bolniki na radiu ekspres

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
KSZ.


Nemislim zdaj čez ostale radije, ampak fore kot jih ima Vedlin na Radiu City, sploh ko se komentatorja med sabo podjebavata,
so na nekem nivoju ki bi jih sodoben radio moral imet. Nerabita klicat na noben sedež nobene stranke, nerabita hrvaške ministrice v imenu JJ klicat, ker sekata fore in se norčujeta en z drugega, še vedno pa je radio resen, dost se zve, mešanica novic politike,
športa, novosti, radarjev, cestnih zastojev in dobre glasbe (ki se nažalost ponavlja, pač top 20 hitov in nekaj vmesnih).


In norca se delata s tistih, ki si to zaslužijo. Pred pol leta so imeli nagradno igro, 10k€ tistemu, ki uleti z najboljšo idejo kaj bi zanje naredil oz. kako bi jih zapravil. Zmagali sta dve mudelki, ki sta rekli da za 10k€ pred fuzbal tekmo pred nevem kolko k+ folka nagi šprintata
en krog. Logično sta dobili naveč glasov. Pride dan D. Seveda odpoveta. In pol so na radiu še kak teden vrteli clip;

"Kjerkoli že bosta, pred komerkoli se bosta že slekli, bo ta lahko rekel; "Kaj to je blo deset jurjev vredno?"


Seveda je mati klicala, ki je kar v eter nadrla kaj se oni to gredo, naj se nehajo norčevat, da nag letat naokoli nezakonito,
pa jo je Bor (glavni urednik in voditelj) lepo tako z ene tremi členi zatolkel, da kaj je v sklopu prireditev bla bla, lahko
nagi skačejo koker čejo.


Denar je nato dobila neka modelka, ki je usred parka čez celo poletje imela otroške delavnice in kot nekak vrtec s hrano in
pijačo za male in velike vsak dan nakoncu mislim da ji je ene 3k ostalo...


In če se že s koga norca delat, se norca delat s tistih ki si to zaslužijo, ne pa z bolezni kot v primeru ekspresovcev.



1x sem klical na ta city, povem da je zastoj tu in tu, in sedaj so še "kekeci" prišli in s kareto naredili še večji zastoj... Vsak klic se snema,
in so me počli v eter, pa pravi Bor: "No, "kekeci", ta pa je malo žaljiva za naše može postave... Dejan: "Sej nisma midva tega rekla!
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik pediater pravi:


Evo, za primerjavo pa npr. današnja izjava Šaleharja na Valu 202: "Predsednik DZ G. Virant, se bo srečal z članom evropskega računskega sodišča Milanom Cviklom. (2 sekundi tišine) Kaj pa je kandidiral ..."

Vse v resnem tonu. Komur je smešno, je, komur pa ni pa tudi ni panike. Meni je blo ful.
grin1.gif

zmaga.gif

Par dni nazaj je Praprotnik v jutranjem programu napovedoval temperature po SLO in rekel.

(njegov umirjen ton glasu) Imamo samo dve pozitivni, vse ostalo je negativno... (premor).... Boris Popovič in Dolenje pri Ajdovščini +2....
grin1.gif
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Jaz se, za razliko od tebe, vsaj trudim zlesti iz kokona zaplankanega hribovca.

Nwm v cem je fora, povem da ne poslusam vala 202 in ti se zateces k zaljivkam. Je to odraz vzgoje ali si pac tak po naravi ... skrajno nedruzaben in zakompleksiran do amena. Boli me k.... za tvoj 202.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
kadar poslusam radio, poslusam anteno ali pa ekspres. In pravkar sem poslusal ekspres, kjer so zavrteli posnetek iz jutranjega programa.

Pustimo prisiljen smeh in bebave fore voditeljev ampak danes so sli preko meje.

neka voditeljica Petra Skrivarnikje poklicala na sedez stranke SD in zenski na drugi strani rekla da bi pa oni pahorju kupili nausnike ker ga tok useska bolijo. Pol jo je vprasala kako barvo naj mu kupijo in ji zenska odgovori da modro...in pol bebavo "iiiii kot njegovi ucki"... In pol pa kronska izjava: "a pa ga lahko prosite naj si se kdaj bradico pusti k je tok luskan? Pa recte mu da more useska pazit"...

Pustimo butaste izjave...ampak hoces bit smesen na racun bolezni nekoga... Poden od podna. Lesinarji gnili nesposobni. upam da to prebere kdo od avtorjev te bebavosti ki ste jo izvedli danes zjutraj, kmetavzi nesposobni.

Petra Skrivarnik - ne bos vecno delala na radiu. Ne si imena pri bodocih delodajalcih unicevat s takimi glupostmi.

Iz vsake javne, politične osebe se vedno zbija šale na njihov račun. To ni nič novega. Ne vem zakaj taka burna reakcija, ki se bere, kot da si šel že v arhiv od UDBE dati opombo v kartoteko od novinarke.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Val202 je prou fajn radio. Različna muzka, zanimive teme. Če ti ni do poslušanja intervjuja pa pač prestaviš...če ti val202 lovi ti bo verjetno tudi kak drug radio tko da nevem zakaj se sploh pritožujete. A je težko prestavt?

Šalehar je pa itak
zmaga.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.720
6.307
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
kadar poslusam radio, poslusam anteno ali pa ekspres. In pravkar sem poslusal ekspres, kjer so zavrteli posnetek iz jutranjega programa.

Pustimo prisiljen smeh in bebave fore voditeljev ampak danes so sli preko meje.

neka voditeljica Petra Skrivarnikje poklicala na sedez stranke SD in zenski na drugi strani rekla da bi pa oni pahorju kupili nausnike ker ga tok useska bolijo. Pol jo je vprasala kako barvo naj mu kupijo in ji zenska odgovori da modro...in pol bebavo "iiiii kot njegovi ucki"... In pol pa kronska izjava: "a pa ga lahko prosite naj si se kdaj bradico pusti k je tok luskan? Pa recte mu da more useska pazit"...

Pustimo butaste izjave...ampak hoces bit smesen na racun bolezni nekoga... Poden od podna. Lesinarji gnili nesposobni. upam da to prebere kdo od avtorjev te bebavosti ki ste jo izvedli danes zjutraj, kmetavzi nesposobni.

Petra Skrivarnik - ne bos vecno delala na radiu. Ne si imena pri bodocih delodajalcih unicevat s takimi glupostmi.

Iz vsake javne, politične osebe se vedno zbija šale na njihov račun. To ni nič novega. Ne vem zakaj taka burna reakcija, ki se bere, kot da si šel že v arhiv od UDBE dati opombo v kartoteko od novinarke.

Nekaj je zbijanje šal, nekaj pa da se delas norca iz bolezni nekega cloveka (kogarkoli, to da je javna osebnost pri tem ne igra nobene vloge). Tip ima vse moznosti da oglusi oz se kaj slabsega, ena pigzigmarka ki se sama sebi zdi smesna pa se gre norca delat iz tega. Pa prov un narejeno prijazen glas k bi ji kr samar stisnil da se v zivo tko z mano pogovarja. Res, poden od cloveka da se gre iz takih stvari norca delat.

Pa da ne bos cesarkoli narobe razumel. Pahor se mi zdi nesposoben predsednik vlade in njegova stranka diametralno nasprotje mojih pogledov na politiko.
 
Ah ni tako.

Humor je ali ga pa ni. Dobra fora, dober comedy gre skozi pa nima veza na kakšno tematiko. So lahko prizadeti, invalidi, otroci ipd
wink-1.gif


Ni stvari iz katere nebi smel narediti smeha. To je sama poanta črnega humorja, satire, sarkazma.


Je pa vse odvisno od tega, če je šala uspela. Tega pa pri nas ni. So neokusni zato ker niso smešni. Patetični so
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Ah ni tako.

Humor je ali ga pa ni. Dobra fora, dober comedy gre skozi pa nima veza na kakšno tematiko. So lahko prizadeti, invalidi, otroci ipd
wink-1.gif


Ni stvari iz katere nebi smel narediti smeha. To je sama poanta črnega humorja, satire, sarkazma.


Je pa vse odvisno od tega, če je šala uspela. Tega pa pri nas ni. So neokusni zato ker niso smešni. Patetični so

Bravo. Se strinjam. Je pa to nivo komercialnih medijev (spletnih, tv, časopisnih,...), stand-up komediantov itd. K sreči obstajajo Val202 in Slo1 (tudi Radio Dur nekoč), ki servirajo kvalitetne vsebine (vključno z glasbo) in lahko rečemo, da so okno v svet in ne okno v kup gnoja.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
VAL 202 z bednimi napadi na desnico, je zato dober radio? Karoli naj pri sebi pošlihta, dokler ni ta prišel na radio je bil 202 še kar, kasneje je postal poden!
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik Thesmos pravi:
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Jaz se, za razliko od tebe, vsaj trudim zlesti iz kokona zaplankanega hribovca.

Nwm v cem je fora, povem da ne poslusam vala 202 in ti se zateces k zaljivkam. Je to odraz vzgoje ali si pac tak po naravi ... skrajno nedruzaben in zakompleksiran do amena. Boli me k.... za tvoj 202.
Mijauuu...
grin1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
VAL 202 z bednimi napadi na desnico, je zato dober radio? Karoli naj pri sebi pošlihta, dokler ni ta prišel na radio je bil 202 še kar, kasneje je postal poden!
Premalo poslušaš Val202. To je prvo. Drugo je to, da naj bi t.i. desnica predstavlja kmečko pamet. Ko vklopiš Val202 pa ni ne duha ne sluha o kmečki pameti ampak zdravi pameti. Tega pa Avdiæ, Željkiæ, Pečo, Birko
bonk.gif
, razne Špelce in emsi-diđej Penisi niso sposobni.
Prej sem pozabil omeniti še RŠ, ki ga ravno tako poslušam.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Vas Emončane najverjetneje pri Milanu moti to, da je prisoten štajerski guč in pa občasno zbadanje centralnoslovencev... In pa seveda odkrito in močno podpiranje NK Maribor.
wink-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Vas Emončane najverjetneje pri Milanu moti to, da je prisoten štajerski guč in pa občasno zbadanje centralnoslovencev... In pa seveda odkrito in močno podpiranje NK Maribor.
wink-1.gif

No, ta terminologija mi je precej tuja. Nisem navijaški lokalpatriot in kot takšnemu, mi ta način zabave ali ta vrsta humorja enostavno ne potegne. Verjamem pa da nekatere moti ravno narečje in zbadanje na račun njihovega krdela.
Zelo všeč mi je Toš. Sicer imam pa rad Štajerke in me nikoli ni motilo, ko so po štajersko vzdihovale
evil.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Vas Emončane najverjetneje pri Milanu moti to, da je prisoten štajerski guč in pa občasno zbadanje centralnoslovencev... In pa seveda odkrito in močno podpiranje NK Maribor.
wink-1.gif
Sploh ne. Reporter Milan mi je za lase privlečen primitiven humor brez kančka domišljije. Malo jih sicer potegne ven štajerska špraha (tako kot so vici v bosanskem jeziku bolj smešni), to pa je tudi vse.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
ne se zdaj jezit no, pač nimaš okusa
priden.gif

žabarčkom pa verjetno res gre milan na živce ker ni ogabnega, za kozlat žabarjenja zraven, tistega ko 2 stavka stegne, pa že mora nežabar nazaj dol goltat da ne pokozla vse okrog sebe. Milan pa ima lepo, pristno mariborščino
roza.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

City je kar ok ja, samo izjemno tečen z reklamami.

Kam so pa tisto sitno Evo nagnali če veš?
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Zaradi pomanjkanja časa za faks in privat lajf je (zaenkrat) sporazumno končala kariero na City-u... Pač posvetila se bo faksu in svojemu privat lajfu.
Mi je pa bila ljubša kot pa Natalija, ki mi deluje nekoliko posilično, Eva je bila precej pristnejša.