bolniki na radiu ekspres

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.315
113
kadar poslusam radio, poslusam anteno ali pa ekspres. In pravkar sem poslusal ekspres, kjer so zavrteli posnetek iz jutranjega programa.

Pustimo prisiljen smeh in bebave fore voditeljev ampak danes so sli preko meje.

neka voditeljica Petra Skrivarnikje poklicala na sedez stranke SD in zenski na drugi strani rekla da bi pa oni pahorju kupili nausnike ker ga tok useska bolijo. Pol jo je vprasala kako barvo naj mu kupijo in ji zenska odgovori da modro...in pol bebavo "iiiii kot njegovi ucki"... In pol pa kronska izjava: "a pa ga lahko prosite naj si se kdaj bradico pusti k je tok luskan? Pa recte mu da more useska pazit"...

Pustimo butaste izjave...ampak hoces bit smesen na racun bolezni nekoga... Poden od podna. Lesinarji gnili nesposobni. upam da to prebere kdo od avtorjev te bebavosti ki ste jo izvedli danes zjutraj, kmetavzi nesposobni.

Petra Skrivarnik - ne bos vecno delala na radiu. Ne si imena pri bodocih delodajalcih unicevat s takimi glupostmi.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ah, komercialni radii.
Jaz jih sploh ne ločim med sabo. Škoda izgubljanja besed, saj je bilo že kar nekaj tem o njih. Njihov ostali humor mi pa tudi ni niti približno smešen, mogoče vsaka 100-ta Avdiæeva fora.

Evo, za primerjavo pa npr. današnja izjava Šaleharja na Valu 202: "Predsednik DZ G. Virant, se bo srečal z članom evropskega računskega sodišča Milanom Cviklom. (2 sekundi tišine) Kaj pa je kandidiral ..."

Vse v resnem tonu. Komur je smešno, je, komur pa ni pa tudi ni panike. Meni je blo ful.
grin1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Petra Skrivarnik - ne bos vecno delala na radiu. Ne si imena pri bodocih delodajalcih unicevat s takimi glupostmi.

I beg to differ. Vpiši ime v strica Gugla in klikni na Pikčrz. Radio ji je pomojem edina šansa
evil.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
To z brado haha. Jaz sem to komentiral na facebooku prvi. Pizde Expressovske pobrale foro!
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Dej vidva metalčka, sploh ne vesta kaj je dober radio.
bonk.gif

In 202 je DOBER radio.
cool-1.gif
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
No ja, tudi val 202 bi lahko svojo "kukavico" pocasi zamenjal... in tisto debilno zivce parajoce piskanje pri odstevanju sekund do tocne ure....
Sam najraje poslusam anteno, in nobeni voditelji radijskega programa me se niso nasmejali kot Sebo, Zan in Birko katere poslusam ze vrsto let. Edino prednost vala 202 vidim v tem da imajo bolj obsezna in izcrpna porocila. To je pa vse. 2 uri trajajocih intervjujev z kaksnim umetnikom se mi pa res ne da poslusati...
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
dej ne pretiravat.
Noben intervju ne traja 2 uri. Pa tudi če bi - poslušaj, da se boš kaj pametnega naučil in zvedel in da ne boš zaplankan hribovc.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.970
113
Jaz ne vem, če ste vsi skup prismojeni ali kaj? Res, da sem iz radovednosti poslušal val 202 eno jutro ob tričetrt na 7, ko je bilo ravno vreme.

Ja pa ka si tele, verjetno starejši možakar je tak počasi govoril, da sem mislil, da se zajebava. Tak počasi, namesto da bi nametal vreme skupaj pa zdravo. Toti mora bit tak počasn, da če bi ga kdo danes vdaril, bi jutri padel. Neverjetno.
Čez citya ga ni. Res niso fore vedno smešne, ampak v 90 % pa. Potem pa maš ono malo smrkljo, ki nekaj kliče okoli ali pa kake kvazi komedijante. Brezveze.
Sicer je pa res, da smo narazen nekaj 10 kilometrov in ne razumemo humorja drug od drugega.
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Ok, pa 1 uro.... point je da raje poslusam 100000x krat predvajane komade kot pa oddajo o renesancni umetnosti.... ce pa tebi to pase, kar poslusaj, nihce ti ne brani. Kar pa ne pomeni da tudi ti nisi zaplankan hribovc....
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Val 202 je zakon, edino oglasne oddaje za matični mleček in alge so totalno odveč, da o klicih poslušalcev ne govorimo, tisti so skoraj vsi po vrsti neki padalci (OK, Pepi FTW
smile-1.gif
). To je cena javnega medija očitno, ampak odtehta dober glasbeni izbor in voditelje.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.080
799
113
Se strinjam
zmaga.gif


Debilizem za radio spremenit. Itak ga poslušaš 1 uro na teden in praktično za ves teden poznaš muzko, fore in novice, samo 24/7 krat ti zavrtijo.