Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
the-covidian-cult-exposed
Odpoklic !
.. ta ista "snov" je tudi med sestavinami "anti_korona" cepiv, posebej onih mRna ala Fajzer ... :jok: ... nisem glih ziher :nigladek:
Predvidena zarota?

... kaj nam želijo napravit (z nami!) ...
*
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.355
113
Ker nimam privilegijev pisat v temi, v kateri sem enemu moderatorju stopil na žulj, ker slabo prenaša kritiko, še slabše pa resnico, bom pa napisal eno teorijo zarote, katera se klati na spletu.
Berem, da se odvija vojna med cepljenimi in necepljenimi. Si predstavljate, da se večinski skupini necepljenih strena in začnejo pokat cepljene? Seznam cepljenih bi nekako čudežno zapustil nijz in pol bi bila štala. Ampak to je samo teorija. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ker nimam privilegijev pisat v temi, v kateri sem enemu moderatorju stopil na žulj, ker slabo prenaša kritiko, še slabše pa resnico, bom pa napisal eno teorijo zarote, katera se klati na spletu.
Berem, da se odvija vojna med cepljenimi in necepljenimi. Si predstavljate, da se večinski skupini necepljenih strena in začnejo pokat cepljene? Seznam cepljenih bi nekako čudežno zapustil nijz in pol bi bila štala. Ampak to je samo teorija. :aplauz:
Zdej, odkar bo imel vsak varnostnik spisek vseh cepljenih, bo še zanimivo.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
https://www.australiannationalrevie...d-injuries-says-ambulance-workers-and-nurses/
avstralska navodila za prebivalstvo (fašizem?)