Clickguard

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
V kratkem nameravam polagati laminat in se malo poigravam z idejo, da bi uporabil tudi tesnilno maso Clickguard. Ali je omenjeno zadevo že kdo probal in kako se stvar obnese (pri nanašanju in kasneje na dolgi rok). Več o tej stvari na LINKU
confused-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ma po mojem isto sranje kot lepilo

mi smo zdaj že na 2 al 3 lokacijah polagali klik (1x parket 2x laminat) in vedno sem lepil, fajn potegneš po fugi in ko ga zabiješ not pogleda ven iz fuge

potem pa takoj z vlažno krpo obrišeš

samo ne vem pa kako je z fugami, če ne lepiš, jaz pač ne reskiram za tiste 10c / m2 več
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
lepil še nisem klik laminata. sam ko ga bom naslednjič polagal ga bom pa sigurno, ker sem videl zelo veliko lminatov, ki so vsaj na enem delu šli narazen. pa še z mokro krpo ga bolj brez skrbi obrišeš.

če prov zastopim lahko s tem clickguardom laminat čez čas razstaviš? Če ja, potem je tole velika prednost pred navadnim lesnim lepilom.
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
Stvar je v eni sobi že položena s to zadevo vred in je tudi čisto vredu izpadlo. Kako se bo pa stvar obnesla na dolgi rok bomo pa videli
evil.gif


Drugače pa preverjeno laminat lahko naslednji dan b.p. daš narazen in ga ponovno položiš, saj na stikih ostane le čisto tanek film omenjene mase oz. se le-ta kr vpije v laminat.
 
Nazadnje urejeno:

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Pred parimi leti sem položil dnevno sobo in zalepil stike s tem clickguardom, ker sem računal, da bo mulc polil vse živo po tleh. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, res lepo zadihta fuge!