Boeing 747 zletel s steze

map

Guru
6. jul 2008
7.786
1.924
113
najrajš na babi
So ravnokar na TV povedali, da je levica dvomi v upravičenost trošenja goriva in onesnaževanje okolja za ta prelet :bonk:. V prvi vrsti so pa oni največji državni paraziti za porabo državnega denarja. Tistih nekaj litrov za pilatuse je nula proti tem kar so sami zagonli, da ne govorim kako svinjarijo pustijo njihovi bodoči volilci v dolenjskih gozdovih.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Rečeno je bilo, da se bodo preletele bolnišnice, ki so bile najbolj na udaru. Nisem pa šel preverjat, ali so temu res tako (preleten bolnišnice vs. število hospitaliziranih). Če se komu da...

Meni se zdi lepa gesta kot zahvala med. osebju. Pa ne glede na to, kdo je letel... Ni treba takoj vsega jemat z nacianalno noto, še manj politično...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Sorry gargy ampak jaz preleta nisem mogel gledati ceprav sem upravicen do njega. Namrec moral sem podaljsati sluzbo danes do 1630h! Zato bom v cetrtek izvedel protestni shod s kolesom okoli parlamenta in upam, da se nas udelezi cimvec!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Jaz sem pričakoval/upal vsaj na kak luping al neki, ne pa da se počasi in skoraj neslišno mimo peljejo :( Ok, sej kakih akrobacij najbrž ne smejo nad mestom delat, sam useen. A letos sploh bo kak air show??? Tale hrvaški je šel po vodi najbrž??
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Bedno. Če bi leteli vsaj nekoliko nižje.

Moram: so že izplačali dodatke v celoti po bolnišnicah in domovih? Infekcijska? Golnik? Šmarje? Metlika?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Preleti letal so bolj v navadi po koncu kake vojne. Torej smo se res borili v vojni proti virusu. :fredi: Sicer pa ne vem, zakaj so letali nad Kočevjem, saj nimamo ne bolnice, niti nismo imeli omembe vrednega virusa.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.653
498
83
41
povsod malo
Kako za hudiča je enemu F-16 lahko začelo zmanjkovati goriva in je mogel iti predčasno domov?
Pa komaj se jih je videlo ker so leteli na višini gozdne meje.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
287
83
www.kacnje.eu
Če so se že lotili tega projekta (pustimo ob strani, da bi mnogim več pomenil kakšen evro v žepu in boljši pogoji dela), bi se lahko vsaj normalno pripravili. Zamujali so, menda so imeli neke težave s formacijo, za nameček enemu še zmanjka goriva. Tole je meni malo bosa, v letalstvu so stvari precej urejene in skoraj dvomim, da bi se jim zgodilo kaj takšnega. Še sosedov mulc ve, če ima dovolj goriva v motorju, ko gre na izlet.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Glede na to, da obožujem letala pa sem tudi profesionalno vpet v aviacijo pa mi taka novica sam LOL. Katastrofa!!

Kaj te majo američani se zahvalit slovenskim zdravstvenim delavcem? Zakaj pa potem rusi jutri ne pridejo pa še oni ne nardijo en mimolet? al pa recimo hrvati z migi, ker so naši zdravstveniki tk dobri, da nimamo več epidemije, bi se lahko zahvalili, da bomo navalili na lipo njihovo?

brezveze.
ne rečem recimo, če bi samo naši z našimi pilatusi leteli za zahvalo, ne pa američani kateri nimajo ama čisto nič s tem :bonk:

edit: mnde bodo ameri leteli tudi nad italijo za zahvalo. a to se pa noben ne spomne več, da je amer pokupil/"pokradel" (preko vrste seveda) vse zaloge, katere so proizvedli v italiji za boj proti covid, pa so jih nabasali v C-17 pa pelali v USA?

En na NSA je pomotoma formatiral usb ključek s fotkami Slo, pa so prisli malo na frisno poskljocat ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Mislim da pridejo, če jih pokličemo - govorimo o preletu pred kratkim? Kdo od naših pokliče? Samo vojska, brez vednosti vlade?
Jaz ne poznam in ne vem.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.937
1.253
113

Torej na kratko ?
En od Pakistanskih pilotov je izvajal Go Around, drugi v isti kabini pa pristajal ?
Saj je eden od njiju tik pred pristankom pospravil pristajalno podvozje.
Tako da je drugi pristajal na motorjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.703
113
blizu močvirne prestolnice