Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Necepljeni krivi za vse, zraven pa pri 58% cepljenih v Izraelu predstavlja več kot polovica hospitaliziranih pocepljenih.

In trenutno smo še vedno krepko zeleni.

Hospizaliziranih imamo 28, ICU pa 7. Zakaj zganjate tak preplah?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
V Israelu so precepljeni 58%, ne 97%, kot prikazuje tvoja slika, pa imajo še vedno 40% hospitaliziranih takih, ki so pocepljeni.
Seveda, ker po 6 mesecih je učinkovitost cepiva samo še 19%. Jaz mislim, da je za pravo varnost potrebno vsak mesec prejeti osvezitveno injekcijo, da bo veljala sličica, ki jo samooklicani strokovnjaki tako dobro razumejo (to ne leti na avtorja kateremu tu odgovarjam, ampak na tiste strokovnjaje, ki so se expertizirali za sličico z zelenimi in rdečimi krogci).
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Mogoče zato ker bodo necepljeni zboleli in povzročili 4val za brezveze ker majo med službo ali doma čas gledat bedarije na internetu medtem ko hocemo drugi delat in služit denar in ne čakat da bo 4 val ka bo gospodarstvo spet u kurcu zaradi nevednih egoistov kot si ti.
Pa bognedaj da potem se huje zbolis in mors v bolnico zaradi covida kjer bomo spet mi delavni ljudje plačevali za tvojo ignoranco in egoizem.
Egoist te je naredu ...

Zapore so bile zaradi pozitivnih na testu, ne zaradi bolnih. Si prespal zadnje leto in pol?

Prihranite mi zasedenost bolnic in podobna sranja. Vsa zadeva je napihnjena in kdor to ni spoznal v zadnjem letu in pol, potem pač ni pomoči. To pa ne pomeni, da bom sklonil glavo in se postavil v vrsto samo zato, ker mi umski nedonošenci pravijo egoist. Obenem se pa iti ne potrudite razumet kaj se dogaja....
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
V družbi živimo že od nekdaj. Zakaj smo se začeli obremenjevat drug z drugim šele zadnji dve leti?

Saj se nismo, že od pradavnine se "obremenjujemo". Danes pa še toliko bolj zaradi zavedanja sveta in kako smo vsi povezani.

Hočeš bit samostojen? Preseli se v divjino. Tam boš popolnoma samostojen in ob enem tudi popolnoma nemočen.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Egoist te je naredu ...

Zapore so bile zaradi pozitivnih na testu, ne zaradi bolnih. Si prespal zadnje leto in pol?

Prihranite mi zasedenost bolnic in podobna sranja. Vsa zadeva je napihnjena in kdor to ni spoznal v zadnjem letu in pol, potem pač ni pomoči. To pa ne pomeni, da bom sklonil glavo in se postavil v vrsto samo zato, ker mi umski nedonošenci pravijo egoist. Obenem se pa iti ne potrudite razumet kaj se dogaja....
Bili so pa na testu ker si ne znajo rok umivat pa mask nosit.
Ja kaj se pa dogaja no? Dej mi razloži kaj se dogaja na tvoji ravni zemlji prosim.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Necepljeni krivi za vse, zraven pa pri 58% cepljenih v Izraelu predstavlja več kot polovica hospitaliziranih pocepljenih.

In trenutno smo še vedno krepko zeleni.

Hospizaliziranih imamo 28, ICU pa 7. Zakaj zganjate tak preplah?
Ker imamo dovolj lock-downov, ker želimo da bodo otroci hodili normalno v šole in ker znamo pogledat malo bolj naprej kot pa za en dan.

Taki, ki so sedaj najbolj glasni, da naj ne zganjamo panike, da so bolnice prazne, bodo pa jeseni najbolj glasni, ko se bo šlo za njihovo rit.

Vseposod v zadnjem letu in pol se je pokazalo, da ko pustiš da gre virus mirno naokoli so se polnile bolnice in ljudje so umirali.
Je res da se v nekaterih državah niso sekirali zaradi tega, samo v teh državah se itak ne sekirajo zaradi takih stvari. Vse povosod drugje pa je bil problem.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.465
113
V Israelu so precepljeni 58%, ne 97%, kot prikazuje tvoja slika, pa imajo še vedno 40% hospitaliziranih takih, ki so pocepljeni.
Še vedno čakam, da mi dostaviš razčlenjeno po starosti hospitalizirani, cepljeni, necepljeni,...
Tko veš, da boš imel vsaj malenkost podlage za driskanje. Bom dočakal?
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Ja, lep primer je UK v zadnjem tednu. :valjamse:
Pri +50 % precepljenosti lahko rečeš, da si nekaj aktivno storil, da bi preprečil širjenje virusa. (če bi bila precepljenost + 80 % bi pa lahko rekel, da si res veliko storil, da bi preprečil širjenje virusa).

Poleg tega so ljudje v množični samoizolaciji, da bi preprečili širjenje virusa (tako da se delodajalci pritožujejo zaradi "pingdemije").
"Zaradi skokovitega porasta okužb je moralo samo prejšnji teden za deset dni v samoizolacijo 1,8 milijona Angležev, od katerih je bilo 194.000 pozitivnih na testiranju, več kot 520.000 jih je v samoizolacijo usmerila aplikacija, 337.00 jih je bilo v neposrednem stiku z okuženimi, 747.000 pa je bilo šolarjev, ki so bili poslani domov."

Ljudje, ki so bili v potencialnem stiku s okuženim se samoizolirajo in okužbe začnejo padat - prosto po nemenabijat - temu se reče dati virusu prosto pot.

Kakšen je možganski domet in sposobnost analize situacije pri nemenabijat smo že večkrat videli.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Cepljeni:

- A ste varni pred COVIDOM? Vlada pravi, da ne.
- A ne nosite mask? Še vedno jih.
- A ukrepi za vas veljajo? Seveda.
- Koliko časa traja zaščita cepiva? Nihče ne ve...

A je cepivo registrirano? Še ne, klinični testi se končajo 2023.

A bi tankali eksperimentalno gorivo v vaš avto, ki kao zmanjša porabo za 30%?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Jordan Hayes: 33-year-old New York man calls the non-vaccinated “idiots” and “morons,” dead 14 weeks after COVID-19 “vaccine
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky
I

Izbrisan uporabnik 474

Dokler bom bral te nebuloze, češ zakaj nosit maske, če si cepljen, zakaj se sekiraš, če jaz nisem cepljen in podoben anti-vaxx floskule, bom trdno prepričan, da je naš šolski sistem povsem zatajil že na primarni ravni, torej OŠ.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Pri +50 % precepljenosti lahko rečeš, da si nekaj aktivno storil, da bi preprečil širjenje virusa. (če bi bila precepljenost + 80 % bi pa lahko rekel, da si res veliko storil, da bi preprečil širjenje virusa).

Poleg tega so ljudje v množični samoizolaciji, da bi preprečili širjenje virusa (tako da se delodajalci pritožujejo zaradi "pingdemije").
"Zaradi skokovitega porasta okužb je moralo samo prejšnji teden za deset dni v samoizolacijo 1,8 milijona Angležev, od katerih je bilo 194.000 pozitivnih na testiranju, več kot 520.000 jih je v samoizolacijo usmerila aplikacija, 337.00 jih je bilo v neposrednem stiku z okuženimi, 747.000 pa je bilo šolarjev, ki so bili poslani domov."

Ljudje, ki so bili v potencialnem stiku s okuženim se samoizolirajo in okužbe začnejo padat - prosto po nemenabijat - temu se reče dati virusu prosto pot.

Kakšen je možganski domet in sposobnost analize situacije pri nemenabijat smo že večkrat videli.
Na 19.jul so sprošceni ukrepi in isti dan začne vse padat zaradi samoizolacije. :valjamse:
Ljudje so sprostitev množično slavili po ulicah, zbiranja in druženja so bila v XXL obliki in številke še kar padajo. Precepljenost je pa zagrabila na 19.julij. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen