Covid-19 Cepiva

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Kaj ima genska terapija za opraviti s anticovid cepivi? Hint: cepiva niso genska terapija.
Kdo pa je trdil, da ima kaj za opraviti? Eksperiment na enem posamezniku jih je takrat grozno zmotil, čeprav je to bilo še zadnje upanje zanj.
Covid eksperiment nad recimo celotno populacijo otrok pa podpirajo. Škoda le, da ne bomo nikoli izvedeli, koliko od njih dohtarjev in politikov je dejansko cepljenih s cepivom.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.943
755
113
Kdo pa je trdil, da ima kaj za opraviti? Eksperiment na enem posamezniku jih je takrat grozno zmotil, čeprav je to bilo še zadnje upanje zanj.
Covid eksperiment nad recimo celotno populacijo otrok pa podpirajo. Škoda le, da ne bomo nikoli izvedeli, koliko od njih dohtarjev in politikov je dejansko cepljenih s cepivom.

Poskusil sem poiskat informacije o teh zdravnikih in koliko jih je teh, ki so to odsvetovali ? a mi prosim pomagaš ?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Če bi bil taprav humanitarec, bi donacijo izvedel tako po nakupu. Tole pred rokom je pa za take kot si ti.
Se pravi to zdaj ni humanitarno dejanje, ker ni bilo to izvedeno takoj po nakupu kljub temu, da je za končnega uporabnika zadeva identična, kot če bi dobil cepivo takoj po nakupu? Lahko bi ga po poteku vrgli stran tako pa se bo popolnoma uporabnega podarilo nekomu drugemu, ki ga rabi ampak neee, to ni humanitarno dejanje. Dober štos, bravo :valjamse: :aplauz:
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Zgleda, da kupuješ kruh v štacuni od prejšnjega dne ob -50% znižanju. Sej je isti, kot je bil dan prej zjutrej, ko so ga iz pekarne pripeljali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Torej trdiš, da tako kot star kruh tudi cepivo, ki je sicer shranjeno tako kot mora biti ter mu rok uporabe še ni potekel, sčasoma izgublja na kvaliteti? Vir?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Aha, torej cepivu po tvoje s časom pada kvaliteta, hvala za potrditev. Zdaj pa še enkrat - vir za to info?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.252
6.521
113
Vse je top, kar se tice BiH, samo ne se ustit s PRjem kako se gremo humanitarnosti. Dali smo jim pac 1 mesec pres rokom cepiva. Sicer je to boljse kot nic, ampak cmon.
Ce bi se sli humanitarnosti bi jim dali 200k ze konec poletje, ko so se v bih zacela pojavljat trupla na ulici.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Aha, torej cepivu po tvoje s časom pada kvaliteta, hvala za potrditev. Zdaj pa še enkrat - vir za to info?
Ko sem nazadnje bil pri dohtarju za ceplenje za klopa in videl ene 30 let star gorenjev hladilnik, notri je bilo cepivo, pa jogurt in sendvič, me je vse minilo. Hladilnik ni imel rezervnega napajanja in če je recimo eno lepo nedeljo elektro cel dan prčkal na omrežju, je tista hladna veriga šla rakom žvižgat. Temperaturna nihanja se seštevajo, posledično se to pozna na cepivu. Kolikokrat prej cepivo ni bilo na ustrezni temperaturi, nihče ne ve. Zato pravim, da je to stara salama.

Na mal čitaj, prvi zadetek ko sem ga našel:

 
  • Haha
Reactions: Matey

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Vse je top, kar se tice BiH, samo ne se ustit s PRjem kako se gremo humanitarnosti. Dali smo jim pac 1 mesec pres rokom cepiva. Sicer je to boljse kot nic, ampak cmon.
Ce bi se sli humanitarnosti bi jim dali 200k ze konec poletje, ko so se v bih zacela pojavljat trupla na ulici.
pa pravite, da je to en prehlad in od kihanja imaš pa mrtve po ulicah. pubeci, to neja gre fkup.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.252
6.521
113
Saj od prehlada tudi umirajo ljudje, ali?

A veš, da je od prehlada, do danes umrlo več OTROK, kot od kovida? A uvedemo obvezno cepljenje proti prehladu za otroke?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.252
6.521
113
Info iz prve roke, če koga zanima.

Bili so na kupu ljudje različne starosti in različnih cepiv. Na koncu sta zbolela mlada cepljena s pfejzerjem, starejši, cepljeni z AZ, pa ne.

Očitno je res nekaj na tem, kar se opazuje v Izraelu.
Ampak potem ne vem zakaj tako forsirajo ta mRNA, bi pač JJ in astro bolj promovirali, itak sta cenejša in še daljši rok uprabe imata.
Oh wait..ali pa ni interesa ravno zaradi tega?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.943
755
113
Preberi najprej namensko alter temo, potem začni postavljat vprašanja tule!;)
Na zalost nisem našel nič konkretnega... samo to kako ni v EU registrirano in prepiranje o tem kdo bo plačal. Povezave o tem kako naši zdravniki odsvetujejo pa nisem našel.
Ko je potrebno dat denar...se vsi izmikajo na vse pretege, da tega ne bo potrebno krit. Zdravilo ni bilo registrirano v EU. Covid cepiva so in tudi ljudi "se ni" ceplio dokler cepiva nismo odobrili.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
To sploh niso omembe vredni stranski učinki. Bolj je vprašanje, ali se lahko pri takšnih eksperimentalnih cepivih pojavijo kakšne množične dolgotrajne posledice. Da bodo recimo čez 5 let ugotavljali, da se pojavljajo neki tumorji predvsem pri osebah, za katere se izkaže da se jih cepi s enim od cepiv.

Spomnimo se samo, kako so naši strokovnjaki nasprotovali, da se pred 2 letoma na malem Krisu iz Kopra preizkusi gensko terapijo. Večina dohtarske stroke je skočila v zrak, da je preveč rizično, neraziskano, bla bla bla ... halo, dobro da jih folk ni poslušal. Danes pa podpirajo množični eksperiment.
Dej si utupaj v glavo skupaj se z ostalimi retardi, da če se v roku par tednov ne pokažejo stranski učinki se ti nikoli ne bodo. 100x isto govort je res butast.
Pa ne linkaj spet 100x objavljene raziskave ki so fejk.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.252
6.521
113
A rak se pokaže pa takoj? A

In kako to, da pri vseh ostalih zdravilih/cepivih mine praviloma vsaj 10 let, preden pridejo v javno uporabo, a to zato ker imajo vsa ostala zdravila/cepiva že takoj stranske učinke in jih potem "rešujejo"?