Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Kako pa italijani preverjajo, če si s Hrvaške? Preko schengenskega informacijskega sistema na meji?
Namreč, v soboto sem mislil čez Dolomite, pa so zdaj italijani uvedli karanteno za prihode s Hrvaške, sem pa prišel s Hrvaške v nedeljo. Je pa res, da mi v nedeljo, torej nazaj grede niso skenirali pasoša, ker je bila na Jelšanah taka kolona, da hrvaškega policista sploh ni bilo.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Sam ste pa že vi ki verjamete da je to vse fejk, teorija zarote,... kot ene ovce. Vsak 2 komentar eno in isto jamranje. Da je na celem svetu vse to zrežirano, da si bo vsaka država sama sebe ustrelila v koleno, ne verjamem (od kitajcev, zda, rusija..). Lepo vas prosim. Je samo vprasanje če delajo prave odločitve. Vse skupaj pustiti da gre svojo pot in malo raskirati ker gre za neznano stvar, ali pa paziti da ne bi prislo da kakšne velike štale za katero noce noben odgovarjati. To je vse.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Ljubljana najlepejše mesto....ja to je res FAKE.
4 tisoč nočitev z vavčerji ??? :valjamse: :valjamse:uničevanje gospodarstva ??:valjamse:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ljubljana najlepejše mesto....ja to je res FAKE.
4 tisoč nočitev z vavčerji ??? :valjamse: :valjamse:uničevanje gospodarstva ??:valjamse:

Nekaj dni nazaj je bil v Ljubljani na Slovenski cesti, košarkarski turnir trojk.
Med Namo, staro pošto in in Slonom so postavili košakaško igrišče in tribuno za 100 gledalcev (če upoštevamo covid razdaljo, torej za 25 gledalcev). :bonk:

Vsaj za 2 dni so zajebali tako Ljubljančane, kot ostale, ki se vozijo z mestnimi avtobusi, ki gredo skozi center. Zajebali, ker okoličani NE VEDO, kje, okoli katere riti v varžet vozijo busi.

Me zanima, če lahko sredi Dunaja, tudi zaprejo glavno žilo za eno usrano rekreativno tekmo?

Tale je ne samo kriminalec, ampak tudi duševni bolnik!

IMG_20200807_093614_kosarka_resize.jpg
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Nekaj dni nazaj je bil v Ljubljani na Slovenski cesti, košarkarski turnir trojk.
Med Namo, staro pošto in in Slonom so postavili košakaško igrišče in tribuno za 100 gledalcev (če upoštevamo covid razdaljo, torej za 25 gledalcev). :bonk:

Vsaj za 2 dni so zajebali tako Ljubljančane, kot ostale, ki se vozijo z mestnimi avtobusi, ki gredo skozi center. Zajebali, ker okoličani NE VEDO, kje, okoli katere riti v varžet vozijo busi.

Me zanima, če lahko sredi Dunaja, tudi zaprejo glavno žilo za eno usrano rekreativno tekmo?

Tale je ne samo kriminalec, ampak tudi duševni bolnik!

Poglej priponko 35366
Zakaj pa niso na kongresnem tko k ponavadi?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Nekaj dni nazaj je bil v Ljubljani na Slovenski cesti, košarkarski turnir trojk.
Med Namo, staro pošto in in Slonom so postavili košakaško igrišče in tribuno za 100 gledalcev (če upoštevamo covid razdaljo, torej za 25 gledalcev). :bonk:

Vsaj za 2 dni so zajebali tako Ljubljančane, kot ostale, ki se vozijo z mestnimi avtobusi, ki gredo skozi center. Zajebali, ker okoličani NE VEDO, kje, okoli katere riti v varžet vozijo busi.

Me zanima, če lahko sredi Dunaja, tudi zaprejo glavno žilo za eno usrano rekreativno tekmo?

Tale je ne samo kriminalec, ampak tudi duševni bolnik!

Poglej priponko 35366
Res grozno, če je avtobus vozil sto metro vzporedno. :fredi:
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Daleč najboljši je, kaže, odvetnik Pitako, ki je samo v enem primeru (umrli deček Nekrep, napake pri zdravljenju tega dečka), ocuril UKC Lj. za preko miljon evrov (izvensodna poravnava)...

A ni bila mariborska bolnica? Pa celo uredil je da je odskodnina sla nazaj bolnici v obliki donacije. Pa vsaj 10x manjsi znesek je bil kot si napisal.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Res grozno, če je avtobus vozil sto metro vzporedno. :fredi:

Avtobus ima da vozi celo leto po isti špuri. In ne samo eno leto, ampak 10 let.
Ker je v centru že 100 let jasno, katere ulice so dovolj široke za obe smeri, katere pa preozke. Bo šlo tako razmišljanje? Vem, da ne bo šlo.

Ali naj mogoče vozi vsak teden po drugi progi?
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
dej ce ze morejo naj zaprejo sele 25tega. glih jutr grem dol na morje, na otok, dalec stran od fest in diskacev. nekoc je bil diskac na otoku ene 30let nazaj.
najvecja guzva je zjutraj v trgovini pri kruhu ko nas 5 stoji v vrsti, da bi placali.

upam da ne bojo (se) zapirali.

Ups - vidim, da je tu že debata - jaz pa moje včerajšnje misli šele zdaj v “glavni covid” temi zapisal - evo zdaj še tu:

Men se vse zdi, da se bo naslednje dni epidemijološka slika na Hrvaškem in tudi pri nas tako poslabšala, da bo od 24.08.2020 naprej potrebna ob povratku iz Hrvaške v dvotedensko karanteno.
Preventivno se bo začetek šolskega leta 20/21 prestavil najprej na 07.09.2020, odvisno od situacija pa morda na 14.09.2020.
Seveda epidemija ne bo razglašena, ker imamo ipak vse pod kontrolo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Ups - vidim, da je tu že debata - jaz pa moje včerajšnje misli šele zdaj v “glavni covid” temi zapisal - evo zdaj še tu:

Men se vse zdi, da se bo naslednje dni epidemijološka slika na Hrvaškem in tudi pri nas tako poslabšala, da bo od 24.08.2020 naprej potrebna ob povratku iz Hrvaške v dvotedensko karanteno.
Preventivno se bo začetek šolskega leta 20/21 prestavil najprej na 07.09.2020, odvisno od situacija pa morda na 14.09.2020.
Seveda epidemija ne bo razglašena, ker imamo ipak vse pod kontrolo.
Dokler bo u bolnici več ljudi zarad atipične pljučnice, kot zarad covida, je epidemiološka slika kr ok, če ne gledaš loto listkov s katerimi nas fopajo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
pa glih ti pametuješ, še ne toliko nazaj pa si povedal, da pripeljete vse od doma.
Jest? Tega pa od mene nisi slišu. Si pa majčkeno zamešu. Hrane sprejme hladilnik glih za dva dni, pa plato piva mam s sabo. Mam pa sekret pa tuš s sabo, to pa. Letos edin gostinci niso mel kej dost od mene.
V normalnih razmerah gre pa približno tok keša za kofete, pivičke, sladolede, kot ga gre za bivanje. Pol je pa še špecerija.
 
Nazadnje urejeno: