Čokoladno ...

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Prvo mesto že zelo dolgo časa zaseda
raffaello.gif


potem so pa še

KINDER BUENO
FERRERO ROCHE
M&M`S
DOMAČA ČOKOLADNA TORTA

Drugač nism ravno nek sladkosned da bi se vsak dan filau ampak mam občasno napade in takrat je masaker.
grin1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
moje mnenje: bela čokolada sploh ni čokolada
grin1.gif

Bela čokolada je narejena iz same maščobe, ki jo stisnejo iz kakava... sem gledu dokomentarc o pridelovanju vseh vrst čokolad.
wink-1.gif
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
sam da je čokoladno, pa z veseljem pojem:). S pridržkom - bela čokolada tudi zame ni čokolada.

Drugače so pa favorites...
- alkoholni čokolatini, najrajš češnjevi,
- črna čokolada - bolj je črna, boljša je,
- marzipan (Luebeck, če je kak pocen, se hudo pozna na okusu),
- ledena dorina oz. fontana kocke (vidim, da nas je več - mene včasih mal čucno gledajo),
- pa seveda bananice....ne Casali -> to je samo v sili, ampak tiste v prozornem ovitku, iz pionirskih časov.

NmmmmNmmm čokolada...ob katerikoli uri, vedno in zmerom. Če srečam npr. rum kokos na tešče al pa sred noči, ne morem, da ne bi...
 
Nazadnje urejeno:

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
waaaa, ledena dorina pa fontana kockeee.. zakon.. sem mela rada tudi bajadero, sam je ratala crapy do konca..

sicer pa sem se zdaj cist razvadla s cokolado iz privat cokoladnic.. bo kr malo kriza, kr je treba domov cez 3 dni.. bom kuferam nafilala do konca
grin1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Po dolgem času oziroma kar nekaj let sem si danes privoščil riževo čokolado Dorina.

Okusna.
tongue-1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Čisto tako, za intermetzo:

Lindt je močno precenjena čokolada v naši deželici. Prodaja se po višji ceni kot se dejansko v Švici. Podobna štorija kot American BUD, oziroma Heiniken. Marketing je naredil svoje.

Kot alternativo poizkusite FREY. Prav tako švicarska zadeva, v Švici močna konkurenca Lindt-u a občutno cenejša.
Vzdušje v Švici med Lindt/Frey je približno tako kot pri nas Laško/Union.
grin1.gif


Še klik, če bo koga morda zanimalo.

Aja, edina težava bo verjetno ta, da je v Sloveniji ni za dobit. Degustacije pa so nekajkrat letno pri meni "kostenloss".
smile-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A kdo kej ve o drekcih v čokoladi? Menda ko sušijo kakav al kaj, da pogrebejo prah kakava skupaj z drekci, vse fino mleto?
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Še kej druzga kot sam drekec se not zagrebe verjetn.
d055.gif


On topic: rafaelo in kinder maxi king
srce-1.gif