Član AMZS - ne več, hvala za takšno pomoč

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
HVALA STE MI ODPRLI OČI !!!

@matofill, avtor teme:

Dost bed, da ti je en nesrečen primer, ki SE GOTOVO NEBI SMEL ZGODITI, "odprl oči". Vse ostale dobre primere si pa premižal? No sj, taka je mentaliteta... treba se iti ANONIMNO jokcati, blatiti, ... ko se zgodi napaka, v temu primeru malomarnost. Bodi dec in človek v prvi vrsti, napiši dopis, stopi do vodje enote, obstajajo sodni cenilci, gotov imaš očividce, ki lahko povedo (oz. slike s kraja nesreče), kakšen je bil avto prej in kakšen potem, ko se je zgodil neljubi dogodek na varovanju...

Kolikokrat smo imeli pozitivne izkušnje, ampak na veliki zvon znamo pa obesiti samo negativne!? Se strinjam, potrebno je opozarjati na napake, ampak najlažje je pa pljuvati vse povprek...

Jst pravim, v vseh službah,... imaš 90% ljudi, ki dobro delajo in 10% k.retenov.

Še enkrat si preberi... to se ni meni zgodilo, sam pa pravim, lepo, da ste mi odprli OČI, ker sem že sam kolebal ali še plačevati ali NE in glede na to, da imam asistenco že na Triglavu, je nesmisel 2 x plačevati !!!

Se pa strinjam, da ne gre pljuvati, kar povprek !!!
zmaga.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Samo pazi, da nimaš prestarega avta. Sodelavec je imel Triglavovo asistenco, plačeval leta, potem ko je pa potreboval pomoč, mu je pa dečva po telefonu povedala, da zanj pa ne velja. Zanimivo, da ga ob vsakoletnem podaljšanju avtomobilskega zavarovanja niso opozorili, da plačuje nekaj kar niti izkoristit ne more. Se je pa to zgodilo pred tremi leti.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.881
96
48
mb+ -20km
Tale bo bosa, še lani sem koristil Triglav asistenco z 13 let starim avtom.Edino če je razlika med asistencami, saj imaš 3 različne.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Mislim, da že nekaj let te omejitve ni več (vsaj meni so pomagali, s še starejšim avtom pred dvema letoma)
zmaga.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Hja, še ene dobre izkušnje s Triglav asistenco;
sem skorajda v 3 letih 3x rabil asistenco (2x sklopka, 1x cinšpula). zadnji se je sicer še neki trudu s cinšpulo, sam ni šlo.
Tko da, kar se mene tiče, morm it podaljšat...

...nkol neveš, kdaj grejo renoju u qurac :D
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Avto totalka, ti pa jokaš zaradi akumulatorja in tega, da avto ni bil pokrit in se dela škoda?!
I just don't get it...
17758-icon_confused.gif


Drugače pa ja, sem že pred precej leti prenehal s članstvom AMZS. Že v dobi članskih kartic in on-line preverjanja plačane članarine sem moral za pomoč plačati delavcu AMZS za opravljano storitev (nisem imel kartice seboj). Denar sem sicer dobil nazaj, vendar sem se moral peljati v LJ na centralo. Na koncu se mi skoraj ni splačalo vozit 240km po denar. Ker sem pa ravno imel pot v LJ, sem potem mimogrede pobral.

Sem pa že koristil usluge Triglav Asistence, ki so bili vedno korektni in tudi lokalni pogodbenik je bil prijazen in ustrežljiv.
zmaga.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Ne vem?! Nisem imel kdaj totalke (upam, da ostane pri tem).

Pri totalki avto ostane tebi? A ga ne zabere zavarovalnica in potem razpolaga naprej?!

Še 1x. Nisem še imel takega primera in res ne vem...
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Samo pazi, da nimaš prestarega avta. Sodelavec je imel Triglavovo asistenco, plačeval leta, potem ko je pa potreboval pomoč, mu je pa dečva po telefonu povedala, da zanj pa ne velja. Zanimivo, da ga ob vsakoletnem podaljšanju avtomobilskega zavarovanja niso opozorili, da plačuje nekaj kar niti izkoristit ne more. Se je pa to zgodilo pred tremi leti.

zavarovalnica maribor ima isto zadevo. na starejšem avtu je odpovedal štarter, kličem asistenco in mi pove da mi velja samo v primeru nesreče, ker pa je avto prestar asistenca ne vključuje odvoza vozila v primeru okvare
bonk.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Samo pazi, da nimaš prestarega avta. Sodelavec je imel Triglavovo asistenco, plačeval leta, potem ko je pa potreboval pomoč, mu je pa dečva po telefonu povedala, da zanj pa ne velja. Zanimivo, da ga ob vsakoletnem podaljšanju avtomobilskega zavarovanja niso opozorili, da plačuje nekaj kar niti izkoristit ne more. Se je pa to zgodilo pred tremi leti.

Tu se je šlo verjetno za generali, Triglav ima neomejeno.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
ksz

Pri Triglav asistenci dostikrat pride ekipa "avtovleka Primožič" ( ne delam reklame)
ne-ne-1.gif

poznam preimer ko je možakar odpravu napako in ni hotel zaračunati niti prihoda kaj šele da bi avto naložu na avtovleko
in mu je gospa sama dala 10€ za malico... Ja tako se dela
zmaga.gif
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
S Triglav asistenco imam tudi jaz zelo dobre izkušnje, z vleko prišel v nedeljo zvečer zelo hitro in brez problema zapeljal iz Arje Vasi do Ljubljane. Edino telefonistka je rekla, da pride vleka, kjer se lahko trije peljemo zraven, ampak na koncu je moral en biti zadaj v avtu.
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Zadaj v avtu se po zakonu mislim da ne bi smeli peljat. Ceprav je to meni skregano z logiko. Sem se peljal v vleki ki ni imela niti varnostnih pasov, kaj sele airbagi in podobno. 100x varneje bi se peljal v svpoj skripi zadaj. Bi bil vsaj pripet
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Vem ja, ampak žal ni šlo drugače, smo se pa pred vožnjo zmenili, da se "skrijem", če bo kje policija
smile-1.gif