Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Torej? Uradno tvegas, neuradno pa 99% sam pomahajo iz utice...?

Narediš prijavo preko njihove spletne strani, kje boš prespal in imeti moraš dokazilo, da si tam tudi bil. Ni pa rečeno, da te bodo na meji po teh papirjih povprašali. Nas so na poti domov naši na meji vprašali, če imamo papirje in ko sem dvignil papir, je takoj dal dokumente in spustil čez brez, da bi jih pogledal.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Jelislav je ze v paci ;)


Čini se kako je glasnogovornik slovenske vlade Jelko Kacin prijetnju Hrvatskoj da će nam uvesti mjere za povratak njihovih državljana s ljetovanja na Jadranu izrekao samo nekoliko dana nakon što se i sam, okupan i osunčan, kući vratio s Kvarnera.

Točnije, s otoka Krka na kojemu, u mjestu Klimno, obitelj Kacin ima kuću, katnicu koju je dovršila negdje 2017., a koju su slovenski mediji, kad su o njoj izvještavali prije tri godine, ocijenili da ima 200-tinjak kvadrata te da samo zemljište na kojemu se nalazi vrijedi oko 150 tisuća eura.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Jelislav je ze v paci ;)


Čini se kako je glasnogovornik slovenske vlade Jelko Kacin prijetnju Hrvatskoj da će nam uvesti mjere za povratak njihovih državljana s ljetovanja na Jadranu izrekao samo nekoliko dana nakon što se i sam, okupan i osunčan, kući vratio s Kvarnera....
Začelo je začelo :)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
In kaj delajo Nemci. Barabe.

10.08.2020
in Adria, News
Update: 9.08.2020



Freiwillige kostenlose Corona-Tests für deutsche Kroatien-Rückkehrer
Übrigens: Deutsche Urlaubsrückkehrer, auch aus Kroatien, können sich freiwillig an Autobahnstationen und Flughäfen auf deutschem Gebiet auf Corona testen lassen. Da schreibt die deutsche Bundesregierung: Alle Reiserückkehrer haben die Möglichkeit, sich nach der Einreise nach Deutschland kostenfrei innerhalb von 72 Stunden auf das Coronavirus SARS-CoV-2 testen zu lassen. Seit dem 8. August ist jeder Einreisende aus einem Risikogebiet verpflichtet, sich auf eine Corona-Infektion testen zu lassen. Wer negativ ist, kann dann in seinen Alltag zurückkehren. Damit kann eine Quarantäne vermieden werden. Dafür wurden an Flughäfen, an Bahnhöfen und an weiteren gut erreichbaren Orten Testzentren eingerichtet.

Google translate:
Voluntary free corona tests for German returnees from Croatia
By the way: German holidaymakers, including those from Croatia, can voluntarily have themselves tested for Corona at motorway stations and airports in German territory. The German federal government writes: All travelers returning have the opportunity to be tested for the SARS-CoV-2 coronavirus free of charge within 72 hours after entering Germany. Since August 8, every person arriving from a risk area has been obliged to be tested for a corona infection. Those who are negative can then return to their everyday lives. In this way a quarantine can be avoided. To this end, test centers have been set up at airports, train stations and other easily accessible locations.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
So že testirali Kacina, da vidimo če se je tudi on nekontrolirano družil in veseljačil v tujini?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.657
1.581
113
Tudi jodlarji imajo kockaste vsak dan v medijih. Včeraj da 100% frizirirajo števike, danes o njihovem bolimecurac odnosu


Italijani in Nizozemci so jih že skenslali, jodlarji so pomoje naslednji. Mi garantirano ne pred 1.9., da se še vsi politiki lepo okopajo pred začetkom šole
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Jodlarjem je pomoje to mal težje narest, ker jih je kr dost kle dol. Podobno je z Nemci, Čehi, Poljaki. Makaroni so pa tko rekl da bojo letos doma, hvalabogu, so vsaj veverce varne, pa sekreti čisti.