Cenejši cigareti

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Nevem kaj toliko komplicirate. KAdilci in nekadilci.
Jaz ce bom nehal kaditi bo to zaradi MENE in ne zaradi drugih! Se najmanj pa zaradi denarja. Ubistvu se bolje zivimo, ker kadim, vsaj vsi si kupujemo kar hocemo, ker vedno v trgovini recem: ce imamo za cigarete, imamo se za to... Hehe
wink-1.gif


Pa ravno tako imamo avto, stanovanje, delnice...Vec kot kaksni starejsi ljudje od mene (kljub kajenju sva si z punco SAMA kupila stanovanje...).

Ne kadim pa doma, zaradi otroka. PA tudi ko kdo pride na obisk mora na balkon na cigaret.

LP
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Še ena dobra novica za kadilce.

28.1.08. se pocenijo Winston cigareti.
Iz sedajih 2,20 € jih bodo pocenil na 2,00 € po škatlici.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A je kdo probu une tanove (nevem al so pa že full dolg v trgovinah) Glamour?
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ja... nč posebnga... hehe... sam če si vajen debeline, so tisti pretanki
evil.gif


drgač pa če se ne motm majo 2 vrsti... cena je pa 2,10eur, ne?
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja, cena je sumljiva neki
hysterical-1.gif


Men je škatlca všeč (lep dizajn) ampak kaj k te hudičeve nalepke vse pokvarjo
jezen.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
nalepke??
smile-1.gif


ja ej, če so novi na trgu, veš da ne bojo nek cene nabili... sam nč bat... če bojo dobr prodajane (kar se mi zdi da so... vsako bejbo k vidm, drži Glamourje v roki) ... bo cena zrastla... (čeprou baje naj se čiki ne bi smeli podražat zdej kr nek časa... - to sm slišala od ene k ma trafiko, tok da ne me za besedo držat...
smile-1.gif
)
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Doma čez dan skadim cela 2 cigareta,
ker se mi neda skoz ven hodit, zdaj pozimi pa še 2 ne skadim.

malcom a mi poveš zakaj doma hodiš ven kadit??
Zakaj ne kadiš v stanovanju??
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Vn hod najbrž zato kadit, ker noče da bi mu u stanovanju smrdel po čikih ane. Drugače pa Davidoff puščajo v stanovanju čist en drug vonj kot ostali čiki, ne vem al se prej razkadi al neki... Opažam k moj fotr kadi kkšne druge, je čist zadušljiv zrak pa gost siv dim, k pa Davidoff kadi je pa kot mal obarvan zrakec brez vonja...
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
KSZ...

Jaz bi čike ekstremno podražil, ne pa pocenil. Ko sem videl koliko keša iz zdravstvene blagajne se zmeče za zdravljenje kadilskih bolezni, sem rekel, da če čike podražijo za 100-krat ne bo čisto nič narobe, denar pa naj gre direkt v zdravstvo. Na eni strani zdravimo kup nepotrebnih kadilskih bolezni, na drugi strani pa jokamo zaradi čakalnih dob v zdravstvu, premij zdravstvenega zavarovanja in podobno. Da ne omenjam zobozdravstvene oskrbe v Sloveniji, ki je na podnu, ker ni denarja.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
??? kaj je še lahko bolj brezveznega? dim spustiš v zrak, svinjarija ti pa ostane v pljučih...

bolj da porabiš za kondome, da ne boš presenečena
evil.gif

Razmišljanje na tak način je kretenizem.
Ti imaš pa mogoče rajši da greš 2x na mesec v kino..in kaj imaš od etga..tam dve uri buliš v platno, meni pač paše da enga pržgem, kam mečem svoj denar pa tu nikogar ne briga, zato je pametovanje okoli tega neumnost.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Jaz imam v spominu da so bili v štartu WEST 190 SIT.

Takrat si imel za 150 sit neke "91" še za manj pa seveda 57 ali SET.

Rdeči West, ko so prišli ven so stali 100 sit...