Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83

Hrvatje se pa res otepajo turizma, očitno ni bila prava informacija, da če si enkrat cepljen ne rabiš več testa za na hr.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28

Hrvatje se pa res otepajo turizma, očitno ni bila prava informacija, da če si enkrat cepljen ne rabiš več testa za na hr.
Od kdaj naš minister za zdravje podaja informacije za vstop na Hrvaško. :aplauz:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.558
271
113
hja, hrvati morjo častit pcr, pa tko da je drive-in varianta, preprosto dosegljiva, če hočejo imeti kolikor toliko spodobno sezono.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj majo. So na tv kazal par sprehajalcev iz češke in poljske .
Omenl so tudi da ni bilo lepo vreme in je bil tudi to razlog manjšega obiska.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Če se ne bojo uskladil na ravni EU, kako je s prehajanjem mej, ne bo nič.
Če mi lahko v štacuni reže salamo nekdo, ki je pred dnevi opravil HAT, ne vem zakaj enak test ni dober za prečkanje meje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.920
4.975
113
hja, hrvati morjo častit pcr, pa tko da je drive-in varianta, preprosto dosegljiva, če hočejo imeti kolikor toliko spodobno sezono.

Včeraj na Preverjeno je bil članek o lastnikih tam dol, in je eden rekel, da so delovani čas mogli podaljšat iz 1,5 na 4 ure. Pa pazi, prvomajski prazniki, ko je doli bilo 1% vikendašev. Si predstavljaš v polni sezoni, ko bo doli par miljonov folka. Ne vem, jaz si ne...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.558
271
113
hja, tudi to je res problem ja...

btw, v usa so že predlogi, da bi cepljeni imeli ugodnosti v trgovinah in pri drugih nakupih.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Jaz ga vedno izpolnim. Bolje da imaš, enkrat sem ga pozabil izpolnit pa mi je kompliciral
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Ko greš na dopust pa si pozitiven. :)
Ali ni bilo pri nas tudi veliko lažno pozitivnih? npr na eni šoli 20od 21-tih?
Po pritožbah številnih potnikov, ki so prejeli lažno pozitivne rezultate testa, je policija pretekli teden na teren poslala policista pod krinko, ki se je izdajal za potnika
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Se ti zavedaš kaj pomenijo rabljene palčke, kaj pa lažni rezultat. Stari v letih si že, pa klikeri ne delajo več najboj ne.
zaradi množice lažnih pozitivnih rezultatov, so aktivirali policijo, ki je raziskala postopke jemanja brisov in ugotovila, da so lažni pozitivni rezultati posledica rabljenih palčk. Mislim v Indoneziji.

Pri nas so pa zaradi množice lažnih pozitivnih rezultatov zaostrili ukrepe, policija pa je pojačala pisanje kazni za tiste z rogljičkom v roki, burekom, dežnikom...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
Zakaj v Covid zgodbo ne vljučijo uradnega testa na protitelesa. Nastavijo spodnjo mejo na pamet 200 enot in to preverjat na 3 mesece.

Jaz sem prebolel in nimam potrdila o prebolelosti. Če še imam dovolj veliko število protiteles, bi rade volje dal 100€ za test, da se ne cepim zdaj pred poletjem,
ampak potem v jeseni, ko bo na pohodu nov sev virusa.
Pa še ena doza bi ostala za ogrožene skupine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey