Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
menim, da film Okorna ni stran vržen denar. Pač, ljudje po covidu povedo svoje, z imenom in priimkom. lepo bi pa bilo, da se še z druge strani javijo, ampak jih po moje moti ime, priimek, kar mene osebno ne bi, če bi imel posledice po cepivu.
Sem poslusal njegov intervju. Res mi ni jasnonkajo ob vseh kolesarjih, antivaxerjih in anti PCT ejevcih ni nasel pogumneza za pred kamero. Ker se boji da bo dobil tožbo s strani RS, proizvajalce cepiva....?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
če sem jaz prav razumel, je iskal osebe, ki so po cepljenju imele težave. In jih ni. Kar kaže na to, da je cepivo varno.
Mani je prav včeraj en razlagal o sodelavcu, ki je po cepljenju bil boljkotne slep 5 dni, da ni vido skoraj nič, in o enem, ki se je en teden po cepivu tresel, kot šiba na vodi. in če je to res, mi ni jasno zakaj takšna oseba ne gre pred kamero in to pove. od tega ne moreš dobit tožbe od proizvajalca cepiva, razen če si si izmislil, torej lagal. in to je vsa znanost tukaj.
in ker ne obstajajo osebe, z resnimi čudnimi znaki po cepljenju, začnejo zdaj predpostavljat, da takšne osebe vendarle so, in da kaj je razlog da ne upajo na glas spregovorit, da se bojijo tožbe proizvajalca, da jih nadzira Sova, da jim grozijo z smrtjo, itd.
Po drugi strani z lahkoto pridejo, se pokažejo in na glas trdijo, da grafen pride v telo in postaneš internet teles, pa jih proizvajalci grafena ne tožijo. torej....
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
če sem jaz prav razumel, je iskal osebe, ki so po cepljenju imele težave. In jih ni. Kar kaže na to, da je cepivo varno.
Mani je prav včeraj en razlagal o sodelavcu, ki je po cepljenju bil boljkotne slep 5 dni, da ni vido skoraj nič, in o enem, ki se je en teden po cepivu tresel, kot šiba na vodi. in če je to res, mi ni jasno zakaj takšna oseba ne gre pred kamero in to pove. od tega ne moreš dobit tožbe od proizvajalca cepiva, razen če si si izmislil, torej lagal. in to je vsa znanost tukaj.
in ker ne obstajajo osebe, z resnimi čudnimi znaki po cepljenju, začnejo zdaj predpostavljat, da takšne osebe vendarle so, in da kaj je razlog da ne upajo na glas spregovorit, da se bojijo tožbe proizvajalca, da jih nadzira Sova, da jim grozijo z smrtjo, itd.
Po drugi strani z lahkoto pridejo, se pokažejo in na glas trdijo, da grafen pride v telo in postaneš internet teles, pa jih proizvajalci grafena ne tožijo. torej....
Anticepilci: ni jih, ker so že mrtvi.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
če sem jaz prav razumel, je iskal osebe, ki so po cepljenju imele težave. In jih ni. Kar kaže na to, da je cepivo varno.
Mani je prav včeraj en razlagal o sodelavcu, ki je po cepljenju bil boljkotne slep 5 dni, da ni vido skoraj nič, in o enem, ki se je en teden po cepivu tresel, kot šiba na vodi. in če je to res, mi ni jasno zakaj takšna oseba ne gre pred kamero in to pove. od tega ne moreš dobit tožbe od proizvajalca cepiva, razen če si si izmislil, torej lagal. in to je vsa znanost tukaj.
Trenutni trend je v drugo smer. Nobena tv hiša ne bo predvajala "anticepilskega" prispevka, ne glede na to ali je resnica. Sicer pa kje ti živiš zadnje leto in pol, da ti te stvari niso jasne?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Trenutni trend je v drugo smer. Nobena tv hiša ne bo predvajala "anticepilskega" prispevka, ne glede na to ali je resnica. Sicer pa kje ti živiš zadnje leto in pol, da ti te stvari niso jasne?
ja, vse je zarota, ti povem. razen če ni.
Torej so osebe, ki imajo po cepljenju težave, samo nobena tv jih noče pokazat.
ker nimam Fejstbuka... ga imaš ziher ti. na FB je po moje mnogo Slovencev, z imenom in priimkom in posledicami cepljenja, ali tudi FB tega ne dovoli?
od 1mio cepljenih, jih prosim najdi 5 al pa 15 itak je cepivo nevarno, z imenom in priimkom, potem pa komot govori, da meni stvari niso jasne. bo šlo, kolega?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Poptv je na voyo objavil video vsebine za ucne ure v OS.
Seveda placljive, oziroma na naročnino.
Drzava pa nas denar namenja za cepilne reklame, jumbo plakate, financira film Okornu in podobne projekte.
No, tistim starsem 1600 otrok ki se solajo na domu, se bo tudi voyo splacalo narociti najbrz.
Naj spomnim, da Hrvaška, po definiciji večine Slovencev totalni balkan, že od začetka epidemije ima po TV online šolo za vse razrede osnovne šole. Plus, če se ne motim, še par splošnih predmetov za srednje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Hanzi

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
ja, vse je zarota, ti povem. razen če ni.
Torej so osebe, ki imajo po cepljenju težave, samo nobena tv jih noče pokazat.
ker nimam Fejstbuka... ga imaš ziher ti. na FB je po moje mnogo Slovencev, z imenom in priimkom in posledicami cepljenja, ali tudi FB tega ne dovoli?
od 1mio cepljenih, jih prosim najdi 5 al pa 15 itak je cepivo nevarno, z imenom in priimkom, potem pa komot govori, da meni stvari niso jasne. bo šlo, kolega?
Sorry, nimam FB, se boš mogu znajdet sam.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
menim, da film Okorna ni stran vržen denar. Pač, ljudje po covidu povedo svoje, z imenom in priimkom. lepo bi pa bilo, da se še z druge strani javijo, ampak jih po moje moti ime, priimek, kar mene osebno ne bi, če bi imel posledice po cepivu.
So ga ze posneli Izraelci.

Izvoli, poglej si ga. Je zastonj:

 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Samo res.
Kako naenkrat ljudje verjamejo Okornu, da ni nikjer nobenega nasel? Kaj pa ce se laze ali prireja resnico? Ali od kdaj on velja za svetovljana da bi mu verjeli kar tako? Glede na to da se je prodal vladi bi lahko vsaj zaradi tega malo zastrigli z usesi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

damirj

Guru
9. maj 2012
4.813
2.069
113
Samo res.
Kako naenkrat ljudje verjamejo Okornu, da ni nikjer nobenega nasel? Kaj pa ce se laze ali prireja resnico? Ali od kdaj on velja za svetovljana da bi mu verjeli kar tako? Glede na to da se je prodal vladi bi lahko vsaj zaradi tega malo zastrigli z usesi.
Kako pa ves, da ni ta izraelski film prirejen? Kaj ce ga financira anticepilsko gibanje in so vsa tista pricanja izmisljena? Od kdaj so pa sedaj izraelci kredibilen vir?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.813
2.069
113
Ne vem ali je zalostno ali za krepat od smeha:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Samo res.
Kako naenkrat ljudje verjamejo Okornu, da ni nikjer nobenega nasel? Kaj pa ce se laze ali prireja resnico? Ali od kdaj on velja za svetovljana da bi mu verjeli kar tako? Glede na to da se je prodal vladi bi lahko vsaj zaradi tega malo zastrigli z usesi.
Točno to. Okorna bodo predvajali na TV kot sveto resnico, potem imaš pa tak izraelski testimonial, so pa kao sami lažnivci in prevarantje, pa kao nedokazano, kljub temu, da je v pričanjih jasno pričano, da so zdravniki potrdili posledico zaradi cepljenja.
Ampak, pogodba države Izrael s Pfizerjem vključuje tudi to, da 10 let(?) ne bodo dali ven podatkov o stranskih učinkih cepiva, zato se to cenzurira.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.813
2.069
113
Zakaj pa so potem to izraelci dali ven? In se vedno ostaja vprasanje, kako pa ves, da tale izraelski film vsebuje resnicne izjave in ne izmisljene?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.191
113
Zakaj pa so potem to izraelci dali ven? In se vedno ostaja vprasanje, kako pa ves, da tale izraelski film vsebuje resnicne izjave in ne izmisljene?
Točno tako:
Samo res.
Kako naenkrat ljudje verjamejo Okornu, da ni nikjer nobenega nasel? Kaj pa ce se laze ali prireja resnico? Ali od kdaj on velja za svetovljana da bi mu verjeli kar tako? Glede na to da se je prodal vladi bi lahko vsaj zaradi tega malo zastrigli z usesi.

:evil: :evil:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Zakaj pa so potem to izraelci dali ven? In se vedno ostaja vprasanje, kako pa ves, da tale izraelski film vsebuje resnicne izjave in ne izmisljene?
Dej poglej si link. To ni dokumentarec, ki bi bil uraden od kakšne TV ali vladnega promotorja. To je civilna iniciativa.


Na tem linku imaš tudi pričevanja pogrupirana po vrsti stranskega učinka.