Brušenje svedrov

I

Izbrisan uporabnik #9334

Obstaja kdo v SLO, ki profesionalno brusi svedre? Tako kot brusijo nože in škarje, mogoče kdo brusi tudi svedre? Verjamem, da precej ljudi nabrusijo svedre sami, seveda tisti, ki to znajo in so recimo od foha. Škatla svedrov je ostala od pokojnega fotra in jbg, kot kaže precej neuporabnega.
Zadnjič, ko sem vrtal luknje na ograji, sem poopizdil, saj katerikoli sveder sem prijel v roke in želel vrtati, vse je bilo v kurtzu. . Zanimivo je, da imamo doma tudi stroj za brušenje, vendar na žalost, sam svedrov ne znam nabrusiti. Včasih je to znal vsak šlosar, danes pa ne vem. Zato sem razmišljal, da bi tisto škatlo s svedri nesel nekomu, ki obvlada in mu pač plačal.

Sorry nisem videl, ker nisem doma.
Ko boš šel mimo, jih prinesi s seboj in ti jih bom nabrisal, zastonj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne visim non-stop na alterju kot en tak kravji rep na njeni pyzdači ... ali pa vi npr, torej mi ne zameriti.
Fadil pa menda še ve kje sem in če rabi, mu jih bom uštimal. Ne moreš od enega slamnatega štromarja pričakovati da bo znal svedre brusit, sploh če že pol življenja samo svinčnik drži v rokah. Itak se bo moral kasneje sam naučiti, če bo hotel karkoli počet z njimi, toda za začetek pa, ena taka prijateljska gesta.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Zapakiraj v nek "balon" Vrzi jih v Savo, pa jih bo Demz ven potegnil in nabrusil. Potem pa jih bo s prvim vlakom za munchen nazaj poslal