Covid-19 Cepiva

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Znaki se kažejo, da Pfizerjevo cepivo povzroča ADE (antibody dependent enhancement) - (razdeljeno na 5 kratkih video posnetkov). Od tod sprememba navodila od CDC, da morajo cepljeni ponovno nazaj začeti nositi maske:


Vseh 5 video posnetkov lepo zloženih skupaj:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Ytbnd

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.292
3.401
113


Obrazložitev ,da Astra sploh ni tak slaba.

In če se pojavijo neželjeni učinki se lahko z lahkoto pozdravijo
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Znaki se kažejo, da Pfizerjevo cepivo povzroča ADE (antibody dependent enhancement) - (razdeljeno na 5 kratkih video posnetkov). Od tod sprememba navodila od CDC, da morajo cepljeni ponovno nazaj začeti nositi maske:


Vseh 5 video posnetkov lepo zloženih skupaj:

AndY1 spet v akciji (seveda nisem tratil časa z Youtube video)
- ADE poznamo, ker se to pojavlja pri okužbah z virusi (ni to nekaj kar je omejeno na cepiva, to je primarno stvar okužb s virusi, je pa res da se lahko pojavi tudi pri cepivih). Primer je Dengue virus, kjer je ADE še dodatna težava: https://en.wikipedia.org/wiki/Dengue_fever#Severe_disease (tako da me bolj kot ADE pri cepivih, zanima ADE pri okužbi s SARS-Cov-2)
- ADE je bil zelo intezivno preučevan pri okužbi s SARS-om iz leta 2003, primer članka iz 2011 - https://journals.asm.org/doi/10.1128/jvi.00671-11)
- ADE je bil pri razvoju cepiv za COVID-19 spremljan zelo intenzivno, v živalskih študijah, ter tudi v kliničnih študijaj na ljudeh, in ni bilo znakov ADE pri cepivih za COVID-19 (npr. Pfizer)
- vseskozi pa je bilo jasno, da obstaja možnost, da se pojavi nov sev virusa (kar vključuje tudi SARS-Cov-2), ki bo pozročal težave s ADE ("the main worry for any ADE effects would be if the coronavirus mutates to the point that the antibodies generated by the current vaccines become non-neutralizing." - to je eno leto star citat).
- tako kot lahko s nespametno rabo antibiotikov izsejemo ultra resistentne seve bakterij, lahko tudi tukaj s neprimernim cepljenjem izsejemo zelo problematične viruse
(Še moja osebna trditev: Če se pokaže da smo s parcialnim cepljenjem (zaradi tako vnetega proticepilstva) pridelali "ADE sev SARS-Cov-2", bi ga zagotovo tudi s kroženjem virusa po celotni populaciji)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ampak če mi ne verjameš, tukaj imaš 'svetnika' FAUCI-ja, ki ti pove podobno (15:15). Pri Delti - v nosu imajo cepljeni in necepljeni enako količino virusa. Zato je CDC nazaj zapovedal nošenje mask tudi za cepljene:



PCT je razlog za širjenje virusa. Netestiranje cepljenih je razlog. Kdaj vam bo to jasno.

S prstom pa kažete na necepljene, ki se testiramo za vsak dr*k, zdaj bo pa to še plačljivo. Super, naj dvigne roko tisti, ki bo smrkal in bo plačal 12 EUR zato, da mu bodo povedali, da ima Covid. Ne bo. Šel bo v službo. Cepljeni bo pa itak mislil, da je zaščiten, pa bo šel že zaradi tega v službo.

Krivi ste pa vi, odločevalci in 'strokovnjaki'.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mr_

Guru
20. sep 2007
8.917
2.393
113
Če bi si vzel čas pogledati video, bi videl, da je ta podatek komentiral Robert Malone, inventor of mRNA vaccine technology, ki se že celo življenje ukvarja s cepivi.

Ampak ja, kaj pa on ve.
Kdaj boš pa ti razumel, da argumentiranje z YZ videi in navajanjem imen, itd. napram nekomu iz stroke, kar Johan očitno je, izpade.....wernersko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shootek