Covid-19 Cepiva

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Madona no, par mesecev se ti že nabija z vseh strani o kakšnem cepivu se gre, a ti bi rad vir :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Tle ga najdi


(Sicer vem, kaj bizija matra. Adenovirus ima DNA. A to ni DNA cepivo, je vektorsko. DNA cepiva so popolnoma druga zadeva)
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Kak vir, pa da ni yt? Ne samo brez pameti v resnih strokovnih temah.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Sem bral da bomo zaradi "težav" z dobavo cepiv potrebovali 5x več časa da pridemo do zadovoljive precepljenosti.... Ali z drugimi besedami:
Treba dati virusu dovolj časa da mutira ker drugače bomo še res kje uspešno z zajezitvijo.
Tako pa bo to trajalo in trajalo.....
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Sem bral da bomo zaradi "težav" z dobavo cepiv potrebovali 5x več časa da pridemo do zadovoljive precepljenosti.... Ali z drugimi besedami:
Treba dati virusu dovolj časa da mutira ker drugače bomo še res kje uspešno z zajezitvijo.
Tako pa bo to trajalo in trajalo.....
Pa so sle mokre sanje nekaterih tukaj, na forumu, po vodi (cepilni potni listi in omejevanje svoboscin v odvisnosti od njih).
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
1611506868534.png


Citat: Prvotna kapaciteta Doma je bila 112 postelj, danes pa je v njem prostora za 131 stanovalcev. Dom ni novogradnja, ampak je bil za potrebe domskega varstva preurejen bivši dijaški dom.

Rekla kazala. Prvi val: katastrofa, zdele v drugem valu cca 60 okuženih (stanovalcev in osebja)
A se niso nič naučili?
Pri prvem valu stokali, kako je hudo, sedaj v drugem valu štrajk za cepljenje in okuženi so se še preostali stanovalci in osebje. Ven in not se giba samo osebje.
Uprava doma molči! Skriva, da je virus zopet prišel v dom preko osebja?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Sem bral da bomo zaradi "težav" z dobavo cepiv potrebovali 5x več časa da pridemo do zadovoljive precepljenosti.... Ali z drugimi besedami:
Treba dati virusu dovolj časa da mutira ker drugače bomo še res kje uspešno z zajezitvijo.
Tako pa bo to trajalo in trajalo.....

Če bi kdaj poslušal kaj po tv bi vedel da trenutni načrt cepljenja sloni samo na cepivi Pfizerja in Moderne ki sta edina odobrena. Pfizer je prejšnji teden poslal pol doz cepina ta teden pa že normalno vsoto kot je bilo objavljeno.
Astra zveneča tu notri ni všteta,. Je pa edini bedak ispadel Krek ki je v torek pamet oval o ne vem kakšnih količinah. Očitno misli da ve več kot vsi ostali. Kar se je že naslednji dan izkazalo za napačno.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
S kom vse pa se dejansko druži moj pes, da bi lahko pripomogel pri širjenju virusa?