Candyjev sušilec na Gorenjev pralni stroj

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Torej, zdele sem besen ko ris
grin1.gif


Pred 14 dnevi se je pokvaril Candyjev pralni stroj (bil je star točno 5 let), serviser pa je potem dva tedna rabil, da se je prikazal, ker se je mati po telefonu zagovorila, da ima še en delujoč pralni stroj (en štuk nižje od pokojne tašče), ki btw., opere lepše od Candyjevega.

No, serviserjeva diagnoza je, da je počil križ, ki drži boben na zadnji strani in da se tega ne popravlja... Skratka, jasno mi je, da je bil stroj narejen, da crkne po 5ih letih, zanima pa me naslednje: a lahko Candyjevega sušilca postavim na Gorenjev pralni stroj? Sploh pašeta skupaj?

(Če ne pašeta, mi bo prihranjeno nošenje pralnega en štuk po štengah...
grin1.gif
)
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Če sta oba standardnih dimenzij pašeta ko ata na mamo
zmaga.gif


Nekoliko problemov bi nastalo, ako bi imel pralni stroj nalaganje zgoraj
hysterical-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Ni slaba ideja, ampak sušilec trenutno stoji na svojih "šinah"...

Super, hvala obema!!!
cheer.gif
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Maš pa zanimivga serviserja. Na našem prejšnjem gorenjevem pralnem stroju, ki je pral en 25 let, se je križ menjal najmanj dvakrat. Sicer ni nikol počil, vedno so šli ležaji. Več kot ene dvakrat ali trikrat se pa menda to res ne splača menjat, ker je potem že os bobna fuč.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.407
4.399
113
49
Na sončni strani ALP
S Candy serviserji imam jst tut slabe izkušnje. Je prišel nek frišten malinovc in ker ni imel pojma kaj dela
je naložil pralni stroj v avto in ga odpeljal. Nazaj pa pripeljal z enako napako, pa še bolj glasen je bil.
stupid-1.gif


Candy servis služba v SLO je očitno v QRCu...
bonk.gif
 

blabla

Zelenc'
25. sep 2009
1
0
1
Da jih še jaz malo "pošpukam" ... za sušilec mi je menda prišu najmanj 10x ker je vedno nekje puščal
smile-1.gif

potem ko je celega zasilikoniral je bilo ok
tko da smo se kr odločili da nič več candy v naši hiši