Covid-19 Cepiva

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
Idi ti nazaj k rdeči kapici v tvojo pravljico.
V naravi pa nismo vsi enaki in tudi odziv telesa ni pri vseh enak. En hladn pir spije pa ma drisko. En lahko je napihnjeno pašteto pa ni nič.
Isto je pri odzivu na patogene. Eno telo hitreje in bolj odreagira drugo pa bol u izi. Enako odziv na cepiva. Tudi časi v katerih se specialci izurijo so različni. Pri enih so v enem tednu na polni pripravljenoti, pri enih so bolj u izi in rabijo 3 tedne da dajo šolanje skozi.
Zaradi takih stvari so pa pomembni čimvečji % cepljenih ljudi. Ker so vmes VEDNO taki na katerih cepivo ne prime. Pa nima veze al je to ta 5g experimentalni kontrola na daljavo topšit grafen nano čip covid cepivo al pa cepivo proti ošpicam al pa bilokeri drugi zadevi.

Ampak kaj bi vam nabijačem to človek razlagal ker vam tak ni jasn 1% fiziologije živih bitij. Saj vem, da itak ne boš razumel ti in tebi podobni ampak ajde, sobota je pa malo mi je dolgcajt. Drugače se niti ne bi spusto v to. Tak pa pač naj ti bo.

Ajde bejži zaj nazaj v pravljico k Rdeči Kapici jokat.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Dej ne bit tako melanhoničen, sej svet ni tako grozen.
Najprej postaviš svojo pravljico kot dejstvo, potem ko ti pa dejstva nekako povsem ne pijejo vode, jo pa začneš malo spreminjat.
Mogoče je pa bolje v moji pravljici. Bomo videli spomladi.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.611
1.067
113
Samo v tej tvoji pravljici nekaj ne štima, ker če bi pravljica držala, nebi imeli cepljenih v bolnici.
pod NUJNO je treba zaustaviti objavljanje števila cepljenih na oddelku ali bognedaj na intenzivni ker to močno spodnaša noge zagovornikom cepljenja ! Napletimo nekaj v smislu varovanja osebnih podatkov , itd !!! Recimo STOP objavljanju nepreverjenih - pardon - nefiltriranih podatkov !!!!
/sarkazem off.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Verjemi, da bom peljal svoje sončke po dozico. In to brez slabe vesti, navkljub tvojemu trolanju. :fredi:

Sem jih že velikokrat od rojstva dalje peljal po svojo dozico. :zmaga: Kaj pa ti tvoje? Še ležijo v nekem zlepljenem robčku? :evil:


Podatek za Nemčijo
Currently, 0.00013% of all children in DE are in an intensive care unit with pos. Corona test. Data from Pfizer study for 5-11 yrs. Children promise: This micro-risk CANNOT be reduced any further: Neither in the vaccination nor in the control group there were severe courses.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
How it started:

It’s official: Vaccinated people don’t transmit COVID-19​




How it’s going:

Vaccinated People Also Spread the Delta Variant, Yearlong Study Shows​

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113

Viral load at diagnosis in vaccinated patients

To determine whether viral load in the nasopharynx with the Delta lineage changed according to vaccination status, viral load at diagnosis was determined using RT-qPCR (Figure 2).

Overall, no significant differences in viral load were observed in data pertaining to the Delta variant (pairwise t-test with Bonferroni correction, p>0.05 for each group). In patients infected with Delta, mean ± SD viral load (log10 copies/mL) was 6.5 ± 0.8 (5.1–7.6) in the fully vaccinated group (n=7), 5.5 ± 2.2 (1.6–8.1) in the partially vaccinated group (n=8), 6.2 ± 1.4 (3.6–7.9) in the shortly after vaccination group (n=14), and 6.0 ± 1.6 (1.6–8.9) in the unvaccinated group (n=147) (one-way test, p= 0.70, Figure 2). These results indicate that infection with the Delta variant resulted in retention of high viral load regardless of vaccination status.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113

Effectiveness of Covid-19 Vaccination Against Risk of Symptomatic Infection, Hospitalization, and Death Up to 9 Months: A Swedish Total-Population Cohort Study​


Na pdf strani 29 kaže, da so rezultati po 9 mesecih za najbolj ranljive starostne skupine
50-64 negativni , in sicer minus 77,
za 65-79 minus 32,
za +80 minus 66


hint: če vam ne odpre pdfja pobrišite vse piškotke iz domene "ssrn.com"
 

Priponke

  • slika1.jpg
    slika1.jpg
    377,2 KB · Ogledi: 63
  • slika2.jpg
    slika2.jpg
    247,3 KB · Ogledi: 57
  • slika3.jpg
    slika3.jpg
    74 KB · Ogledi: 61
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
  • Wow
Reactions: javr

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
576
113
Ireland now has the highest number of patients in hospital with Covid-19 since March, despite over 91% of the population over-12 being vaccinated – the highest jab rate in the EU.


Ja nič, po 17ti dozi in 160% cepljenih bo vse drugače.

Sem si vzel 3 minute in prebral članek. Povzetek: Irci so zelo zaskrbljeni, pri skoraj 7 milijonih prebivalstva imajo kar 500 hospitaliziranih in nekaj čez 100 pacientov na intenzivni negi...
Škoda da tudi v Sloveniji nimamo takšnih skrbi, npr. 180 hospitaliziranih in kakih 30 na intenzivni negi.
Ne vem, meni se Irska dejansko zdi zgodba o uspehu ali se motim? Verjetno so hospitalizirani bolj kot ne cepljeni z imunskimi pomanjkljivostmi. Zdravstveni sektor zagotovo ni preobremenjen.
Zanimivo, nihče od proticepilcev nič ne napiše o situaciji v kakšni Romuniji ali Bolgariji. Tudi Rusija gre v lockdown, zelo slabo so precepljeni in vsak dan so novi rekordi.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

Dr. Ruben on the FDA panel: "We're never gonna learn about how safe the vaccine is until we start giving it. That's the way it goes."
Tale epidemija je razkrila ogomno Mengelejev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
576
113
No, bom pa sam objavil še zgodbo o neuspehu - Bolgarija, po številu prebivalcev primerljiva z Irsko, ima s svojo 20+% precepljenostjo preko 7000 hospitaliziranih, čez 650 pacientov na intenzivi in vsak dan 100-150 novih smrti.

Cepiva ne delujejo ali kako že zatrjujete?

 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Sem si vzel 3 minute in prebral članek. Povzetek: Irci so zelo zaskrbljeni, pri skoraj 7 milijonih prebivalstva imajo kar 500 hospitaliziranih in nekaj čez 100 pacientov na intenzivni negi...
Škoda da tudi v Sloveniji nimamo takšnih skrbi, npr. 180 hospitaliziranih in kakih 30 na intenzivni negi.
Ne vem, meni se Irska dejansko zdi zgodba o uspehu ali se motim? Verjetno so hospitalizirani bolj kot ne cepljeni z imunskimi pomanjkljivostmi. Zdravstveni sektor zagotovo ni preobremenjen.
Zanimivo, nihče od proticepilcev nič ne napiše o situaciji v kakšni Romuniji ali Bolgariji. Tudi Rusija gre v lockdown, zelo slabo so precepljeni in vsak dan so novi rekordi.
Zdaj si pa vzami še dodatne 3 minute in poglej koliko ima Irska dejansko prebivalcev.