Covid-19 Covid-19 in globalno segrevanje

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Torej ti meni hočeš povedat, da ko je sama stala pred svojo osnovno šolo in začela s tem, so biili za njo že ''strici v ozadju'' in že vedeli, da se bo to prijelo po celem svetu in so jo zato namerno naplahtali na to? Ravno tako tudi tisoče ostalih otrok po različnih šolah. To je vse sfinancirano in splanirano s strani ''stricev v ozadju''?

PS: SI že imela kdaj srečanje z avtističnim otrokom? Good luck, da ga spraviš DELAT KARKOLI SI SAM NE ŽELI. In ja, ga lahko probaš obračat kakorkoli in mu slikat zadevo črno/belo in te bo praktično v 99% presenetil s svojim odzivom. In ja, tudi to ne pišem iz 10e roke.

Pa povej mi, kdo je otroke iz Železnikov, Kranja, Krškega, Ormoža in Ljubljane sfinanciral in zavedel, da so šli to v Sloveniji delat. A so ti tudi vsi avtisti?
 
Nazadnje urejeno:
  • Ljubezen
Reactions: navlixx

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
seveda si želi, zato je bila pa tako primerna. a misliš, da bi jo zdele cel svet poznal, če ne bi bilo stricev v ozadju? Na prvih straneh sveta nima otrok kaj delat, ker je to preveč zanj. Pika konec. Ne glede, za kaj gre.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Na prvih straneh sveta nima otrok kaj delat, ker je to preveč zanj. Pika konec. Ne glede, za kaj gre.
No, s tem se pa strinjam. Zato je pa še toliko bolj žalostno, da nas morajo otroci na to opozarjati.

Še dodatno žalostno je pa, da nekateri NE SLIŠITE njenih besed, ker je kao zaslepljen otrok. Ravno tako kot tisoči ostalih otrok, ki so zadaj za njo. Ampak ker je po vašem podprta s strani lobijev, ste si lepo umili roke in zabili glavo v pesek. In gremo naprej do naslednjega sranja (Covid19 očitno še ni odprl oči in razmišljanja).
Ta pravi junaki, jo pa znajo še pljuvat po njej in ji grozit.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
No, s tem se pa strinjam. Zato je pa še toliko bolj žalostno, da nas morajo otroci na to opozarjati.

Še dodatno žalostno je pa, da nekateri NE SLIŠITE njenih besed, ker je kao zaslepljen otrok. Ravno tako kot tisoči ostalih otrok, ki so zadaj za njo. Ampak ker je po vašem podprta s strani lobijev, ste si lepo umili roke in zabili glavo v pesek. In gremo naprej do naslednjega sranja (Covid19 očitno še ni odprl oči in razmišljanja).
Ta pravi junaki, jo pa znajo še pljuvat po njej in ji grozit.

In žalostno je, da kup ljudi slepo verjame avtističnemu otroku z nedokončano osnovno šolo ko govori o stvari, o kateri se doktorji znanosti ne morejo poenotiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in Pepe

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
In žalostno je, da kup ljudi slepo verjame avtističnemu otroku z nedokončano osnovno šolo ko govori o stvari, o kateri se doktorji znanosti ne morejo poenotiti.
Imaš prav. Verjel bom le tistim znanstvenikom, ki potrjujejo moje prepričanje, svojim očem in DEJANSKEMU DOGAJANJU po svetu pa ne bom verjel.

Lool, nisem vedel, da imamo Trumpe tukaj. Kapo dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in bizi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zgledi vlečejo in če jo vidiš na mizi polni plastike kako maže fruštik. Te mine, ker je samo atentio....Isto njeni somišljeniki. Polni besed a doma vsak svoj nov "EKO" električni avto vse kar kupijo 3x zapakirano v plastiko, grejejo se na klime ker je štrom eko in podobne inn zadeve.
Še najbolj eko je revež ki ima 20 let star avto in gre v štacuno 2-3x na mesec po nujne stvari ker večino hrane pridela doma...ampak tak se ne kaže pred celim svetom.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
seveda si želi, zato je bila pa tako primerna. a misliš, da bi jo zdele cel svet poznal, če ne bi bilo stricev v ozadju? Na prvih straneh sveta nima otrok kaj delat, ker je to preveč zanj. Pika konec. Ne glede, za kaj gre.
Saj se zavedaš da gredo nekateri otroci po osnovni šoli že v službo. In delajo enako ali celo več kot odrasli 30+ letniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
A se je kdo kaj 'bunil' ko je le 16 letni Luka Dončič igral za real Madrid. Ali je košarka zato postala manj relevantna. Ubogi zlorabljeni Luka.
Pa vsi tisti 16 letni otroci ki tekmujejo na olimpijskih igrah. ....

Punca izbrala mal drugačno kariero.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Imaš prav. Verjel bom le tistim znanstvenikom, ki potrjujejo moje prepričanje, svojim očem in DEJANSKEMU DOGAJANJU po svetu pa ne bom verjel.

Lool, nisem vedel, da imamo Trumpe tukaj. Kapo dol.

Kapo dol, če šteješ avtističnega otroka brez osnovne šole za znanstvenika... govora je o Greti, ne o segrevanju, če nisi opazil.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
A se je kdo kaj 'bunil' ko je le 16 letni Luka Dončič igral za real Madrid. Ali je košarka zato postala manj relevantna. Ubogi zlorabljeni Luka.
Pa vsi tisti 16 letni otroci ki tekmujejo na olimpijskih igrah. ....

Punca izbrala mal drugačno kariero.

A je Dončič zahteval od OZN neke ukrepe v korist košarke???
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Hehe, eh ja.
Jaz sem obupal. Imate prav, glavo v pesek in šibamo dalje.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
A je Dončič zahteval od OZN neke ukrepe v korist košarke???
In zakaj Greta nebi smela zahtevat od OZN naj ukrepa. Sami starci odločajo o prihodnost v kateri bo ona in njena generacija živela. Ne gre se le za CO2 in podoben šit. Gre se tudi za vso svinjarijo, ki se zliva v reke, morja zrak. Z razlogom je punca besna kot Jabe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in sad

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Daj, daj...vse je denar in pomanjkanje volje ravno zaradi tega.

Da bi pol leta nazaj nekdo predlagal, da ali Kitajci ali Indijci ali Italija zaustavi smrdeče in strupene fabrke z dimniki bi to bilo nemogoče, konec sveta, propad...

Pride virus, pa saj če bi se ga dalo omejiti na delovno bedno rajo, še to nebi...ampak ker je faking šansa, da pobere še koga od višje kaste...pa kar pol sveta dol zapremo...in pol azije kar naenkrat, prvič v lajfu zagleda modro nebo!

Puste zdaj Greto na miru...koji k ima ona veze s tem da smo prašiči...
Tolko smo bedni in na komot da se bomo itak sami sebe peljali v propad. Vmes pa bodo razni lokalni Trumpi stresali jezo na enega otroka in videvali prikazni eko fašistov in podobne ...wtf?

Največji štos je, da bomo čez 5 let gledali dokumentarce, da se je zaradi Corone v Aziji v 2020 prišparalo na 10.000 življenj zaradi čistega zraka...takat bo seveda spet vse nasvinjano.

Kak znanstvenik moraš bit, da ugotoviš, da je pi*darija, če zarad smoga ne vidiš preko ceste?
In pol so električni avti problem in pol nisi dec če ne furaš V8..in pol se bogataši po teh zasvinjanih državah priklapljajo na kisikove maske...jao!

Ko nekdo reče, ja kaj pa je problem če bo 2 stopinji bolj toplo...? Iz vidika planeta nič...zemlja bo tukaj še čez tisoče let...ni sile...ker pa smo tako občutljiva bitja da lahko živimo točno na določeni mešanici zraka in točno določeni temperaturi in jemo stravi, ki rabjo za rast to in ono in lahko naštevamo v nedogled...nas pač ne bo..simpl :)
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: navlixx in p4pe