Call Of Duty: World At War

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ni panike...

Sem pa danes med brskanjem po serverjih naletel na nekaj precej zanimivega. Mislim, da je jasno, da nekateri vzamejo igrice blazno resno. In potem gor preživijo obilo časa, dvigujejo rank, se priključijo kakemu klanu in so super duper. V resnici pa so mozoljasti bunny hopperji.
No danes sem naletel na strežnik, na katerem laufa samo Search & Destroy, gor je vedno 40+ folka, katere bi zgoraj opisani poimenovali campers.
Skratka, modeli se obnašajo popolnoma po vojaško. Vsi uporabljajo teamspeak (za nasvete, opozorila, kje je kdo koga videl, itd), nihče ne laufa okol brezglavo, vsi osredotočeni na cilj - miniranje nasprotnika. Nekaj takega, česar do sedaj še nisem videl.

Čeprav sebe štejem za above average igralca, sem v treh rundah uspel zbrati le en kill in dva assista. Resda je tu krivec predvsem to da pri S&D ni respawna do konca runde in me je enkrat en teammate z granato razstrelil, za kar je celo dobil avtomatični warning, ker je kršil pravila - v prvih 20 sekundah velja ceasefire...

Skratka, zaljubljen sem. Ko sem potem šel na "navadni" TDM server, se mi je vse zdelo toliko bolj kaotično...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tako sem jaz pricakoval igranje Cod4
smile-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ohoho!!! Za multiplayerja so na voljo nove mape.

Sicer se hudičevo dolgo nalagajo - velike so 10MB in več, hitrost je pa 12kB/s... Kriminalno... Tako da tehnično še nobene nisem sprobal.
Sem pa sprobal modifikacijo Zombie, kjer server enga izmed vseh igralcev naključno izbere za zombija, vsi ostali so pa navadni. Nato zombi lovi ostale - če se koga dotakne, tisti takoj postane zombi. In tako naprej, dokler vseh ne spremenijo v zombije ali ne poteče čas se mi zdi. Praktično to zgleda tako, da se vsi živi zgužvajo v en mali prostorček (vsaka mapa ima svojega) in potem kampirajo pri izhodih, ter strelajo na vse živo, kar pride mimo...
smile-1.gif


Me je pa skorajda kap, ko sem po prvi končani rundi videl, da sem lvl 3... namesto Prestige 10. Očitno za vsak mod vodijo posebej statistiko...
Tale zombi zadeva je blazno hecna. Sprobal sem jo zgolj zato, ker je za igranje potrebno zloadati kak MB dodatkov... Upam, da se bo hitrost downloadanja kaj popravila.
A si predstavljate unga nemškega mulca z youtuba, ki "igra" Unreal Tournament, da mora eno uro čakati da se mu zloada custom mapa...
smile-1.gif
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Hitrost downloada modov je odvisna od serverja. To, da ima mod svoj leveling sistem je iz dveh razlogov. Prvi je, da ima lahko mod svoja orožja in dodatke, ki jih pač odklene na določenem levelu in da bo pravično, vsak levelanje začne od začetka na nekem modu. Drugi razlog pa je ta, da bi lahko nekdo spisal mod, ki ti ob povezavi na server da max level (+prestige), vsa orožja in dodatke odklenjena ipd. Če bi se tole preneslo na ne-modan gameplay...
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Drajverji so najnovejši. Sem imel tudi starejše verzije in pri vseh je isto. Pregreva se kartica ne, ima v polni obremenjenosti 50-55 C. Torej ne vem kaj še sploh ostane.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ksz

zdej sm si inštaliru to igrco in mi noče delat. lepo jo zaženem in izberem solo, potem new game in težavnost, potem se pa nič ne zgodi.
zakaj se to dogaja?
confused-1.gif


verzija: Call.Of.Duty.World.At.War-RELOADED
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Pri tebi je napaka. Kaka, pa je težko rečt, boš moral več povedat o svojem pcju, če si kaj dodatno nastavljal itd.. Nisem že slišal za kaj podobnega... Tale verzija preverjeno dela brezhibno, tudi v MP.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kokr gledam komentarje na partisu, se to ne dogaja samo meni. še ene parim se je to zgodilo.

mam pa par memscev star comp:

intel core2 quad q6600 2.4GHz 1066 s775 box
ram apacer ddr2 240pin/1gb pc5300/667 128x8
ram apacer ddr2 2gb pc 5300/667 238x8 am1
wd 500gb 7200 16mb sata2/3000 green
GF 9500GT 512 ddr2 hdmi/dvi

COD4 mi je pa normalno delala. slika je bla res lepa
 

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
ksz

zdej sm si inštaliru to igrco in mi noče delat. lepo jo zaženem in izberem solo, potem new game in težavnost, potem se pa nič ne zgodi.
zakaj se to dogaja?
confused-1.gif


verzija: Call.Of.Duty.World.At.War-RELOADED

predno zaženeš igro fizično odklopi net ... mislim da potem dela