Covid-19 Cepiva

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
tukaj se vidi da je EU pogrnila na celi črti, ni skupnega sodelovanja, vsak samo za svojo rit, nekatere EU države bodo precepljene do konca leta, na račun tega , da ostale ne bodo
Nič ni EU pogrnila na celi črti, saj cepivo je in bo, samo bo za bolj pomembne članice EU, ne pa za nas.
Pa saj se je že pred časom pisalo, da je Janša odstopil 600.000 doz cepiva Nemcem, no potem so zadevo zavili v celofan in prepakirali v to, da so težave v proizvodnji, (če verjameš) pa bomo mi cepivo dobili kasneje, pač ko bomo na vrsti.
Tiste države, ki bodo to cepivo, ki po planu pripada nam dobile, bodo pa odro tiho.
Saj Janezu pa tudi ustreza, da epidemija čimdlje traja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.934
5.003
113
Nič ni EU pogrnila na celi črti, saj cepivo je in bo, samo bo za bolj pomembne članice EU, ne pa za nas.
Pa saj se je že pred časom pisalo, da je Janša odstopil 600.000 doz cepiva Nemcem, no potem so zadevo zavili v celofan in prepakirali v to, da so težave v proizvodnji, (če verjameš) pa bomo mi cepivo dobili kasneje, pač ko bomo na vrsti.
Tiste države, ki bodo to cepivo, ki po planu pripada nam dobile, bodo pa odro tiho.
Saj Janezu pa tudi ustreza, da epidemija čimdlje traja.
Daj mirsi nehaj bluzit. Nihče ni prostovoljno odstopil cepiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.934
5.003
113
Edino me zanima, kako to da Izrael dobi skoraj za 100% cepiv. Slovenija pa komaj za 2%. Je Izrael tako bogata država, da si lahko to privošči?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.349
6.542
113
Saj so že napisalo to. Izrael se je "zmenil" s pfajzerjem, da so dobili exkluzivo in bodo tudi kot neke vrste poskusni zajčki za res masovno testiranje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Eto, ravnokar izvedel - od sodelavke sestrične mama je po dveh cepljenih, ki sta za njo, pozitivna na SARS-COV2 na PCR testu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.323
113
In načeloma bi morala (če je stvar resnična in da ni bila cepljena ravnokar) zaradi kompletnega cepljenja zadevo speljala na lahek način oz. brez težjega poteka bolezni. Ali sem pač slučajno kaj spregledal in je bilo kdaj rečeno, da če si cepljen ne moreš biti pozitiven na covid?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
To bodo pa zdaj videli. Dejstvo je, da neke simptome je morala dobiti, drugače ne bi šla na testiranje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ampak, iz tega je jasno razvidno, če še komu ni jasno, SARS-COV2 virusa NE bomo izkoreninili. Tudi s cepljenjem ne. Z njim bo treba živeti, pa če se še tako ne moremo s tem sprijazniti. Zato je čista neumnost, da se moram VSI cepiti, ker virus bo še naprej krožil, tudi če si cepljen.

In enkrat bo treba nehati to masovno testiranje, ker drugače s tem ne bomo prišli do konca, ker očitno virus dobiš tudi če si cepljen (ne vem, kako je s tem, če si ga prebolel), kar pomeni, da bo stalno krožil med nami, kar pomeni, da bomo pri vseh teh masovno testiranih stalno pozitivni s številkami in ne bo konca lockdownov.

Ko bo zadosti padlo število mrtvih, se morajo gledati samo še hospitalizacije in število mrtvih - s temi masovnimi testiranji pa zaključiti.
 
Nazadnje urejeno:

nacek

Guru
13. okt 2012
2.819
504
113
Eto, ravnokar izvedel - od sodelavke sestrične mama je po dveh cepljenih, ki sta za njo, pozitivna na SARS-COV2 na PCR testu.


Cepivo proti covidu-19 povzroča covid-19?
Ne. Cepivo ne vsebuje virusov in ne more povzročiti bolezni covid-19. Drži pa, da traja nekaj tednov po cepljenju, da telo vzpostavi imunost. Posledično je mogoče, da se z virusom okužite tik pred ali po cepljenju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

Cepivo proti covidu-19 povzroča covid-19?
Ne. Cepivo ne vsebuje virusov in ne more povzročiti bolezni covid-19. Drži pa, da traja nekaj tednov po cepljenju, da telo vzpostavi imunost. Posledično je mogoče, da se z virusom okužite tik pred ali po cepljenju.
Sej nisem rekel, da bi dobila COVID-19 zaradi cepljenja, torej da bi virus fasala od cepiva.
Rekel sem, da ga je dobila KLJUB cepljenju in sicer po drugi dozi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Sej nisem rekel, da bi dobila COVID-19 zaradi cepljenja, torej da bi virus fasala od cepiva.
Rekel sem, da ga je dobila KLJUB cepljenju in sicer po drugi dozi.
Sicer pa, sej je logično. Ko ti tamala prinese nahod domov iz šole, je jasno da boš virus tudi ti fasal. Drugače ne gre. Zdej, ali boš zbolel ali pa ne, je pa odvisno od tega, kako močan imunski sistem imaš. Ampak virus je nekaj časa v tebi.

In isto je pri SARS-COV2. Očitno virus bo v nas, ker bo krožil. Pomembno je samo, če zboliš ali ne.