Boeing 747 zletel s steze

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Lepota z masko sem jaz, ob pultu je pa sodelavec Daan. Kaj naj, če so mi zaprli frizerje.. zarota! :eek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
A si kdaj letel direkt izJ ohanesburga v Sidney/Melbourne (najkrajša direkt pot?), ali vedno preko Abu Dhabi-ja :sprasujemse: ...
------------------------------------
" ... I'll Be Back ..." :zardelalter:
O tem žal ne smemo debatirati.
Lahko pa obiščeš Antarktiko kot turist, v kolikor je tisti dan zid okoli spuščen in deaktiviran.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Nekaj me zanima. Zakaj si rabil varnostnika do hotela, če so temni vsaj po tvoje superduper? To se pod staro JAR ni dogajalo.
Drgač pa hvala za vse prispevke, si edini na Alterju z dodano vrednostjo.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Nekaj me zanima. Zakaj si rabil varnostnika do hotela, če so temni vsaj po tvoje superduper? To se pod staro JAR ni dogajalo.
Drgač pa hvala za vse prispevke, si edini na Alterju z dodano vrednostjo.
V Jo'burgu je oboroženo spremstvo redna praksa pri skoraj vseh transferjih posadk večine firm že precej let. Kot tudi v Lagosu in Kinshasi.. zaradi čefurjev vseh barv in oblik.
JAR je zadnjih nekaj let postala precej nevarnejša, ker je ogromno revščine in lokalnih šerifov, policije pa kot vedno ni dovolj. Seveda so v njihovih očeh za vse krivi belci. Kot je na Alterju za vse kriv Janša :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
AdriaTehnika je tu doma, preden gredo nazaj v zrak, se jih pregleda, zamenja če je kaj potrebno in gasa dalje.
Zelo priročno, če je servis (kateri ti že nekaj časa šraufa avione) tako blizu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen