Čiščenje masažne kadi/jacuzzija

andrej2010

Zelenc'
11. jul 2010
4
0
1
Pozdravljeni!

Zanima me ali kdo pozna dobra sredstva za čiščenje jacuzzija? Kateri izdelki se priporočajo in kje jih je možno dobiti?

Ali je npr. zadosti tisti plovec in notri klorova tableta (katera se baje raztaplja 2 meseca)....?


Hvala in lp!
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Maš več opcij eno je sredstvo za bazene, ki ga prodajajo v Hrastniku, je v tekočem stanju in se sam ulije v poln jaccuzii, lahko kupiš prav od jacuzzija čistilo, sam po njem se ne kopa je treba spraznit. Lahko se poslužiš bazenske kemije s tabletami in granulati vendar ti to odsvetujem zarad poškodb na pumpi.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Jaz imam obično masažno kad in uporabljam neko tekočino od kolpa sana, eno imam za notranje čiščenje in drugo (v spreju) za zunanje.
 

andrej2010

Zelenc'
11. jul 2010
4
0
1
Nekaj me še zanima, kje bi lahko dobil filter za kartušo (katušni filter), ker je jacuzzi neke made in china, ga ne moren dobiti v SLO, poleg tega pa sem iskal tudi na ebay.de in ebay.uk in nič.

Ima kdo kakšno idejo?

Hvala
 

andrej2010

Zelenc'
11. jul 2010
4
0
1
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Maš več opcij eno je sredstvo za bazene, ki ga prodajajo v Hrastniku, je v tekočem stanju in se sam ulije v poln jaccuzii, lahko kupiš prav od jacuzzija čistilo, sam po njem se ne kopa je treba spraznit. Lahko se poslužiš bazenske kemije s tabletami in granulati vendar ti to odsvetujem zarad poškodb na pumpi.

A lahko napišeš ime podjetja oz. za kakšno čistilo gre?