Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja samo še najhujš bo tem k nebodo mogli v tujino na dopust, če bereš to temo...ker drugo kar si napisal jih ne gane.žal. Catch 22
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Tema je o dopustu v tujini. Kaj za vraga pa naj se drugega bere v njej, kot o dopustu v tujini?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.295
824
113
Bom malo nesramen; sem za, da se letos dopustuje samo v Sloveniji. Prvi razlog je, da pomagamo sklovenskemu turizmu in gospodarstvu, kar je dobro za vse nas. Drugo pa; morda se bodo začeli Hrvatje zavedati, da slovenski gost ni samoumeven, da bodo morda kakšen cenik napisali v slovenščini, kakšen web page naredili v slovenščnini, ipd. In da spustijo cene na normalen nivo, ker gužvanje na plaži in slab customer care pač ne odtehta cen na nivoju Monte Carla.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Bom malo nesramen; sem za, da se letos dopustuje samo v Sloveniji. Prvi razlog je, da pomagamo sklovenskemu turizmu in gospodarstvu, kar je dobro za vse nas. Drugo pa; morda se bodo začeli Hrvatje zavedati, da slovenski gost ni samoumeven, da bodo morda kakšen cenik napisali v slovenščini, kakšen web page naredili v slovenščnini, ipd. In da spustijo cene na normalen nivo, ker gužvanje na plaži in slab customer care pač ne odtehta cen na nivoju Monte Carla.

super, potem si zadovoljen da je Gin & tonic 7 €
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Ravno danes je en od strokovnjakov za 24ur povedal, da naj za letos pozabimo počitnice v tujini.
 
5. apr 2015
1.332
690
113
Pale mislim, da bodo slovenceljni v turizmu dvignili cene bivanj, ogledov, pijač, hrane v gostilnah, itd...in bomo čez 23 strani pizdili o tem. heštegđstsejin
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.760
2.639
113
Vprašanje koliko bo navala. Če ga ne bo, bodo morali prej znižat cene kot zvišat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
Bom malo nesramen; sem za, da se letos dopustuje samo v Sloveniji. Prvi razlog je, da pomagamo sklovenskemu turizmu in gospodarstvu, kar je dobro za vse nas. Drugo pa; morda se bodo začeli Hrvatje zavedati, da slovenski gost ni samoumeven, da bodo morda kakšen cenik napisali v slovenščini, kakšen web page naredili v slovenščnini, ipd. In da spustijo cene na normalen nivo, ker gužvanje na plaži in slab customer care pač ne odtehta cen na nivoju Monte Carla.

tole ne gre skupaj. zakaj bi se hrvat sikiral ce nas ne bo, ker bomo imeli zaprte meje?

se en uzaljen antihrvatar...

izvoli v monte carlo. aja, sej tud tja ne bos mogel, ampak bojo zihr naredili cenike in webpage v slovenscini.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Pale mislim, da bodo slovenceljni v turizmu dvignili cene bivanj, ogledov, pijač, hrane v gostilnah, itd...in bomo čez 23 strani pizdili o tem. heštegđstsejin
Žal pride dosti Slovenecev na izlet s sendvičem v vrečki in 6-packom mercator piva. Od njega ima turizem zelo malo. Ok, zmečkano piksno piva in vrečko od čipsa nam pusti v grmu :evil: Je pa jasno glavni, ko je potrebno pizditi čez neko turistično lokacijo. Aja, pa z rilcem zna podrajsati po tleh, ko mu rečeš, naj pobere odvržen cigaret.

Seveda so izjeme. Mogoče jih bo letos več, če bodo meje res zaprte...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Meni so zanimivi teli tiči: direktor Rozman, epidemiolog Krek, Bregantova in podobni... Ali s svojim oglašanjem izkazujejo podporo in naklonjenost SDSu, ali pač enostavno lezejo v rit, da bi dobili fine stočke na ministrstvu? :sprasujemse:

In potem se Rozman dotakne vroče teme o kateri nihče še ne upa razmišljati... :evil: Janša "nacionalist" nas tako ne bo drugam spustil, no morda na Madžarsko, na Balaton. :valjamse: In seveda bo sedaj dal upanja vsem prizadetim v turizmu in gostinstvu, da bodo služili na slovenskih gostih, da si opomorejo... :fredi:

Jaz sem bil lani v Sloveniji na dopustu, letos bi šel pa na Hrvaško... :fredi: Tudi pri nas ni poceni.

Dejstvo je, da letošnje poletje ne bo svobodno. Na levo itak tako ni pametno, so prevelika žarišča, vprašanje če se bo umirilo. Na desno pa žarišča niso tako velika, morda se pravočasno umiri. Tujina z letalom, hja, kdo ve... :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in McGiver

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
Žal pride dosti Slovenecev na izlet s sendvičem v vrečki in 6-packom mercator piva. Od njega ima turizem zelo malo. Ok, zmečkano piksno piva in vrečko od čipsa nam pusti v grmu :evil: Je pa jasno glavni, ko je potrebno pizditi čez neko turistično lokacijo. Aja, pa z rilcem zna podrajsati po tleh, ko mu rečeš, naj pobere odvržen cigaret.

Seveda so izjeme. Mogoče jih bo letos več, če bodo meje res zaprte...

seveda so izjeme. sam te so vse na hrvaskem na morju.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.295
824
113
tole ne gre skupaj. zakaj bi se hrvat sikiral ce nas ne bo, ker bomo imeli zaprte meje?

se en uzaljen antihrvatar...

izvoli v monte carlo. aja, sej tud tja ne bos mogel, ampak bojo zihr naredili cenike in webpage v slovenscini.

Nisem nič užaljen in nimam nič proti Hrvatom. Kar pa ne pomeni, da hodim k njim na dopust. Imam pač to srečo, da sem videl doberšen del sveta, tako poslovno, kot tudi privatno. Price/performance je Hrvaška ena najdražjih destinacij, customer care pa katastrofa. In dokler lahko svoj denar zapravim kjer želim, pač me hodim na Hrvaško na dopust.

Če bi v Monte Carlo prišlo vsako leto toliko slovencev, kot jih gre na Hrvaško, ne samo, da bi imeli cenike v Slovenščini, še kakšno besedo bi se Slovensko naučili. Še v Grčiji sem našel slovenske jedilnike, na Hrvaškem kaj takega še nisem zasledil. Pa ni fora v jeziku, ker govorim Angleško in Nemško. Gre se za spoštovanje do gostov.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Mene sam zanima kot je že omenil.....hm pozabu...kolk slovenskih vikendic bo izropanih poleti 2021 :(
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
dej da slismo ime tega strokovnjaka?
Imaš čisto na začetku 24ur. Poglej nazaj ...
Capture+_2020-04-11-22-44-21.png
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Žal pride dosti Slovenecev na izlet s sendvičem v vrečki in 6-packom mercator piva. Od njega ima turizem zelo malo. Ok, zmečkano piksno piva in vrečko od čipsa nam pusti v grmu :evil: Je pa jasno glavni, ko je potrebno pizditi čez neko turistično lokacijo. Aja, pa z rilcem zna podrajsati po tleh, ko mu rečeš, naj pobere odvržen cigaret.

Seveda so izjeme. Mogoče jih bo letos več, če bodo meje res zaprte...
Kr mejte tisto svojo mlako, pa tisti naprej od vas tudi. Bo pa jezer letos mal zadihu, kot rad reče vaš župan. Nč bat je na drugi strani Slovenije ogromno placov, kjer se počutiš domače. Tko da mene in mojih EUR ne vidte, sendvičev ne jem, Mercator piva pa tud ne pijem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Barbarian in Pbutec