Booking.com popust

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Jaz sem jo ponucal od enaga na s????.
Booking pravi, da dobim 10% nazaj. Še čakam - sedaj je 3 dni od odjave iz hotela.
Tri rezervacije? Se seliš?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Danes je 14 dan poo odjavi, ko mi je bilo obljubljeno vračilo 10% na kodo. Ni!
telefonske pa ne najdem!
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Pa imaš v sistem vpisano kartico, ker vračilo gre na kartico. Pri meni se obračuna takrat ko je mesečna poravnava kreditne kartice, vidi pa se par dni po tistem ko booking napiše, da je šlo v izplačilo.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Ne. Imas tam pod nastavitve opcijo my rewards kjer jo vpises. Ne vidijo oni tvojih podatkov o kartici ko placas z njo in ti na odlagi tega ne morejo izplacati nagrade.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Taka je zadeva: dobil sem 20€ "nagrade", ker je nekdo potoval z mojo kodo, vendar se mi je ta "nagrada" začela prikazovat v moji booking denarnici kot enoletni dobropis za koristit pri samo določenih rezervacijah - ja uganili ste, tistih najmanj ugodnih, brez programa .genius, ali "akcija". Do sedaj sem nagrade vedno dobival direkt na kreditno kartico, kar imam tudi označeno v nastavitvah. A je komu jasno zakaj je sedaj tako? Iz pravil nekako razberem, da bi lahko bil vzrok to, da tisti, ki je koristil mojo kodo ni imel povezane kartice in ker je on dobil v "denarnico" sem potem tudi jaz fasal enako.

Še link do pravil: https://secure.booking.com/content/referral-faq.sl.html?label=gen173nr-1DCAEoggI46AdIM1gEaMsBiAEBmAEjuAEHyAEN2AED6AEBiAIBqAIDuAK5ta3rBcACAQ;logged_out=1;sid=f5c25ee083646301d7afc9529e3969b2;tmpl=referral/faq

Še nekaj sem opazil: očitno se nagrade "resetirajo" po določenem času, ker so se mi pobrisale dve tri leta stare nagrade in mi sedaj šteje na novo.

Pa še -10% link: https://www.booking.com/s/34_6/jb0pro77

brane_new & ribicija lahko je vzrok da si že koristil -10% kodo (vsak jo lahko koristi le enkrat!). Ko opravljaš rezervacijo s kodo in plačaš s kartico te takrat tudi vpraša ali želiš, da se ti denar vrne na isto kartico (tam mora bit kljukica). Enostavno lahko to preveriš v nastavitvah svojega računa, ali imaš na račun povezano kartico z omogočenim vračilom na njo. Po mojih izkušnjah traja vsaj 14 dni po zaključku bivanja, da se ti denar vrne.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Taka je zadeva: dobil sem 20€ "nagrade", ker je nekdo potoval z mojo kodo, vendar se mi je ta "nagrada" začela prikazovat v moji booking denarnici kot enoletni dobropis za koristit pri samo določenih rezervacijah - ja uganili ste, tistih najmanj ugodnih, brez programa .genius, ali "akcija". Do sedaj sem nagrade vedno dobival direkt na kreditno kartico, kar imam tudi označeno v nastavitvah. A je komu jasno zakaj je sedaj tako? Iz pravil nekako razberem, da bi lahko bil vzrok to, da tisti, ki je koristil mojo kodo ni imel povezane kartice in ker je on dobil v "denarnico" sem potem tudi jaz fasal enako.

Še link do pravil: https://secure.booking.com/content/referral-faq.sl.html?label=gen173nr-1DCAEoggI46AdIM1gEaMsBiAEBmAEjuAEHyAEN2AED6AEBiAIBqAIDuAK5ta3rBcACAQ;logged_out=1;sid=f5c25ee083646301d7afc9529e3969b2;tmpl=referral/faq

Še nekaj sem opazil: očitno se nagrade "resetirajo" po določenem času, ker so se mi pobrisale dve tri leta stare nagrade in mi sedaj šteje na novo.

Pa še -10% link: https://www.booking.com/s/34_6/jb0pro77

brane_new & ribicija lahko je vzrok da si že koristil -10% kodo (vsak jo lahko koristi le enkrat!). Ko opravljaš rezervacijo s kodo in plačaš s kartico te takrat tudi vpraša ali želiš, da se ti denar vrne na isto kartico (tam mora bit kljukica). Enostavno lahko to preveriš v nastavitvah svojega računa, ali imaš na račun povezano kartico z omogočenim vračilom na njo. Po mojih izkušnjah traja vsaj 14 dni po zaključku bivanja, da se ti denar vrne.

Tudi jaz sem rezerviral en dopust iz "svežega" accounta za en dopust kjer sem dobil nazaj okoli 115€ (10%) ampak barabe so vrnile v denarnico. Kot si ugotovil, sedaj mi ponuja same neke "leve" namestitve da lahko to pokoristim.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Hm, jaz sem sedaj dobil nekaj nakazila od bookinga v denarnico zaradi ene njihove napake in sem lahko normalno prenakazal na mojo kreditno, ki jo imam vnešeno za nagrade.

To ti ne deluje?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Omejitve: Dobroimetju občasno poteče rok veljavnosti, ki ga določi podjetje Booking.com. Različna dobroimetja imajo različne roke veljavnosti. Rok veljavnosti posameznega Dobroimetja je prikazan na www.booking.com v razdelku z nastavitvami uporabniškega računa. Dobroimetja ni mogoče pridobiti z nakupom na spletni strani Booking.com, pri katerem ste uporabili Dobroimetje. Dobroimetja ni mogoče pretvoriti ali (ponovno) zahtevati v denarju oziroma ga drugače izplačati. Podjetje Booking.com je v vsakem trenutku in brez predhodnega obvestila upravičeno do poravnave vsega Dobroimetja v vseh zahtevkih, ki jih ima do vas.

Iz tukaj: https://secure.booking.com/mybookin...nrBcACAQ;sid=f7386d95fe9d97071bb1a83d335fd620


Ne samo da ga ne morem porabit ali izplačat, še račun mi tako deluje, da ko vstopim v Booking sem prijavljen - tako vsaj piše, ko pa hočem karkoli pogledat na svojem računu (recimo rezervacije) pa sem naenkrat odjavljen in se moram na novo prijavit.