Covid-19 Cepiva

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
UK - vaccinated-people-3-times-more-likely-to-die-from-delta
Dej za spremembo glej kakšno normalno stran. Tako, kjer ločijo vsaj med različnimi cepivi. To da bi ven potegnili zaključke glede na starost(se v razpredelnicah dobro vidi, kje tiči zajec) je pa itak že nemogoče pričakovati.
Starejši so večinsko pocepljeni, 7499 okužb med starejšimi delno ali popolnoma pocepljenimi, ter le 976 med necepljenimi (tako se zgodi, ko imaš večino starejše populacije pocepljene). Na takem vzorcu je popolnoma normalno za pričakovati, da bo med 8x večjo skupino več smrti, ko upoštevaš slab odziv AZ. In ko upoštevaš velikost skupine, lahko vsak dobro vidi, da je % smrti med necepljenimi nad 50 let VIŠJI(3,89%), kot med cepljenimi(0,9%) Med mlajšimi od 50 pa imaš 0,011% za necepljene, ter 0,01% za cepljene, ozeroma 0% za 2x cepljene.
In da potem ta faljeni zaključek še posplošiš na ostala cepiva :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:)
Preveč ti ližeš rdeče tabletke

Edit. Treba je še nekaj povdariti... V razpredelnici so pozitivni primeri. Se pravi med 70% cepljeno populacijo z vsaj eno dozo, je bilo 27,192 primerov, med 30% necepljene populacije pa 53,822 primerov. Vsakemu, ki ne liže rdečih tabletk, je iz tega jasno, da imajo cepljeni še manj šans za smrtni izzid.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Kot sem napisal. Anti-vaxerji so nenadjebivi. :)

In počasi bo treba sprejeti ukrepe. Določit presečne datume za cepljenja, po tem presečnem datumu za COVID testiranja izvedena izven napotitve s strani zdravnika uvest davek na luksuz - 200 EUR za test, v zakonih omogočit, da po presečnem datumu, delodajalci zahtevajo redno COVID testiranje na strošek delojemalca ali cepljenje za opravljanje dela, drugače pa pač roza pildek. Na zavodu 0 pomoči za antivaxerje, odpuščene zaradi antivaxiranosti. In uvest 30% participacije za COVID19 zdravljenja za vse antivaxerje po presečnem datumu. And let the antivaxxer fun begin.
 
  • Haha
Reactions: ales85

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Kot sem napisal. Anti-vaxerji so nenadjebivi. :)

In počasi bo treba sprejeti ukrepe. Določit presečne datume za cepljenja, po tem presečnem datumu za COVID testiranja izvedena izven napotitve s strani zdravnika uvest davek na luksuz - 200 EUR za test, v zakonih omogočit, da po presečnem datumu, delodajalci zahtevajo redno COVID testiranje na strošek delojemalca ali cepljenje za opravljanje dela, drugače pa pač roza pildek. Na zavodu 0 pomoči za antivaxerje, odpuščene zaradi antivaxiranosti. In uvest 30% participacije za COVID19 zdravljenja za vse antivaxerje po presečnem datumu. And let the antivaxxer fun begin.
Se strinjam.
Samo kdo bo prvi ugriznil v to jabolko.
Moj glas na volitvah vsekakor dobi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Kot sem napisal. Anti-vaxerji so nenadjebivi. :)

In počasi bo treba sprejeti ukrepe. Določit presečne datume za cepljenja, po tem presečnem datumu za COVID testiranja izvedena izven napotitve s strani zdravnika uvest davek na luksuz - 200 EUR za test, v zakonih omogočit, da po presečnem datumu, delodajalci zahtevajo redno COVID testiranje na strošek delojemalca ali cepljenje za opravljanje dela, drugače pa pač roza pildek. Na zavodu 0 pomoči za antivaxerje, odpuščene zaradi antivaxiranosti. In uvest 30% participacije za COVID19 zdravljenja za vse antivaxerje po presečnem datumu. And let the antivaxxer fun begin.
Teb se je cist odpelal.

 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Kot sem napisal. Anti-vaxerji so nenadjebivi. :)

In počasi bo treba sprejeti ukrepe. Določit presečne datume za cepljenja, po tem presečnem datumu za COVID testiranja izvedena izven napotitve s strani zdravnika uvest davek na luksuz - 200 EUR za test, v zakonih omogočit, da po presečnem datumu, delodajalci zahtevajo redno COVID testiranje na strošek delojemalca ali cepljenje za opravljanje dela, drugače pa pač roza pildek. Na zavodu 0 pomoči za antivaxerje, odpuščene zaradi antivaxiranosti. In uvest 30% participacije za COVID19 zdravljenja za vse antivaxerje po presečnem datumu. And let the antivaxxer fun begin.
Zanimivo, kako bi ena skupina ljudi za dosego svojega cilja drugo skupino ljudi poslala tudi v Aušvic skozi dimnik.
Lahko gremo pa tudi obratno, vsi pošpikani najprej na goli otok kamne zlagat dopoldne na eno stran, popoldne pa iste kamne na drugo stran. Ko jih boste zadosti časa prelagali, boste lahko zapustili otok.
Razni pacienti v stilu Ogo se potem pojavljajo na raznih roza paradah v zagovor "vsi enaki, vsi enakopravni.
Bolnik.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Zelo zanimiva novica iz V. Britanije. Med okuženimi z delta varianto je smrtnost necepljenih 0,08%, smrtnost 2 krat cepljenih pa 0,69%.
To ni novica ampak taka laž da glava boli celo leto. Dej vsaj to temo malo beri no.

Pa da ponovim za kretene, ki jim ne grejo niti osnovne računske operacije in verjamejo izmečkom nasranim na določenih straneh ..
da je % smrti med necepljenimi nad 50 let VIŠJI(3,89%), kot med cepljenimi(0,9%) Med mlajšimi od 50 pa imaš 0,011% za necepljene, ter 0,01% za cepljene, ozeroma 0% za 2x cepljene.
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
To ni novica ampak taka laž da glava boli celo leto.
Se pravi, da ti rečeš, da je laž, je pa verodostojno. S tabo je res neki hudo narobe.
Potem pa še rečeš, da si sami poiščite verodostone informacije.
Neko trditev postaviš na laž tako, da navedeš vir kjer si lahko prebereš, da je trditev laž. To je sicer za tebe pretežko. Najbrž tudi tebi Android ne dela, pa ne moreš linkov limat.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Se pravi, da ti rečeš, da je laž, je pa verodostojno. S tabo je res neki hudo narobe.
Potem pa še rečeš, da si sami poiščite verodostone informacije.
Neko trditev postaviš na laž tako, da navedeš vir kjer si lahko prebereš, da je trditev laž. To je sicer za tebe pretežko. Najbrž tudi tebi Android ne dela, pa ne moreš linkov limat.
Nabijalec, malo višje na tej strani imaš link do tega sranja od novice in moj komentar.
Sicer sej razumem, ti je pretežko za sprocesirati.
Pa lepo, da se je še andy pofočkal, sama smetana :zmaga:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Sej ni panike, ti je pač pretežko prebrati 3 poste malo višje na tej strani. Preveč napora zate, pa raje le nabijaš, saj je to vse kar znaš
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Nenadjebivi so v akciji ... :)
Zanimivo, kako bi ena skupina ljudi za dosego svojega cilja drugo skupino ljudi poslala tudi v Aušvic skozi dimnik.
Lahko gremo pa tudi obratno, vsi pošpikani najprej na goli otok kamne zlagat dopoldne na eno stran, popoldne pa iste kamne na drugo stran. Ko jih boste zadosti časa prelagali, boste lahko zapustili otok.
Razni pacienti v stilu Ogo se potem pojavljajo na raznih roza paradah v zagovor "vsi enaki, vsi enakopravni.
Bolnik.

Kje vas pošiljam skozi dimnik? Nikjer. Samo posledice svojih glupih odločitev morate sprejeti in stati za njimi. V dimnik se pošiljate sami sebe z neodgovornim početjem, poleg sebe pa ogrožate tudi druge.

Če se nočete cepit, pa je za delo treba biti cepljen, prebolevnik ali testiran, ne vem, zakaj bi vam drugi plačevali teste? Plačujte si jih sami. Če nočete, pa roza pildek, izredna odpoved delovnega razmerja, ko tri dni nisi bil na delovnem mestu, oz. so ti zavrnili dostop zaradi neupoštevanja ukrepov.

Enako za COVID zdravljenje.
Če se je pametna populacija cepila, se dajte še vi. Če ne, pa pač dajte tudi iz svojega žepa za COVID zdravljenje.
Ne vem, zakaj bi drugi plačevali za vaše drago zdravljenje in bolniško, ker ste butli in se nočete cepit. Cepljenja so tudi pri novih sojih še vedno izredno učinkovita za preprečevanje hujšega poteka bolezni.

Pač stojte za svojimi dejanji tudi ko COVID19 drek prileti na ventilator.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: tomazpog in jonny77

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
-S kakšno gotovostjo trdiš, da je tvoj pogled tapravi in edini pravilen?
-Dokler igličarji ali pa antivaxi plačujejo zdravstveno zavarovanje imajo pravico zdravlenja. Za alkoholike tudi plačuješ zdravlenje, pa se nič ne buniš in nič roza pildkov ne ponujaš. Za kadilce isto. A si se prepoznal že mogoče?
-Ker na silo posiljujete ceplenje, organizirate razne igre na srečo z mamljivim glavnim dobitkom, brezplačne počitnice, zalogo mesa za celo leto, brezplačna stanovanja....(samo nekaj biserov povzetih iz sveta) si s tem kažete mentaliteto in hudost virusa.

Oglasi se jeseni s tvojo teorijo ceplenja, lahko takrat nadaljujeva.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
V manj kot 4 mesecih so uspeli razviti cepivo, za katerega se hvalijo, da ga lahko čez noč prilagodijo novim sevom. Sedaj bo pa skoraj 1 leto, od kar imamo nove seve, pa še noben ni uspel nadgraditi cepiva.
A nobeden ne razmišlja da morjo ponucat staro preden mu poteče rok? Tale šenk med državami izgleda kot da ga drugi ponucajo preden mi preteče rok.
In tile z eno dozo ,koliko jih se bo cepilo z drugo?
 
Nazadnje urejeno: