Brezžična tipkovnica in miška

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
Očitno si preveč zahteven(?) uporabnik za take stvari! Kaj ko bi si dal izdelati po naročilu?
smile-1.gif

Načeloma to ne drži oz. isto opažanje kot pri meni, mehanikateh sodobnih "polelektronskih" naprav je vredna en k....! Tisti ki uporabljajo dražje miške me zanima če so po 2h letih uporabe poskusili novo enak model? Ker razlika je občutna in pač eni občutimo to tudi če ne prijemamo novih mišk. No sam sem se pri miškah sprijaznil da je menjava na 2 leti nujna (tudi s stališča higiene ipd.) in tako ne bom dajal denarja za high-end produkt.

Samo kot zanimivost lahko povem da imam doma še vedno IBMjevo miško z začetka 90 let, stvar deluje kot nova. Ima jasno samo dve ušesi in ni na laser ampak če bi kaj podobnega spravili skupaj povezano s sodobno tehnologijo za 100 EUR takoj kupim!
evil.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Zanimivo jaz imam z logitechom tak-tak izkušnje. Ponavadi jih je treba po kakšnih 2 letih odpret in spucat da spet delujejo ok.
Zdaj recimo uporabljam G500 in mi je začela malo po izteku garancije odpovedovati. Sem kupil nov USB kabel in spet deluje kot mora....
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Mimogrede, a gremo naredit kurcev groupbuy za Logitech Anywhere MX, ki v ZDA stane 30 USD, pri nas pa 63 eur?!

Sem jo kupil v ZDA v 2010, je vmes 2x crknilo stikalo, zdaj jo imam pa pocasi dovolj
smile-1.gif
.

10 kom mx anywhere bi moralo zbalansirat postnino
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Huh, malo prepozno. Sam sem že naročil miško in jo čakam.
Evo, da malo opišem svoje izkušnje z MK710 tipkovnico. Zadeva je ok, so pa tipke res nekam čudno gumijaste, ampak se človek navadi. Če bo delovala tako kot sedaj bo super. Miška M705, ki je bila v kompletu je boljša kot prejšnja, ampak daleč od MX. Je iti ne uporabljam.
Tako da komaj čakam MX-ko.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pri meni je pa ravno M705 zamenjala MX Revolution (ki je sicer star model). Meni super leži v roki in sem zelo zadovoljen. Ke r pa bo treba kupit še eno miško za tretji računalnik, razmišljam o nabavi MX Performance za doma...
 

peter_nn

Pripravnik
4. okt 2007
509
2
18
Jaz uporabljam kar Apple-ovo bluetooth tipkovnico. Ima fenomenalne tipke. Pa win driver obstaja,