Covid-19 Covid-19 in globalno segrevanje

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Vem da bo folk pobezlal, ko se korona sprosti. Ampak pri meni se veliko ne bo spremenilo. Reklame se me praktično ne dotaknejo, ker vedno vidim širšo sliko in vidim, kaj se dogaja v ozadju. Lepe maneke in malo zelene trave v ozadju na reklamah me ne prepričajo.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kar sajnajte, z odprtimi očmi.
Ko se bo sprostilo, bo šlo vse po starem naprej, še huje. Ni pomembno, kako dobro se imaš, ampak kako bolje bi se lahko imel, če bi naredil še en korak. Še huje, če vidiš nekoga, ki ta korak je naredil.
V igri so in bodo nepredstavljivi denarji. Bodo z reklamami dosegli, da se bo čreda dvignila in odkorakala na tisti del pašnika, kjer jo hočejo imeti.
Saj ne vsi. Se že v drugih temah vidi da bodo eni šli na morje čeprav prek trupel.
Gremo na globalno segrevanje. Je kdo našel kakšen podatek koliko manj štroma ponucamo v tem času
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Mene zanima, oziroma upam...sedaj ko so eni Kitajci in Indijci prvič v življenju videli modro nebo in gore na obzorju...

Verjetno pa si bodo zaželeli vsaj del tega ohranit in se bo malo po malo premaknilo v glavah...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in navlixx

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Mene zanima, oziroma upam...sedaj ko so eni Kitajci in Indijci prvič v življenju videli modro nebo in gore na obzorju...

Verjetno pa si bodo zaželeli vsaj del tega ohranit in se bo malo po malo premaknilo v glavah...
So ne še tako dolgo nazaj gledali popolnoma jasno nebo. Še pomnijo, da se s tem ne da nahraniti lačnih ust.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Kar sajnajte, z odprtimi očmi.
Ko se bo sprostilo, bo šlo vse po starem naprej, še huje. Ni pomembno, kako dobro se imaš, ampak kako bolje bi se lahko imel, če bi naredil še en korak. Še huje, če vidiš nekoga, ki ta korak je naredil.
V igri so in bodo nepredstavljivi denarji. Bodo z reklamami dosegli, da se bo čreda dvignila in odkorakala na tisti del pašnika, kjer jo hočejo imeti.

Mi je jasno. Drugače pa, zame je že ves ta čas precej enako, kot pred ukrepi in ni neke bistvene razlike in ničesar in nikogar ne pogrešam. Ampak kakor pa vidim po forumih in FB pa ogromno ljudi samo jamra kako jim je hudo, kako ne morejo v bife, kako vse živo pogrešajo, pa bognedaj, da nebi mogli na Hrvaško morje... Kje so zdaj vsi te ekološko osveščeni osebki? Zakaj niso glasni naj tako ostane? Jah, ker jih en quraz briga vseskupaj, to sam takrat čivkajo, ko si nabirajo točke priljubljenosti in lajke na FB ter se sami sebi zdijo boljši od nas drugih, ki smo baje navadni svinjaki in vsega krivi. Videli smo kaj se je zgodilo ob ponovnem odprtju McDonaldsa in avtopralnic :bonk: ....Ko odprejo vrata še trgovski centri in vse ostalo bodo na polno navalili na vse, zraven pa ploskali Greti in žugali vsakemu, ki se bo z bencinskim ali dizelskim avtom odpeljal v službo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Vse projekcije onesnaženja kažejo drastično spremembo v samo 4 mesecih. Res je lock down.
Bomo videli narod ko e bo osnaževanje vrnilo.
Bo kdo protestiral, štrajkal s kolesi, naredil novo Taarčo,...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Vse projekcije onesnaženja kažejo drastično spremembo v samo 4 mesecih. Res je lock down.
Bomo videli narod ko e bo osnaževanje vrnilo.
Bo kdo protestiral, štrajkal s kolesi, naredil novo Taarčo,...

Seveda bodo. Zdele so tiho, ker nihče ne želi čistega zraka na račun svojega udobja, ko bo pa spet vse po starem in bodo živeli tako, kot prej, bo pa spet modno govoriti ekološko, povdarek na GOVORITI. Naredil tako ne bo nihče nič. Najbolj iznajdljivim bo tudi v žepe kaj kapnilo od tega govorenja, nekateri bodo spet dobro živeli od tega, realne rešitve nima pa nihče, ker rešitev je edino to kar se dogaja zdaj, tega pa očitno nihče ne želi.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
ob tejle novici z zadnje strani, Covid kmalu niti bledega spomina ne bo več vreden: