Kavcija za kozarec

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
no ja, tko pac kmetje odreagirajo. normalen si misli svoje in gre svoje pot.

da pa inspekcijo nekomu za vrat vrzes, zarad 2e, je meni pac bedno.
Tukaj je še precej drugih stvari, ki kar kličejo po inšpekciji. Ne gre se za denar oz. za ta dva evra, ampak za princip. Če vrnem kozarec, mi vrni denar! In če vsako tekmo spije pir ali kaj drugega samo 500 ljudi, so dobesedno ukradli 500€!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
Zato je pa država taka kot je.... najprej so šraufe kradli, potem so pa tovarne. Sedaj pa imamo kar imamo.

1676158366197.png
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.933
2.411
113
Lublana
Obišči stran
no ja, tko pac kmetje odreagirajo. normalen si misli svoje in gre svoje pot.

da pa inspekcijo nekomu za vrat vrzes, zarad 2e, je meni pac bedno.

Razumem, tudi jaz premnogokrat zamahnem z roko in grem dalje. ampak to ni prav, zaradi tega se začnejo kraje na vsakem vogalu. Dva evra, pa dva evra... to se nabere.... Ko nas klošar na cesti vpraša za drobiž si mislimo, ni šans poišči si delo.... potem te pa "resna" podetja opeharijo za 2 eura, pa pozabiš v naslednji sekundi. Oni pa kujejo neobdavčeni dobiček.
Baje je lansko leto na Metal campu bilo cela štala zaradi teh kavcij. tako so zakomplicirali vračanje denarja, da so mnogi obupali in pustili denarno kavcijo. To se meni ne zdi prav. To je samo v Sloveniji. Povsod po Nemčiji, Angliji, Nizozemski, Belgiji... nimam problema z vračilom kozarcev in denarja. Še zaposleni na šanku me redno opozarjajo naj vrnem kozarec, da dobim nazaj denar...
Slovenija pa spet nekaj po svoje. S kavcijo se gre kakor napredno Evropo, z vračanjem denarja pa najbolj zakotna Bosna in Hercegovina Potem imamo pa še mutave osebke med nami, ki to podpirajo...
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Direktor/ica slovenske izpostave tuje multinacionalke (tujec/ka) mi je enkrat rekel/a, da imamo v Sloveniji izrazito slabe storiteve, glavni problem pa je v tem, da Slovenici nimamo navade se pritožit/postavit za svoj prav. Ali smo večinoma tiho (in pizdakamo v sebi, dandanes pa na forumih), takrat redko ko pa, pa odreagiramo kot živali (in smo posledično seveda povsem kontraproduktivni pri tem početju).
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Razumem, tudi jaz premnogokrat zamahnem z roko in grem dalje. ampak to ni prav, zaradi tega se začnejo kraje na vsakem vogalu. Dva evra, pa dva evra... to se nabere.... Ko nas klošar na cesti vpraša za drobiž si mislimo, ni šans poišči si delo.... potem te pa "resna" podetja opeharijo za 2 eura, pa pozabiš v naslednji sekundi. Oni pa kujejo neobdavčeni dobiček.
Baje je lansko leto na Metal campu bilo cela štala zaradi teh kavcij. tako so zakomplicirali vračanje denarja, da so mnogi obupali in pustili denarno kavcijo. To se meni ne zdi prav. To je samo v Sloveniji. Povsod po Nemčiji, Angliji, Nizozemski, Belgiji... nimam problema z vračilom kozarcev in denarja. Še zaposleni na šanku me redno opozarjajo naj vrnem kozarec, da dobim nazaj denar...
Slovenija pa spet nekaj po svoje. S kavcijo se gre kakor napredno Evropo, z vračanjem denarja pa najbolj zakotna Bosna in Hercegovina Potem imamo pa še mutave osebke med nami, ki to podpirajo...

nisem napisal, da je to prav.

vse kar sem napisal, da je meni inspekcija pretiran ukrep.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ales85

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
A za kavcijo bi morali obračunati obresti?

ko podjetje potrošniku pri končnem obračunu od predplačila za blago ali
storitev ne obračuna in plača obresti po obrestni meri, po kakršni obrestujejo banke hranilne
vloge, vezane za tri mesece
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Se pravi si bil tam največ enkrat in še takrat pozabil pobrat najmanj še vse kozarce pod sedeži v svoji vrsti. Amater.