bolniki na radiu ekspres

I

Izbrisan uporabnik #488

Je pa res, da Bor servisira sedaj tisto Bratkovičevo, ki se je menda že "naselila" na Ciytju, saj že bere nekaj.

Po moje so je imeli dovolj, ker je bila res tečna že po glasu se je slišalo, da gre za bitching.

Sicer pa na pedagoški študira, tak da ne vem... to ja vsak naredi.

Tu ni bila slabo plačana, ne vem kje bo za več denarja manj delala.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
ne se zdaj jezit no, pač nimaš okusa
priden.gif
Čisto možno, da nimam okusa, ampak Milan mi ne sede.

Citat:
Uporabnik Steve pravi:
žabarčkom pa verjetno res gre milan na živce ker ni ogabnega, za kozlat žabarjenja zraven, tistega ko 2 stavka stegne, pa že mora nežabar nazaj dol goltat da ne pokozla vse okrog sebe. Milan pa ima lepo, pristno mariborščino
roza.gif
Ne vem, po čem sklepaš, da sem "žabarček".
Če je tisto momljanje pristna mariborščina, tudi prav.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Sem poslušal radio1, center, antena, ostali sodelavci majo kakšen aktual ali ekspres in vsi našteti so po kakšnem tednu, izjemoma mesecu poden.
Ne štekam teh voditeljev ki še pred 6 zjutraj tulijo in se režijo na vso moč. Meni osebno čist mimo.

Sedaj poslušam V202, če je kaj kar mi ne paše prestavim na kak radio pacient ali CD.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.720
6.312
113
se ne strinjam. Crni humor je cist fajn zadeva. In ce se bomo cez pol leta norca delal iz pahorjevega "stereo" sluha s tem ne bom mel tezav. Ampak da pa za ceno lastne slave poklices nekam in se delas norca iz bolezni cloveka ki je se vedno v bolnici pa pac ni comedy. Ni humor.
 
Nisem rekel da je, ti si posploševal. Treba je gledat skozi šalo, ki bi uspela - ta ni. To je omejen način iskanja pozornosti - neizvirnost, ki pripelje do meje kretenizma. Pač neokusen poizkus humorja.

Splošno sem govoril samo o sami komediji. Humor na tej ravni je prav tako humor - samo v drugačni izvedbi
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.968
113
Mimogrede, Toš na twitterju:

Tak dosti je interneta - zej se grem v mesto postavit ob en šank in se bom meno z vsakim ki bo tam - in spil bom dva pira sredi dneva.
smile-1.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
za mene je VAL 202 dober samo v tunelih skozi trojane - edini vleče v tunelu in traja največ 10 minut.
evil.gif

Voditeljev in muzike na 202 ne prenesem.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.349
458
83
Jes tut največkrat poslušam ekspres, včasih sem poslušal radio dur zaradi dobre glasbe. Zdej me pa včasih preseneti radio pacient, sam majo (vsaj zame) nezanimive oddaje
smile-1.gif


Kar se pa voditeljev tiče, majo pa res včasih čist neposrečene fore. Me je pa učer nasmejal Avdic, k je na foro vrgu sodelovko, ker se je delala norca iz njega, ker bo delal na silvesterski večer
smile-1.gif