Iphone in Viber problem

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Imam iPhone 13... Po updatu na ios16 mi Viber ne pošilja več ''notifications'' ko prejmem novo sporočilo... Iti moram v aplikacijo in izbrati posamezen pogovor da se ''osvežijo'' sporočila... Ima kdo kako idejo kako zadevo rešiti? Poizkusil sem že z brisanjem aplikacije in nalaganjem na novo, vendar le to zadeve ni rešilo...
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Mislim da ni problem pri tebi. Včasih dobim obvestilo, včasih ne...včasih sporočilo pride 2-3 ure kasneje...opažam te probleme že kakšna 2 meseca, ne vem pa kje je problem pri aplikaciji Viber ali IOS. imam pa 12 pro z ios 16.
 
  • Všeč mi je
Reactions: girisan

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Glede na tole tezavo je Viber popolnoma neuporeben… Sem malo bral po spletu in ugotavljam da ima kar nekaj uporabnikov podobne tezave… Skoraj ne morem vrjeti da to ne morejo ustimati - al preko ios ali viber nove posodobitve… :(
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.803
4.303
113
Glede na tole tezavo je Viber popolnoma neuporeben… Sem malo bral po spletu in ugotavljam da ima kar nekaj uporabnikov podobne tezave… Skoraj ne morem vrjeti da to ne morejo ustimati - al preko ios ali viber nove posodobitve… :(
Podobno težavo imam jaz na Androidu in Whatsapp, ne dobivam obvestil, sicer ko odprem app se pa pojavijo...