Boeing 747 zletel s steze

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Isopropanol je splošno uporabljeno razkužilo.
In jasno tudi topilo, enako kot etanol

Edit.
img202003141342196.jpg



img202003141341316.jpg


P.S. Ne nisem zdej nabavil :evil:

(pa se opravičujem za derail teme)
 
Nazadnje urejeno:

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.259
113
Tole berem na razkužilu:

65 ml etanola / 100 ml in 4 g izopropilnega alkohola / 100g
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Maske pripelji! ...Srečno pot domov!
Dobre bodo tudi one za špricanje kmetijskih površin ... v puščavi ??? seveda, tuji moški delavci obdelujejo umetne vrtove in golf igrišča tam pa tudi špricajo valjda ... :zardelalter: ... evo Saudijci ustavili letalski promet ...

VanZ, če prideš na Brnik pazi, da te ne kar tam karantenizirajo, da ne boš pisal scenarij za fim "Terminal-2" :evil: ...
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Me boste že nekako rešili, me ne skrbi.
Cargo letov imamo iz/v KSA ogromno, saj mora dobava laufati ne glede na situacijo.
Samo za enega od tovornjakov izgleda urnik takole:
Screenshot_20200314_221550.jpg
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Me boste že nekako rešili...
Se povežeš z našim zun.ministrstvom ali konzulatom ... Če imaš "pressurized Cargo haul" bi lahko tudi iz Istambula pripeljal naših baje 160 penzionističnih turistov, ki naj bi tam zaglavili, potem ko so pred dvemi dnevi šli v šoping tja zgleda ... ni stolov :sprasujemse: .. pa naj ležijo po tleh :evil: da se ne kotalijo pri vzletu ali pristanku/turbulencah :jok:... pa razdeliš jim par najlonskih vrečk, če bi kdo mislil bruhat ... :zardelalter:

Pravkar sem izvedel, da se je Italijanom zablokiral v Istambulu tudi tovor zaščitnih mask, pa bi bilo dobro mogoče, da bi si jih mi "izposodili" vsaj začasno (naložili na tvoj frčoplan usput) :cheer: ... naj naše zunanje ministrstvo izvrši "salto mortale" - malce zavedejo Lahe in ti pri novi vladi zrihtajo extra dovoljen pristanek (lahko tudi v MB, ker so zaprli SLO in/out letalski promet ... preletov ne, se mi zdi ) Novi PV podpira baje samoiniciativo v kriznih situacijah ;) ... Bo že novi obrambni minister poskrbel, da te ne sklatijo z janševimi "protitočnimi raketami" nad MB npr. :valjamse: ...

.... Don't ask what your contry can do 4 U ... Ask what U can do 4 your Country ... sem to nekje čul/videl ... Gugl valjda :zardelalter: ...

... ko bo "war on Corona" finišd ... ti bojo mogoče dali "medaljo za hrabrost" ali red zaslug za reševanje Butal na sončni strani Alp in sprejem v "precedniški palači" :aplauz: ..
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
VanZ .... kje si obstal ... :sprasujemse: ... domača jansha vlada nujno rabi Cargo Jet za China maske ... za domov od tam :zavijazocmi: ...
------------------------------------
" ... "Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.... uživam neplačan dopust, bajkam po Barju in se izobražujem o čebelah...
Pazi, vaš Zoki je neke jarke tam kopal se mi zdi ... da ne padeš z bajkom not ... uraaaa zgleda, da bo nova vrsta medu in propolisa kmalu na voljo :cheer: ..
------------------------------------
" ... "Please, NO More Political PROPAGANDA" ! ..." :jezen:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V ponedeljek mi je z zadnjim Turkishem uspelo pobegniti v Ljubljano. Sedaj uživam neplačan dopust, bajkam po Barju in se izobražujem o čebelah, kar je moj letošnji projekt :)

Odlično. Zdajle bo malce osvežilo, (če bo res kaj snega :cheer: ), potem so pa čebelce :D . Pa kukovca.
Dobrodošel doma. Sem malce mislil, da mi boš tudi svaka pripeljal nazaj - pa saj je že vajen. Ponavadi se znajde.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Pogovor s pilotom LOT-a.

 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.414
113
Pa ravno premikanje ogromne količine ljudi po obli je razlog takšnega širjenja. Če se bomo resetirali, bo nekaj let brez službe. Ko se je pričel pojavljat po TV, je šla Adria v 3pm, sedaj pa bo še LOT. :)