Lenovo brezžična tipkovnica in miška, težava

Lonck

Pripravnik
13. okt 2007
124
9
18
Živjo,
Ima morda kakšno idejo kaj narediti.
Kupil sem nov računalnik Lenovo all in one in zraven je brezžična tipkovnica in miška Lenovo. skupaj imata en USB receiver, ki je v portu, miška ima baterijo in deluje na računalniku brez težav.
Tipkovnica pa ima USB-C polnilec in ko sem odpakiral, sem videl da je prazna. dal sem jo filati na polnilec in če je priklopljena na polnilcu deluje, takoj ko pa izklopim kabel, pa tipkovnice ne zazna. Pustil sem jo filati več kot 4 ure in zadeva je ista. Tipkovnica ne deluje... Med USB napravami sta vidna tako miška kot tipkovnica...

Ima kdo kakšno idejo, kaj lahko še poskusim?

hvala.
lončk
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Jaz imam drugačen primer pri, IdePad L340, da pri prijavi v PC, brez žična ali žična miška nima učinka za odprtje okenca za vnos pin-a, deluje samo enter tipka.Ko pritiskam na miški se okence ne odpre za vpis.Do nedavnega je to delalo sedaj pa ne več,morda kakšna ideja ?pri nadaljnem delu z PC-jem miška normalno dela.
Hvala.
 

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
231
34
28
Jaz imam drugačen primer pri, IdePad L340, da pri prijavi v PC, brez žična ali žična miška nima učinka za odprtje okenca za vnos pin-a, deluje samo enter tipka.Ko pritiskam na miški se okence ne odpre za vpis.Do nedavnega je to delalo sedaj pa ne več,morda kakšna ideja ?pri nadaljnem delu z PC-jem miška normalno dela.
Hvala.
Kaj pa miška na laptopu? S tisto normalno delaš?
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Pred vpisom miška od loptoa sploh ni vidna nato pritisnem eno od tipkda(ne enter) se pokaže nato dela ok.Ta postopek sem preizkusil z brezžično miško in s tem, da je ta vidna in da pritiska polj za pin se ne odpre ,ko pritisnem eno tipka na tastaturi potem pa miška odpre okence za vpis pin-a, v nadaljevanju delajo obe miške.Predvidevam da odpoveduje tipkovnica.