti sekretov ribat na NIJZ?"

Ker se folk vsaj nekako drži pravil - beri: pri Kitajcu vsi pridno kažejo, da majo ob LTE tudi 3G, da na pildek o “prijavi v lokalu” vsaj nekaj napišejo in ne nazadnje, ker so tisti, ki se grejo darjan e (recimo brez maske v trgovini) dobijo po tintari.
Milanu, ino tudi JJu in vladi, pa ni jasno, da je treba biti dosleden - tako v vzoru, predvsem pa v jasnih pravilih.
Ampak hebi ga - zato pa smo še vsi južno od Špilfelda ino Karavank “jugosi”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

damirj

Guru
9. maj 2012
4.837
2.090
113
Jaz tudi ne in da bi nekdo od mene in mojega otroka to zahteval, bi ga poslal nekam. Glede na to, da imamo za koze, ospice, rdecke, covid ustrezno in celo zastonj zascito, je vse skupaj ze prav zalostno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.410
6.557
113
Ja nekaj pa mora dat skozi otrok, porkamadona.

Saj to več ne vodi nikamor, to bo potem polno alergij in težav v starosti, če bodo živeli v sterilnem okolju kot deca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
Ja nekaj pa mora dat skozi otrok, porkamadona.

Saj to več ne vodi nikamor, to bo potem polno alergij in težav v starosti, če bodo živeli v sterilnem okolju kot deca.
Škoda, ker se ne da. Ampak jaz bi ti iz riti potegnil ven vsa cepiva, ki si jih dobil kot otrok in te poslal prekužit s temi boleznimi. Pa da vidimo korenino.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.506
1.001
113
Ja nekaj pa mora dat skozi otrok, porkamadona.

Saj to več ne vodi nikamor, to bo potem polno alergij in težav v starosti, če bodo živeli v sterilnem okolju kot deca.
Če bi o tem prej razmišljala in šla malo pogledat pluse in minuse, bi dala oba otroka cepit proti vodenim kozam. Takole smo imeli 2 meseca (najprej en pa potem še drug) muke in trpljenja in občasnih obiskov zdravnika, da vidimo, a je še vedno v okviru normale, al je pa že malo čez. Prebolela sicer sta, še vedno pa lahko kadarkoli v življenju dobita izbruh pasavca.

Tako da ni čisto primerljivo. Prav tako sterilno okolje nima s tem nič veze.