"Civilna aretacija"

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Nekako dvomim, da bo ''nekdo'' ob likvidaciji zraven pustil svojo vizitko. Mogoče pa, konec koncev kdo pa sem, da bi ti ugovarjal...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.351
6.542
113
Saj pa veš, da pri nas vsak pozna vsakega...ni to new york, ko srečaš na ulici tujce, v našem selu se vsi poznajo. Če pa ne poznajo, pa se za šankom vse izve.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Za konc bi ga nagonu k macka. Enkat sm lovil enga pamza ki je kradel,ga ujel tko da sem ga zbil na tla in na silo zvleku na kraj dogodka...kljub temu da je skusal se parkrat zbejzat je cvilil,da ga vrat boli....boli mene kurec kaj te boli,ce si baraba. Prisla je policija in ni blo problemov. Na konc so mi se na sodiscu v prico sodnice grozil....pa se babi to ni zdel nc tazga. Se moje besede je obracala pri zapisnikarci. Barabe povsod! Tko da divji zahod se bliza....js vem,da ce bo en men skodo delu,bom js njemu skodo vrnil. Za pravico se je treba borit,ne pa se bat policistov, ki stojijo za zakoni,ki so jih spisali kriminalci sami.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
aplauz.gif
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Tale je pa znan D.O.O. (dolžan okoli in okoli) sploh ne vem kako je folk lahko tolk neumen in je naseda takim zgodbicam, da ima raka itd...
Če mene vprašate je vsaj polovico kriv tisti, ki mu je izročil tisočaka v roke na lepe oči.