Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Ce bodo sle ugodnosti iz zepa lastnika trgovine, ni problema. Ce pa gredo ugodnosti iz davkoplacevalskega denarja, pa je to hud problem.
Zakaj ne? Od kod pa gredo ugodnosti za kupce denimo električnih avtov? Od česar širša družba nima pa res nič od nič. Cepljen posameznik je določena prednost za družbo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
res ne vem, kaj tok tezijo na silo s tem cepljenjem.

Ja kako pa boš drugače zastrupil ljudi, da se zmanjša število celotne svetovne populacije ter jih zraven zavoljo večjega nadzora v sklopu NWO še čipiral?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
ja ne vem. das v hrano "strup" ...

za cipiranje pa res nimam ideje...

:)

resno, na hard way jim zihr ne bo uspelo dolgorocno. sej ne recem, gres se 1x cepit, sam da bi pa vsako leto tak nacin prenasal, je pa tud mal mimo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.617
113
Saj sam da te vsaj enkrat pustiš posilit s palčko v nos pa te majo. Jih ubogaš 4 life.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Včeraj na Preverjeno je bil članek o lastnikih tam dol, in je eden rekel, da so delovani čas mogli podaljšat iz 1,5 na 4 ure. Pa pazi, prvomajski prazniki, ko je doli bilo 1% vikendašev. Si predstavljaš v polni sezoni, ko bo doli par miljonov folka. Ne vem, jaz si ne...
Viš, za to pa gremo letos v Dominikansko!


Se ti zavedaš kaj pomenijo rabljene palčke, kaj pa lažni rezultat. Stari v letih si že, pa klikeri ne delajo več najboj ne.
Palčka JE pomembna. Pa čeprav je za svojevrsten sistem preverjanja - Pru unih japijih je manjkala palčka za jemanja vzorce iz žrela. Zavrnjeni testi, ki so jih potem dopolnili z dodatno palčko. Tak sistem se dan danes v SLO NE uporablja.
 
Nazadnje urejeno:

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.617
113
To z 3. urami si mal zapretiraval, sigurno je pa tedensko testiranje trgovcev fail. Tako kot je fail testiranje cepljenih, ker če se bomo to šli potem tega res ne bo nikoli konec. Ajde naj dajo obvezno testiranje za vse za tretje oz. kritične države samo znotraj EU je pa to fail.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
Saj sam da te vsaj enkrat pustiš posilit s palčko v nos pa te majo. Jih ubogaš 4 life.

sej butasto je, da se mora zdrav clovek brez simptomov testirat. in po testu si uradno zdrav 1 teden. ceprav se lahko okuzis v naslednji uri ko gres v trgovino.

lej, mene ne skrbi cipiranje in posilstvo s palcko, tko da ne rabis bit cinicen.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
To z 3. urami si mal zapretiraval, sigurno je pa tedensko testiranje trgovcev fail. Tako kot je fail testiranje cepljenih, ker če se bomo to šli potem tega res ne bo nikoli konec. Ajde naj dajo obvezno testiranje za vse za tretje oz. kritične države samo znotraj EU je pa to fail.
Ne vem, brat je trgovec in hodi vsako nedeljo po kosilu 30km daleč na test, čakalna doba običajno pod 1 uro. Pol ure tja, pa pol ure nazaj, pa je na 2 urah vstran vrženega nedeljskega popoldneva. Gre pa raje v nedeljo ravno zaradi tega, ker se sicer čez teden popoldne do 3 ure čaka.

Za šolnike pa je država seveda poskrbela za svoj testirno mesto.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
Zena dela v trgovini pri vecjem prodajalcu, dela pa v manjsem kraju (majo samo market). in jim je delodajalec organiziral testiranje na tocno dolocen dan (sredi tedna) na doloceno uro znotraj delovnega casa. za popoldansko izmeno pridejo se isti dan enkrat popoldan testirat.
zdej ko je na dopustu, se mora sama pobrigati, da bo imela test preden gre v pondelk nazaj na siht.

tk da je odvisno od delodajalca kaj in kako.
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Koliko vas je takih ,ki ste se cepili samo zato ,da lahko potujete nemoteno v druge države,da imate prost vstop v restavracijo na večerjo,da vam ne porivajo palčko v nos ,da sploh lahko delate v službi in ,da vam s tem ni treba plačevat za razne HAT ali PCR teste.
Drugače pa se ne bi cepili
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ptice

Fizikalc
23. jul 2011
207
162
43
Jaz sem se cepil s predpostavke, da bo v primeru morebitne okužbe potek bolezni blažji. Meje prehajam brez težav (živim v tujini), pogosto potujem v Slovenijo, v primeru potrebe se testiram. Restavracije in kavarne so mi zadnja skrb na tem svetu. Palčka v nosu sicer ni prijetna, ampak so še hujše stvari.
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Koliko vas je takih ,ki ste se cepili samo zato ,da lahko potujete nemoteno v druge države,da imate prost vstop v restavracijo na večerjo,da vam ne porivajo palčko v nos ,da sploh lahko delate v službi in ,da vam s tem ni treba plačevat za razne HAT ali PCR teste.
Drugače pa se ne bi cepili
Ti misliš, da bo taki priznal?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Ti misliš, da bo taki priznal?
Hja ne vem.Inf.me zanima.
Sam sem vsako leto šel z družino v Dalmacijo,vendar da bom ob povratku v Slo moral plačati še 400€-ne hvala.Karantena odpade-nimam toliko dopusta.Tako da bomo letos lepo doma.Da bi se pa zaradi tega šli cepit pa zaenkrat ne-razen če mi bodo toliko zagrenili življenje ,da enostavno ne boš mogel nikamor če ne boš cepljen ali pa plačal za razne teste
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Da se ne cepiš samo zaradi principa, se po moje enostavno ne izplača. Po moje bodo vsi več ali manj prevzeli izraelski model, kjer brez zelene QR kode ne boš mogel nikamor, pa človekove pravice gor ali dol.