brivniki

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Fanjte, moški, tipčki....zgleda, da ste se na temo brivnikov razpisali na suxu, ker te teme tu ne nejdem, me pa zanima kateri brivnik uporabljate? Rabim za darilo.


majč
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Pomoje s temule nemoreš falit

5850186.philips-hq-7742.jpg


je res da je cena malo višja.

Fotr uporablja filipsa(cca 3 leta star) in je kat zadovoljen

drugače sem pa slišal da so Braun-ovi dost vredu.

Bodo paredni uporabniki brivnikov bolj povedali kaj pa kako..
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
najprej se po ovinkih pozanimaj, če si ta dotična oseba želi brivnika. Ker nekaterim moškim niso všeč brivniki ker ne obrijejo do gladkega.

Drugače pa z kakšnim PHILIPS BRIVNIK HQ 7180 ne moreš faliti

philips_hq_7180.jpg


slaba stran tega brivnika je , da je pri nam najcenejši 114€
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Tolele
smile-1.gif
.
Mach3Razor.jpg


Imam sicer enega filipsa na 2 krogca, ampak je poden (obrije za en klinc, kožo pa razdraži da sem rdeč ko puran pa vse me srbi
uf-1.gif
). Sicer bi bil že počasi cajt, da se moderniziram in kupim kakšnega "orenk" na elektriko, ampak kaj, ko so tako peklensko dragi (čeprav ko zračunam, koliko zapravim za žiletke oz. vložke, se pomojem bolj splača električni). Bom pisal dedku mrazu, mogoče bo pa prnesu kej...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Prej tanajhujšga HQ, zda tanovga philipsa (se ne spomnim imena). Ampak samo na poti, sicer prisegm na mokro britje (fuion power, ampak z navadnimi fusion glavami, ker so povsem enake, a cenejše) ...
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz imam takega Philishave že več kot dve leti. (hq6849, cena je bila pred leti cca 100€) Zaradi službe, kjer morem bit dnevno sveže obrit sem si ga tudi kupil. Obrijem se v 60sekundah. Je pa res da se moreš z brivnikom vsaki dan obrit in nikoli ne obrijejo tako temeljito kot žiletka.





Najboljše je da se prej pozanimaš, (če se le da) če si ta oseba želi brivnik ... škoda ga je kupiti če ga ne bo uporabljala. (v takem primeru mogoče bolje podariti darilni bon (merkur, BigBang) in dopisati "za novi brivnik", pa si ga lahko potem sam kupi :) ali pa ne ...



Prva dva tedna po začetku britja sem imel težave z rdečo kožo, potem pa ko se koža navadi je britje hitro in enostavno, brez posledic .. packanje s kremo in žiletkami pa zgodovina :)



Polnim ga nekje 1 do 2x na mesec. Očistim pa ga ponavadi prepozno, ko že slabo brije in je vse zabasano...





Vseeno pa vsaj 1x letno še vedno dobim za darilo kakšno Mach3 žiletko, ki jo potem podarim dalje :)



LP
HQ6849.jpg
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Enostavno: Philishave.
Majo pa trenutno noviteto: Arcitec PHILIPS, sam so modeli zelo dragi (+200eur). No vsaj men se zdi da so ti modeli novi..
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Skoraj tri leta že HQ 7760

21pDFRu1ouL._AA240_.jpg


Ne zamenjam za nobeno britvico več (prej sem bil na Mach 3). Je pa res, da je zelo odvisno od obraza do obraza...meni odgovarja in me ne draži, kdo drug pa je morda res lahko kot puran. Se je pa potrebno brit vsak dan ali pa najmanj vsak drugi dan, ker drugače dlaka že tako zraste, da brivnik samo draži in nič ne brije. Jaz v takem primeru dlačice najsper skrajšam z brivnikom za lase, dokončam pa z Philipsom.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.198
1.816
113
s tistimi, ki so na prvih dveh slikicah lahko pošteno fališ
smile-1.gif


ker tile Philishavi prav pošteno sežgejo faco! Osebno sem privrženec mrežice (torej družina Braun)...kjer po britju niti After sheva ne rabiš.

tak da..predvsem je stvar okusa...pa seveda koliko si pripravlejna dati za darilo..ker 200 EUR in čez za brivnik je za moje pojme totalni nesmisel.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Pomoje s temule nemoreš falit
5850186.philips-hq-7742.jpg

je res da je cena malo višja.
Fotr uporablja filipsa(cca 3 leta star) in je kat zadovoljen
drugače sem pa slišal da so Braun-ovi dost vredu.
Bodo paredni uporabniki brivnikov bolj povedali kaj pa kako..
Prav tega sem dobil za darilo. Sploh mi ni všeč, sem po enem mesecu pristal nazaj na Mach 3
smile-1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Jaz mam od Philipshava ... cena je bla cca 2 leti nazaj 170 EUR. Obrije dobro vsepovsod razen pod brado. Tam ne reže dovolj dobro in meni osebno je to največja pomankljivost. Če bi še enkrat moral izbirat, potem nebi to kupil.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik vincent pravi:

s tistimi, ki so na prvih dveh slikicah lahko pošteno fališ
smile-1.gif




ker tile Philishavi prav pošteno sežgejo faco!


Kakor komu, Jaz pri HQ9XXX in novem Arcitecu (al kaj je že) nimam s tem problemov ... In marsikdo drug tudi ne.
 
Nazadnje urejeno:

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
To je serija 9000?

Jst sem dobil za darilo od starsev Braun 8985 Activator 360° Complete
Sicer ne obrije kot ročno, posebej vrat a za pot je kar kul oziroma za vsak dan v sluzbo. Jst ga prakticiram med tednom, za vikend si pa privoscim rocno britje. Drugac je pa kul, ker se sam ocisti.

Dobis ga pri Mercatorju za 112EUR ob zbranih 40-45 pikah.
 

Jozek

Pripravnik
23. avg 2007
110
0
16
Žiletke so zakon. Men teli brivniki čist kožo zapacajo, obrijejo slabo. Pa še punca bolj uživa če sem povsem na gladko obrit. :D
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Jaz mam tisto "starinsko varijano" kjer žiletko priviješ. Se mi najbolj dopade.