Boleče grlo

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Saj to mene najbolj skrbi, vlaga ki se nabira okoli... pri stricu sem to opazil, celotna tehnika (TV, komponente) in ostalo je bilo "lepljivo", vlaga se je lepo gori nabirala. No to mi ni preveč všeč in iz tega razloga ga nimam, razen če obstaja kakšna boljša zadeva?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Za ženske pa binglovo olje, fajn namaže grlo in uniči bakterije
zmaga.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Saj to mene najbolj skrbi, vlaga ki se nabira okoli... pri stricu sem to opazil, celotna tehnika (TV, komponente) in ostalo je bilo "lepljivo", vlaga se je lepo gori nabirala. No to mi ni preveč všeč in iz tega razloga ga nimam, razen če obstaja kakšna boljša zadeva?
Ne, niti slučajno ni tako hudo. Vlažilnik imamo na tleh in če celo noč dela na polno, potem je v radiju cca 20-30 centimetrov od njega na tleh rahlo vlažno. Se pa da težavo odpraviti z nastavitvijo moči delovanja (potenciometer), tako da se ti res ni treba bati. Ne vem pa, kakšen vlažilnik ima tvoj stric, da ima takšne probleme.
Skratka, stvar toplo priporočam, saj človek čisto drugače zadiha.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Si ga že dobila? Poročaj kako se obnese
wink-1.gif

Super zadeva.
cheer.gif
Zaenkrat sem samo enkrat spala z vlažilcem zraka, ampak moram rečt, da je blo zjutraj čist drugače kot običajno. Grlo se mi je zacelilo, usta nimam več izsušena, tko da super. Notr sem dala običajno vodo iz pipe in prižgan je bil cca 14 ur. Sem navdušena in zelo priporočam, če imate občutljiva dihala. Nisem opazila, da bi bilo v okolici vlažno ali lepljivo, ker sem itak imela prižgano samo čez noč in bom mela tko tudi naprej, ker čez dan diham čez nos. Priporočam, ker tole res ni drago in zjutraj se počutiš čisto drugače. :=)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
A bi lahko prišel jaz kakšno noč prespat toliko da vidim, da ne kupujem brezveze?
evil.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A bi lahko prišel jaz kakšno noč prespat toliko da vidim, da ne kupujem brezveze?
evil.gif
Ja, kr prid
hysterical-1.gif


doctors, hvala da si me spomnil
smile-1.gif


@ynos ... zime še ni konec, v februarju ali marcu bo ziher še kaj snega in temperature bojo še padle pod 0, tko da se splača vzet (če imaš probleme s suhim zrakom, seveda).

lp
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Samo pazi, da je ne boš preveč "navlažil". Pa ne mislim po dihalnih poteh.
evil.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Torej pokadiš približno dve škatlici cigaret na mesec? Če pokadiš toliko, je popolnoma vseeno, če nehaš...
smirk-1.gif


Za želodec si verjetno dobila kakšen Ultop, Nexium ali kaj podobnega. Ta zdravila mirno popiješ do konca... ne bo nobene škode. Sploh če je prebava ok. Nadražena sluznica pa se tudi ne obnovi čez noč.

Ultop ni v tablicah, ampak v škatlicah.
smile-1.gif
Sorry za offtopic.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kok pa pridejo vlažilci? Pr meni je tud puščavska vlažnost zdaj pozimi.

Pazite pri teh vlažilcih, da jih boste redno čistili, ker drugače ob vlaženju v zrak pošiljaš še dodatne porcije bacilov.
smile-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Torej pokadiš približno dve škatlici cigaret na mesec? Če pokadiš toliko, je popolnoma vseeno, če nehaš...
smirk-1.gif


Za želodec si verjetno dobila kakšen Ultop, Nexium ali kaj podobnega. Ta zdravila mirno popiješ do konca... ne bo nobene škode. Sploh če je prebava ok. Nadražena sluznica pa se tudi ne obnovi čez noč.

Ultop ni v tablicah, ampak v škatlicah.
smile-1.gif
Sorry za offtopic.

Kje pa piše da je v tablicah? Vsa zdravila so v škatlicah, samo v škatlici je steklenička ali tablica
tongue-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Torej pokadiš približno dve škatlici cigaret na mesec? Če pokadiš toliko, je popolnoma vseeno, če nehaš...
smirk-1.gif


Za želodec si verjetno dobila kakšen Ultop, Nexium ali kaj podobnega. Ta zdravila mirno popiješ do konca... ne bo nobene škode. Sploh če je prebava ok. Nadražena sluznica pa se tudi ne obnovi čez noč.

Ultop ni v tablicah, ampak v škatlicah.
smile-1.gif
Sorry za offtopic.

Kje pa piše da je v tablicah? Vsa zdravila so v škatlicah, samo v škatlici je steklenička ali tablica
tongue-1.gif

Avtorica v prvem postu omenja tablice.
smile-1.gif