Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Aja BTW - danes smo od NIJZ prejeli odločbo o odredbi karantene za našo tamalo, torej 3 dni po koncu karantene. Vidim, da se vse to obveščanje in odrejanje preko uradnih listin še vedno odvija tako slabo kot cca. eno leto nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Aja BTW - danes smo od NIJZ prejeli odločbo o odredbi karantene za našo tamalo, torej 3 dni po koncu karantene. Vidim, da se vse to obveščanje in odrejanje preko uradnih listin še vedno odvija tako slabo kot cca. eno leto nazaj.
Mi smo dobili mail od NIJZ takoj naslednji dan po pozitivnem PCR testu sošolca. In na podlagi tega izpolniš izjavo o karanteni v roku 24 ur, na podlagi izpolnjene izjave pa sem 20 min kasneje dobila uradno odločbo za otroka.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Mi smo dobili mail od NIJZ takoj naslednji dan po pozitivnem PCR testu sošolca. In na podlagi tega izpolniš izjavo o karanteni v roku 24 ur, na podlagi izpolnjene izjave pa sem 20 min kasneje dobila uradno odločbo za otroka.
Tudi mi. Kolega balkanc pa recimo ni izpolnil izjave, da ne bi dobil odločbe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Aja BTW - danes smo od NIJZ prejeli odločbo o odredbi karantene za našo tamalo, torej 3 dni po koncu karantene. Vidim, da se vse to obveščanje in odrejanje preko uradnih listin še vedno odvija tako slabo kot cca. eno leto nazaj.
A to jim namerno nisi hotel dati kontaktov? Lahko bi se 14 dni še izmikal vročitvi pošte. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: sandra in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Mi smo dobili mail od NIJZ takoj naslednji dan po pozitivnem PCR testu sošolca. In na podlagi tega izpolniš izjavo o karanteni v roku 24 ur, na podlagi izpolnjene izjave pa sem 20 min kasneje dobila uradno odločbo za otroka.
Saj mail smo tudi mi prejeli takoj naslednji dan, sem to že opisal nekaj strani nazaj, pošta je prišla pa šele danes. Saj drugače mi dol visi za to, pri nas vemo kako je treba postopati, ko si v rizičnem kontaktu in ne potrebujem še uradnega papirja, da mi pove kako in kaj.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
A si ti fooknjen, da bi froce PCR testirali? Zakaj, saj jim pa nič ni.
#bigpharma
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
nic jim ni, trosijo pa lahko vseeno okoli. Saj namen testa ni da zves da imas kovid in gres lezat (ce te tak rukne ne rabis testa), ampak da se izolira prenasalca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen