Cerkvene zadeve

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zakaj bi komentiral? Saj o tem se ve že žnj let. Pa ti komentiraj o tej novici https://dailystormer.name/dr-pizza-...lotting-to-do-anal-on-7-and-9-year-old-girls/
aha. Tukaj lahko obsojaš neznance vsepovprek češ da zagovarjamo splav, tega pa niti komentiral ne boš?

Kar se tiče tvojega linka. Mislim da sem tudi že tukaj javno obsodila pedofile, vključno s tistimi iz cerkvenih krogov. Sicer pa ne vem kaj bi rad povedal. Da je pedofilija greh, posilstva in siljenje odraslih žensk v spolne odnose in potem v splave pa ne? Tudi ko so žrtve redovnice, ki jim čistost pomeni vse in je splav zanje umor?
In ja, tudi jaz sem vedela o tem že leta. Nisem pa vedela, da se to množično dogaja izven Afrike, kjer je cerkvena oblast to opravičevala z družbenimi razmerami vobče. Dogaja se po celem svetu, tudi v Evropi. Tako kot pedofilija. In nič ni opravičljivo, še posebej ko se to dogaja v cerkvenih krogih je to neke vrste dvojni greh.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
“Ljudje so cerkev zapustili srečnejši, kot kdaj prej”

Po maši sta bila ministranta aretirana, saj je policija ugotovila, da je vonjave mogoče povezati z marihuano. “To je bila samo šala. Na idejo sva prišla med mašo ob božiču. Kupila sva pol kilograma trave, ki sva jo dala v posodo za kadilo. Prepričana sva, da so ljudje tokrat cerkev zapustili srečnejši, kot kdaj prej,” sta svoje dejanje razložila ministranta. Fanta so sicer izpustili brez kazni, a v cerkvi več ne bosta mogla opravljati svoje dolžnosti kot ministranta.

:valjamse::aplauz:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.423
5.408
113
IMG_20190613_195212.png


Kaj se dogaja?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
To je samo potrditev, tistega kar nekateri že dolgo mislimo. Ženske hodijo v cerkev, da obožujejo župnika. Vse v lajfu se začne in konča pri seksu.

Ja, prvo ga psihopatska mati sili, da gre za farja-da ga ne bo imela nobena druga ženska, potem pa tako.:bonk:

Hrvati nas spet prehitevajo:Pater Ike po poslušnosti svojoj hijerarhiji morao je obrisati Facebook

Tudi pri nas bi kak župnik moral to narediti, čeprav bi nekateri morali it tudi na kak psihiatričen pregled, če ne že na zaprti oddelek.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tale škof je bil pred 25 leti kaplan v Sevnici. Otroci so ga kar radi imeli in ni bil neroden.
Tale Zdenka se mi pa zdi, da je bila doma iz Hrastnika oz. Dola. Moram mamo vprašat. A je njen mož morda Sandi?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.724
113
blizu močvirne prestolnice
Ta škof je škof 1A. Takoj da v izolacijo duhovnika, čim se začne govoriti o kakšnih napadih na otroke. Seveda kvazi domoljub misli da je pedofilija vse tudi kakšna zaušnica. Kvazi domoljub, res ga mora boleti, ko njegovi niso sposobni ne cigote ne migrante porihtati, potem pa mu ne ostane drugega, kot da išče po netu vsako napako duhovništva. To da vzgojitelji, učitelji pedofilijo veselo uporabljajo pa ga ne moti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Prav zanima me, ali bi se župnik tudi pritoževal, če bi ga nadlegovala kaka luštna dvajsetletnica? :p Ja no, če je bolj za fantke, bi se morda tudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic