Citroen razkril novega C5

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Je že bilo? Če je, pobrišite ...

c555_show.jpg


vir


Meni je všeč.
shocked-1.gif



Lep pozdrav,
kostevc
cool-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Nisem fan ampak avto je videt lep in so se potrudili končno...

Ne pa kot Renault z Laguno ki zgleda..... bljah....
smile-1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik imperator pravi:
omg
shocked-1.gif

Očtino si zelo mlad in ne veš tega, da je Citroen v preteklosti delal precej lepše in boljše avte kot je tole. Ne rečem, da je grd, saj je OK, ampak daleč od tega, kar je Citroen včasih znal narediti. Dobrih 10 let nazaj je bil Citroen nosilec trendnega in avandgardnega oblikovanja, odlične tehnike, sedaj pa se zliva v povprečje nemške konkurence. Kar poglej si naprimer predzadnjo Xantio. Po 15 letih, je še vedno zelo lep avto in se mu leta ne poznajo toliko kot pri konkurenci. Takrat je bila oblikovno nekaj posebnega in je še vedno dokaj "moderna". Sedaj pa poglej trenutni C5 in tega ... po 15 letih ne bo tako moderen kot vi lahko bil oziroma kot bo zastavnonoša C6.

Meni je škoda, da so kljub vsemu premalo dali na Citroenovo oblikovanje velikih avtov in je preveč standardni. Sicer pa za prave denarje obstaja še vedno C6 - pojem avandgardnega oblikovanja in samosvoje tehnike.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja itak...! lep je! sploh notr!

Notri je še nekako pravi Citroen, čeprav spet za mene premalo. So pa hvala bogu naredili novo sredinsko konzolo. Taki gumpci kot so postali zadnji čas, bi lahko kar od stare C5 prevzeli tako kot v C6
stupid-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Nisem fan ampak avto je videt lep in so se potrudili končno...

Ne pa kot Renault z Laguno ki zgleda..... bljah....
smile-1.gif

Čeprav danes sem videl Laguno v živo, pa niti ni tako slaba, kot na slikah...

Tale Citroen je pa res lep... neprimerljivo boljši od zdajšnega skropucala...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
čakam na reinkarnacijo cx-a,... že tastari mi je všeč,če bi ga pa posodobli bi bilo pa bomba,...
linija mi sploh sede,...

b
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
čakam na reinkarnacijo cx-a,... že tastari mi je všeč,če bi ga pa posodobli bi bilo pa bomba,...
linija mi sploh sede,...

b

C6 je po mojem mnenju najbližje reinkernaciji CXa. Več kot to ne bo žal nikoli, če samo pogledaš v katero smer grejo. Njihovi šefi so pač neumni in rinejo v oblikovalski segment dogločasnežev in povprečnežev. Se jim bo še fajn maščevalo to.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Prvi Citroen, ki mi je res všeč. Nikoli nisem bil pristaš raznih žab, vse ostalo je bilo pa od slabega na slabše. Tole pa izgleda obetavno.
 

Tempo

Zelenc'
11. sep 2007
22
0
1
Groenda foerda hoerda
Lep avto. Svetlejša barva mu, zaradi padanja senc, bolj odgovarja kot temnejša.

Zunanji dizajn pri Laguni pa so itak zafurali, da ga bolj ne bi mogli in prepričan sem, da bo novi C5 pobral marsikaterega kupca, ki je bil prej zapisan Laguni.
 
Nazadnje urejeno:

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.474
365
83
Pa tudi mazdi 6 in fordu mondeo bo šel v zelje.
Da vidmo še kaj bo Toyota sčarala enkrat drugo leto.
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
tale avto bi morda lahko bil razlog za to, da še enkrat probam vozit francoza - zelo mi je všeč