Cenejši cigareti

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ja, ja če bi bla s tabo, bi se hitr odvadla, a ne?
bonk.gif
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Po mojem že, pri tem znam biti zelo vztrajen in dosleden. Za vsak čik bi slišala kakšno o tvojem lepem vratu, ki ne bo več tako lep, če ... Ženske imate rade parfume, bi ti razložil še kaj o prve zadeve na vonjanje parfumčkov.

Morda bi mogla probat. Kaj misliš
17758-icon_confused.gif
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Nevem kaj se skos tolk pregovarjate okol cigaret, kdaj se cenijo/drazijo.
Tisti, ki je reden kadilec in mu je uzitek kadit, se pomojem prav pozvizga kolk se bodo podrazili (vsaj jes).
No moji cigareti pa stanejo piclih 2,60ojra.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Stari ti kupuje čike? reci mu, da sem jaz rekel, da je [censored]..naj ti raje kupi žemljo.
bonk.gif


jebem**ti cenzuro- krete*n je
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Mah kaj klinc, če me pobere me pa pobere. Kolk sranja daste vase pa se tega sploh ne zavedate in je vseen klinc če še en čik zravn pržgem
smile-1.gif
.
Drgač mi je pa všeč da so moji čikci kljub kvaliteti cenovno ugodni. Če pogledam da isto koštajo kot "drva" od bosancev a.k.a. boss-a.
Edin tale marlboro je pa res drag ko svina, razlika je kar velika. Sm vesel da sm prešaltal.

Aja glede dnarja ubistvu ker kadim celo prišparam. Prej sem vsak dan bil v vsaj 1 lokalu na kavi ali pijači, zdaj ko ne smem kadit not (za belo vlečt vsak dan pa nimam tok dnarja) pa samo še 1-2x tedensko, torej prišparam cca 50 evriča minimalno na mesec. Eat your heart out, jeee!
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI

Citat:
Uporabnik Babette pravi:
Nevem kaj se skos tolk pregovarjate okol cigaret, kdaj se cenijo/drazijo.
Tisti, ki je reden kadilec in mu je uzitek kadit, se pomojem prav pozvizga kolk se bodo podrazili (vsaj jes).
No moji cigareti pa stanejo piclih 2,60ojra.

Citat:
Uporabnik Babette pravi:

Trenutno si cike placujem sama, ko pa mi zmanjka kesa mi jih kupi oce.

hysterical-1.gif


Očiju je tudi vseeno kako se čiki dražijo? Ker mora on namreč v službo, da lahko njegova 'boli me ku.rac kolko stanejo čiki' hčerka piči luksuz
10.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Stari 57 so čiki za take brez keša, Marlboro Silver za 2,60 pa je luksuz, če jih mora ati kupit.
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Sej sem rekla, da si jih kupujem sama. Samo proti koncu mesca meni zmanjka denarja in
mi jih pac kupuje on. To je cizto stvar dogovora v moji druzini. Vidim, da dajem nekaterim
obcutek, da nevem, da mora on za ta denar delati, ampak se motite, se kako dobro vem.
Po drugi strani mi je pa tudi cizto vseeno kaj si mislite.
Kadim kar in kolikor mi pase, in zato nebom gledala na denar. Si raje kupim kaksno skatlo
cikov vec, kakor pa da bi denar zapravljala za vikende prezivete ob flasi alkohola, ki mi
res ne disi. Pika.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik Babette pravi:
Vidim, da dajem nekaterim obcutek, da nevem, da mora on za ta denar delati, ampak se motite, se kako dobro vem.

Zakaj pa potem konc mesca ne prešaltaš na Filter 57, če se tega tako zavedaš
grims-1.gif