Covid-19 Cepiva

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Wait what? Samo da vidim ali pravilno dojemam tole - ti meniš, da se dejansko z namenom ustrahovanja namerno dela na tem, da ljudje umirajo in da to ni posledica nesposobnosti enih (vlade) ter neresnosti drugih (zaposlenih v DSOjih oz. manj solidarnih ljudi nasploh)?
Večina številk je z namenom ustrahovanja, predvsem pa smrtne žrtve. Vsaj polovica mrtvih v dso je v skladu s politiko ukrepov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in mirsi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Bergama je bil fail tudi zaradi napacnega zdravljenja oz prehitrega priklapljanja na ventilatorje

Škoda da se seje strah na podlagi tega kraja
Svet ni črnobel, ne izpostavljaj samo enega delčka problema v Bergamu. Kaj pa tisti, ki sploh do bolnice niso prišli?
Kako pa misliš da bi bilo? Da bi namest 3500 max na dan imeli 10000 mogoče 20000, 35000... , par mogometnih tekem, trije koncerti, ki jih ni bilo..... Kako bi to zgledal v bolnici? Dej mal koleščke zalaufej.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Večina številk je z namenom ustrahovanja, predvsem pa smrtne žrtve. Vsaj polovica mrtvih v dso je v skladu s politiko ukrepov.
Sej na Norveskem jih je tudi ze 30 umrlo po cepljenju, ce sem prav bral.

Aha, 23:

 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Sej na Norveskem jih je tudi ze 30 umrlo po cepljenju, ce sem prav bral.

Aha, 23:


Kar je tukaj šokantnega je samo naslov

Potem pa sledi:

"It may be a coincidence, but we aren't sure," Steinar Madsen, medical director of the Norwegian Medicines Agency (NOMA), told the BMJ.
"There is no certain connection between these deaths and the vaccine."

Lahko je, ne vemo pa ne, ker nimamo nobene potrjene povezave.

Pa končajo da so lahko umrli zaradi driske, bruhanja, vročine, slabosti ki so se lahko pojavili po cepljenju.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Večina številk je z namenom ustrahovanja, predvsem pa smrtne žrtve. Vsaj polovica mrtvih v dso je v skladu s politiko ukrepov.

No tole se že drugače bere kot da se pobija ljudi z namenom ustrahovanja kot si prej pisal in s tistim se nikakor ne morem strinjati, tole je pa že nekaj drugega.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Pobija se jih namerno s predpisi in ukrepi, ki jih zaposleni izvajajo z odporom, s temi številkami pa ustrahuje ljudi. Ni jasno?

Nope, ni jasno. Jaz menim, da se jih pobija nenamerno z nesposobnostjo vlade ter ignoranco določenih drugih ljudi.
To, da se jih pobija namerno (in to zaradi zganjanja PR-a) je pa zelo težka obtožba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
To je tvoja strokovna analiza. Po tem ko si zventiliral na stotine covid bolnikov. :zmaga:
Obstajajo strokovne analize. Neodvisne od Covid-19. Iz leta 1997.

Conclusions: In severe acute respiratory failure treated with lung rest and extracorporeal life support, a predicted 50% mortality rate was associated with 5 days of preextracorporeal life support mechanical ventilation.

Novejša 2016 Feb;22 :
Recent findings: Extracorporeal support (ECMO) is used for acute severe respiratory failure in advanced ICUs. The current survival rate is 60-70%. Three controlled trials all demonstrated 20-30% improvement in survival compared to conventional care. Patients may now be maintained awake and ambulatory with spontaneous breathing.

PA til eniso bili 70+

pri covid bolnikih pa:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

No, sve su glasnije spekulacije da nije problem u proizvodnji nego u tome da je britanska kompanija AstraZeneca, čije se cjepivo već naveliko koristi u Velikoj Britaniji, prodala doze trećim zemljama kao kaznu Europskoj uniji, jer Europska agencija za lijekove (EMA) još nije odobrila njihovo cjepivo i neće to učiniti do 29. siječnja.

In te korporacije so dobile blazne denarje ze vnaprej. Ce gredo drzave nad nas s policijo, naj gre zdaj se nad njih.

Zdaj vidite, kaj se bo zgodilo, ce usodo prepustimo tem farmacevtskim korporacijam. Tole je samo zacetek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če bi imel na izbiro, bi se raje izognil cepivu od AstraZenece, ker je to DNK cepivo, ki v nasprotju z mRNK cepivi, vstopa direktno v genom in zaradi tega niso jasne dolgoročne posledice in drugič so bile precejšnje manipulacije z učinkovitostjo cepiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
[
Če bi imel na izbiro, bi se raje izognil cepivu od AstraZenece, ker je to DNK cepivo, ki v nasprotju z mRNK cepivi, vstopa direktno v genom in zaradi tega niso jasne dolgoročne posledice in drugič so bile precejšnje manipulacije z učinkovitostjo cepiva.
Še en nasprotnik cepljenja, ki vsiljuje svoje neznanje. Vsa cepiva so dolgoročno popolnoma varna. Za žive in mrtve!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Če bi imel na izbiro, bi se raje izognil cepivu od AstraZenece, ker je to DNK cepivo, ki v nasprotju z mRNK cepivi, vstopa direktno v genom in zaradi tega niso jasne dolgoročne posledice in drugič so bile precejšnje manipulacije z učinkovitostjo cepiva.

Jaz osebno bi raje Pfizer ker je njegova učinkovitost daleč nad Astrinim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1