Burner telefon

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Ok, ce vas toliko znalcev o tem ne ve nicesar, potem sem jaz nekaj zamesal. Se pardoniram :zardelalter:
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Resno? In ta kartice delujejo in so v uporabi?

Pred leti se spomnim da je bila Slovenija nasploh ena zadnjih drzav, ki je se dovoljevala anonimen nakup. Ko je bila uvedena obvezna avtentikacija, so tudi obstojeci uporabniki dobili poziv, da se v roku registrirajo / identificirajo, sicer je sledila deaktivacije sim kartice.

Sem bil preprican, da se moras tudi danes identificirat, ce ne ob nakupu pa kasneje? :sprasujemse:
Nope. Mojemu očetu sem kupil mobi, kar mu povsem zadošča in ni bilo nikoli nič.
Sam imam enega za bolha težake, isto.

To je bilo za predplačniške kreditne kartice.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

to so uvedli v A cca leto nazaj. tudi ce si kupil na crpalki ni delala dokler se nisi pokazal osebno v filijali. obstojeci so imeli nekaj mesecev casa za obisk v poslovalnici. ce se nisi, so jo blockali
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Edino kaj se moraš registrirat je ,če hočeš enote koristiti v EU brez doplačila.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

zakaj nateg? pac osnovni rang telefona v izredno debeli plastiki/gumi.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

zakaj ne? zaslon majhen, glede kao “prednosti” izpostavijo mocno svetilko. to ti pove, da ima res samo osnovne funkcije. baterija pa ocitno ogromna.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83

Kaj pa tole?

nateg?
to bi bil sanjski telefon za mojga fotra:)
Samo že opis na tej "slo" strani je poln zmede, android os, baterija 13800mah - 3800mah, različna imena modela telefona... več sreče imaš na lotu, kot da tukaj veš kaj boš dobil:) Najbolj strah me je pa baterije, da ne bo baterija tista ki bo zasvetla/zagorela
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

tu je po moje najboljsi sestavni del telefona prav baterija. to je en nivo pod nokio 3300. torej baterija res drzi. funkcij pa za na prste prestet.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Resno? In ta kartice delujejo in so v uporabi?

Pred leti se spomnim da je bila Slovenija nasploh ena zadnjih drzav, ki je se dovoljevala anonimen nakup. Ko je bila uvedena obvezna avtentikacija, so tudi obstojeci uporabniki dobili poziv, da se v roku registrirajo / identificirajo, sicer je sledila deaktivacije sim kartice.

Sem bil preprican, da se moras tudi danes identificirat, ce ne ob nakupu pa kasneje? :sprasujemse:
Ma dej ne bluzi... govoris nesmisle...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
To ze kakih 10 let(???) ni vec mogoce, za nakup predplacniske sim kartice se moras identificirat z osebnim dokumentom.
Za sam nakup pa res ne.
Da vidim kako v Hoferju blagajničarka sprašuje podatke za Hot.
Edino roaming ne dela če nisi identificiran - pri aktivaciji.