Call of Duty 4 - Modern Warfare

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
pri meni se je pojavil problem pri multiplayerju. notri mi hodi celo minuto. nekje sem našel rešitev kako moram nek ip naštimat, sam mi je pol net počasneje delal in pa na najdi.si sploh ni šel.

če kdo pozna rešitev prosim za pomoč. lahko tudi katere ip-je moram spremeniti samo da ne bojo isti k tisti, ki potem ni delalo dober

imam pa dva računalnika zvezana v enega.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Mene tud ta matra.
crazy1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Citat:
Uporabnik _jolly_ pravi:
Mene tud ta matra.
crazy1.gif

No meni je skoraj ratalo sinoči - Najprej sem na sredino šel zamenjat pištolo za AK-47, potem na betonske bloke na levi strani - postrelil folk v treh helikopterjih še preden pridejo na tla, pobral bombe, ki so jih imeli (3 kosi), ubil kužija in nekaj tangotov, potem pa čisto ob robu - mimo svojega kolega zadaj za avtomobilčke, tam pa potem malo tekaš sem ter tja, mečeš granate in strelaš tiste, ki pridejo mimo. No končno pride tvoj prevoz.
Jaz sem potem šel direkt noter, kjer me pa opozori, da je ranjeni snajperist še vedno gor na hribčku in ga moraš prinest
bonk.gif
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stilo pravi:
ksz...ravnokar sem končal in pustil "credits" da laufa ter šel na wc....pridem nazaj pa že model že čaka z mašinko in čas se odšteva...več ne bom povedal :)) me pa zanima al je to kakšna nagradna misisja če credits do konca pogledaš al se v vsakem primeru zalaufa....

to je bonus misija
wink-1.gif
sam mal kratka, na zalost (ceprav je cel spil tudi kratek..)
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Prav hudo je.. ratata... zmok... bumbum.. zmok.. sssiibum.. zmok

mwahahhahha
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
a gremo, na ker server?

prek hamachija je že pogruntu gdo?, jst nism mel cajta...oz. se sploh spomnu nism
redface-1.gif